Şimdi Ara

lg g3 e samsung şarj aleti olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana yaklaşık olarak 2 ay önce lg g3 telefon hediye geldi içinde orjinal lg nin şarj aleti vardı fakat onun ucu kırıldı bunu bir kaç yerde aradım ilk önce çakma 30 liralık aldım ozaman telefon kasmaya başladı sonra gittim orjinal almak istiyorum dedim samsungun şarj aletini verdiler zaten samsungla lg birbirine uyuyomuş bi sorun falan olurmu dedim olmaz dedi çünkü eğer orijinal lg aletleri kullanılmassa garantiye girmez diyordu biyerde, sordum o orjinal şarj aletinden daha yokmuş (nekadar gerçek bilmiyorum ) benim aklıma takıldı çünkü eskisine göre 2 kat daha yavaş şarj ediyor sorun falan olurmu telefona zarar verirmi samsung şarj aleti ?

• samsung orjinal şarj aleti 5V 1 Amper

lg orjinal Şarj aleti 5V 1.5 Amper

Bu yüzden samsung şarj cihazı yavaş şarj eder ama her hangi bir sorun teşkil etmez üstad
  • çok sağol kardeş
  • http://www.lgaksesuar.com/kat/100-lg-sarj-aleti kardeş lg şarj aleti al direk samsung çakma şarj aleti piyasada çok dolaşıyor.
  • Kaliteli kablolar herhangi bir şekilde zarar vermez. Microusb ise tak gitsin.

Adabtör çıkış 5V 1.5a dan fazla olmasın kafi. Az ise yavaş doldurur tam ise orijinal lg gibi doldurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende lg v10 var. Orijinal samsung sarj aleti ile sarj etmenin sakıncası olmaz demi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz arkadaşlar yalnız telefonunuz hızlı şarj desteklemiyorsa 5V olsun.Normal bir şark eliti alacağım derseniz 5V 2a samsung güzeldir
  • lg g3 şarj aleti arıyorum. kime güvensem bilemedim. herkers bi tane aldım orjinal diye çakma çıktı. tavsiyesi olan var mı
  • dostum LG şarj aleti daha hızlı Samsung oluyor ben kullandım ama süre uzar bana kalırsa orijinal kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.