Şimdi Ara

LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
10
Favori
15.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada termal kısmını göstermemişsin orda ısı yazar.senin gösterdiğin kısım batarya sıcaklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance1979 -- 6 Mayıs 2016; 16:39:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nuisance1979 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlış birşey yapmadım.ısı modunu olmadı final yazanı indirip flashlayayım.ama onda da geç şarj olma olayı vardı

• petro24 kullanıcısına yanıt
    farketmez aynı modu yükle ama prosedürü atlama bir dene işe yarayacakmı görelim.biryerde sıkıntı olabilir.önce kernel sonra ısı modu sonra cache yani önbelleği sil sonu atlarsan bike sorun olabilir.wipe,temizlik secenekleri gelişmiş şeceneğinde önbellek yada cache dediğim.

• Pil kullanimi
    Solid kernelsiz
    4G mobil veri full acik
    Ekran surekli acik faaliyette
    Full sosyal medya
    Eposta senkronizasyon
    Muzik radyo v.s aktif
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

• DnyL kullanıcısına yanıt
    hemen altta ekranın üstüne tıkla ordaki süreyi buraya koyabilirmisin.ölçüt olan odur aslında

• Bu arada arkadaşlar limitless v7 yayınlandı

• harunserefli H kullanıcısına yanıt
    su an test ediyorum:-)

•  LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!  LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!  LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!  LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

LIMITLESS CUSTOM STOCK v7.0 v30A

Installation Aroma
    Base 30A
    Date build LG: 19/04/2016
    Google Security Patch: 04/01/2016
    Init.d
    Busybox
    Root - Supersu 2.65
    Tweaks build.prop
    Weather animation on the lock screen
    Navbar 28dpi
    Central clock
    Home G5 Opicional
    Call recording button
    06 toogles in quick adjustments
    Option to add multiple widgets in Smart Bulletin
    Fix Netflix
    Fix Foldermount
    File Manager G5
    Mod CTT Thermal

Aroma options:
    - Divine Beats Dolby Atmos v6 - Several sound enhancement options, excellent MOD recommend the installation. | Credits @TheRoyalSeeker XDA member.
    - 3Minit - Several icon options for battery. | Credits @gharrington XDA member.
    - 3 Ringtones Knock Code - Changes to only 3 touches the Knock Code, the current standard in MM are 6 rings.
    - Health G5 - LG Health style LG G5.
    - G5 Live WallPaper Kaleidoscope animated wallpapers LG G5. | Credits @BySezerSimsek XDA member.
    - Music and Radio FM G5 - Music Player, music widget and FM radio style LG G5.
    - Quick Remote G5 - Remote style LG G5.
    - Dialer with Call Record and Contacts G5 - dialer and contacts style LG G5 with voicemail. Bug when trying to add date in any event the contact.
    - Smart Notice G5 - Smart Notice LG Style G5.
    - XCamLG - Adds the camera extra Xcam version 6.2.4 MM. | Credits @xdabbeb XDA member.
    - Xposed V84 - Several customizations, enhancements and optimizations through specific modules. | Credits @ rovo89 XDA member.
    - Mod V10 camera - If you install this mod, switch between the front and click MODE then turn off the camera and restart. | Credits @vthnhon and @ yener90 members XDA.

İndirmek için :

LIMITLESS CUSTOM STOCK v7.0

Not: Android güncel v30A üzerine inşa edilmiş bir rom.nisan 19 yapım sürümü.Kurdum deniyorum.ses optimasyonları gayet iyi sesi gür en azından fulmic romdan daha cok hem muzik hemde telefonun zil sesi bakımından.gayet hızlı stabil.Stok romla gayet akıcı taban degiştiğini farklılığı stok tarayıcıda hissettim.kendi tarayıcı stok kernel ile çok rezildi çok takılıyordu.ama bu versiyonda sanki değişiklik var belli bariz olarak.firefoxdaki takılmalar bile azalmış.malum g3 lerde en sağlıklı tarayıcı crome.viper4androidfx harici 2 uygulama daha var.dolby atmos ve ismi ispanyolca bir tane .stok kernelde daha az takılma sezdim.ses kayıt seceneği 2 tane biri stok dial pedle tümleşik olan biri g5 dial pedli olan.kurarken g5 olanı seçin diğeri arama gelince cevaplamada sıkıntı var sanırım açamadım yani cevaplayamadım aramayı degiştim dialpedi.sonuç olarak güncel bir sürüm denemeniz kendi menfaatinizedir

Tesekkurler yorum için bende indirmiştim fakat iş yoğunluğundan dolayı yükleyemedim inşallah yarın bende kurar fikirlerimi paylaşırım sizinle

• Hızlı bir rom olabilir fakat hatalar mevcut zaten xdada yorumlardada birçok sıkıntı vardı ama yinede denemek istedim önceki cihazlardan gelen alışkanlık haline geldiği için..
    Gelişmesi gereken bir rom tekrar fulmics roma geçtim bu arada fulmics için güncelleme eli kulağında diyebilirim kısa zamanda güncelleme yayınlayaca eleman

farkettiğin ve seni bu romdan uzaklaştıran sebepler neler? yazılanları bir kenara bırakıp eleştiri yapman daha mantıklı ve geçerli bir sebep olacağından bu başlıkta daha faydalı olacağını düşünüyorum.

• Kamera modlara tıklandığında kamera hata veriyor v10" kamera yüklüydü sony portu olan müzik çalıyor bir müddet fakat keza yine oda hata veriyor ilk aklıma gelenler temiz kurulum yaptığım halde

v10 kamera evet sorunlu kurarken şeçmeyin stok kamerada sıkıntı yok.sony muzik player extra yüklü stok player de yine sorun yok.extralar sıkıntılı diye bu romda sorunlar var diyemeyiz.günlük hayatı etkileyen sıkıntıya denk gelmedim.halen kullanıyorum.geliştirici extradan modlar kullanmış.mesala 3 adet ses modifikasyonu.hepside çalışıyor.ufak tefek hatalar her cusyom romda karşımıza çıkabilir.fulmicte kamera hiç yoktu!!söyle genel baksan fulmic rom başlığına hatadan geçilmiyor tabiki variyasyon çeşitliliği olabilir.çok sık güncellemesi bu yüzdendi.birkaç saat kullanımla sadece basit hataları görebiliriz onlarda basit çözüm yollarıyla halledilebilir.

• Mesela dolby portu çok mükemmel olmus fakat açık olduğu halde ekolayzer geçmiyor Manuel dolby açıyorsun çıkınca kapanıyor dediğim gibi çok fazla rom yüklerim ama böyle ufak sorunlar canımı sıkar fulmics te şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım olursa yine farklı rom denerim..
    Aslında kendim için diyorum çok kötü huyumuz var sürekli rom değiştir mod yükle alışkanlık oldu bi ara iphone aldım 1 ay sonra sattım:))
    Bu monotonluk bana göre değil.. EtrafımA bakıyorum arkadaşlar tel nasıl geliyorsa öyle kullanıyor bu şekilde bile mutlu olabiliyorlar ama biz hep daha iyiyi bulacağız derken elimizdeki cihazı kullanamaz oluyoruz kimi zaman bunlar benim kişisel fikrim

• Bu arada dostum limitless 7.1 yayınlandı bi kaç küçük düzeltme var
    Lg healt ve G5 weather eklenmiş
    Xposed kaldırılmış
    Ve ufak düzeltmeler varmış buglar fixlenmiş

kafa mantığımız aynı bende çok takıntılıyım yanlız aramızda bir fark var.kamera çalışmıyorsa farklı kamera mod ile fixlerim.neyi sevmediysem kafama göre şekillendirmeye çalışırım.yeni 7.1 versiyonu çok farketmez sanırım su haliyle zaten sorunum yok expose modülün kaldırılması aslında iyi olmuş yapıyı bozuyor kim ne derse desin.yinede indirip deneyecem.fulmic klavyesi takıntı oldu bende mod olarak ayrı zipledim her rom degişimde yüklüyorum.fulmicte birazdaha ses çıksa daha iyi zil sesi bile çok düşük geliyor bu roma göre.indirir indirmez kullandığım vazgeçilmez app leri eklerim sonra yüklerim romu.yani sırf hata var diye kaçmıyorum fixlemeye degiştirmeye çalışıyorum pes edersem geri dönüyorum.mesala bu romda root explorer ile bazı appleri deşemedim gıcık oldum.bende roma entegre edip yüklüyorum.

sonuçta takıntılar çok degiştiriyor ve en ufacık sey bizde sorun oluyor galiba rom yüklemekten kullanamıyorum daha doğru olur.birseyleri kesfetme deneme isteği bizde farklı bir ruh ortaya çıkardı sanırım.resmen telefonlarımız eziyet çekiyor..

Bu konuyla alakası yok ama ben bu lg dünyasına yeni girdim araştırdım fakat net bir bilgi bulamadım benim cihaz 10gün kadar önce değişimden geldi fakat arada her zanan değil konuşurken cızırtı geliyor müzik dinlerken yok hoparlörde yok enteresan bi şey hoparlör bozuk desek değil bu sorun kronikmi yine servisemi vereceğim

• Fulmics 5.1 mega linki ile yayında arkadaşlar farklı bir base kullanılmış ota üzerinden vermedi romu full olarak yayınlandı bir çok düzeltme ve yenilik var bir kaç aklıma gelen yenilikler aşağıda belirteyim
      * en son LG G5 v10c taban üzerine
      * LG G5 ile gelen Katma Akıllı Ayarlar
      * 1080p 60fps kamera desteği eklendi
    * telefon kapalı iken sarj olabilme
    *ve daha birçok..

bari linkte paylaşsaydın iyi olurdu onuda yine benmi yapayım

çorbada seninde tuzun olsun degilmi?

Benim konu sahibine olan saygımdan psylaşmadım yoksa bunlar bixim işimiz

http://www.fulmics.com/rom-g3/

Keyfini çıkarın...
    Yarın bilgi veririm

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.