Şimdi Ara

Lg g3 32gb mi Asus zenfone 2 16 gb mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyelr bu iki tel arasında kaldım ben oyun hız çok önemli çok oyun oynarım ısnınmasın kamera önemli değil sizce hangisi ni almalıyım nedenini açıklarsanız sevinirim.

• Lg g3 daha performanslı 4 gb ram olamsına pek fazla aldanmayın zen 2'nin, zen 2'nin ram frekansı 800mhz g3'ün 933mhz elbette ki 4 gb ram'ın avantajları var ama günlük kullanımda çokta bir etkisi yok,ama g3 de ısınan bir cihaz onuda belirteyim
  • G3 çok ısınıyor eğer bunu sorun etmiyosanız G3 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Lg g3 daha performanslı 4 gb ram olamsına pek fazla aldanmayın zen 2'nin, zen 2'nin ram frekansı 800mhz g3'ün 933mhz elbette ki 4 gb ram'ın avantajları var ama günlük kullanımda çokta bir etkisi yok,ama g3 de ısınan bir cihaz onuda belirteyim

günlük kullanım deil daha çok oyun arası geçiş mesajlaşma hemen hızlı olmalı yani performans için istyorum günlük kullanım için deil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynefaynel

G3 çok ısınıyor eğer bunu sorun etmiyosanız G3 derim

yani ısınması sorun oluyor ya elinde ateş gibi zaten çok oyun oynarım hep sıcak olması rahatsız eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rsqeq

quote:

Lg g3 daha performanslı 4 gb ram olamsına pek fazla aldanmayın zen 2'nin, zen 2'nin ram frekansı 800mhz g3'ün 933mhz elbette ki 4 gb ram'ın avantajları var ama günlük kullanımda çokta bir etkisi yok,ama g3 de ısınan bir cihaz onuda belirteyim

günlük kullanım deil daha çok oyun arası geçiş mesajlaşma hemen hızlı olmalı yani performans için istyorum günlük kullanım için deil.

Cpu ve gpu olarak g3 daha performanslı uygulama ve oyunlar arası geçişte elbetteki 1 gb ram avantajını görürsün
  • Cok oyun oynayacaksaniz G2 size g3 ten fahabustun performans ve btarya suresi vercektir,ama illa bu ikisi arasinda olmali derseniz zenfone2 derim,ama 32nm teknoloji ile zenfonenum isinmamasi imkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Cpu ve gpu olarak g3 daha performanslı uygulama ve oyunlar arası geçişte elbetteki 1 gb ram avantajını görürsün

Yani zaten bu özllliklerdeki telefonlar bence hiçbir oyunda kasma yapmaz zaten performans olarak ikiside yeter ama ben çok sık uglumalar arasi gecis yaptigim için zenfone daha mantikli gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani zaten bu özllliklerdeki telefonlar bence hiçbir oyunda kasma yapmaz zaten performans olarak ikiside yeter ama ben çok sık uglumalar arasi gecis yaptigim için zenfone daha mantikli gibi

Bence zenfone 2 nin 32 lik versiyonunu alın o daha iyi

• Almadan önce şikayet sitelerinden teknis servis yorumlarını okuman faydalı olacaktır, ben de 32 gb lık versiyonu alacaktım ama soğudum bir kaç kronik hatadan bahsediyorlar , ve servis yetersiz gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallout69

Almadan önce şikayet sitelerinden teknis servis yorumlarını okuman faydalı olacaktır, ben de 32 gb lık versiyonu alacaktım ama soğudum bir kaç kronik hatadan bahsediyorlar , ve servis yetersiz gibi .

sizi soğutan hatalar nedir birkaç tanesini söyleyebilirmisiniz ben elimde biraz inceledim hoşma gitti ama sorunları varsa birkaçtane göze çarpanı söylermisin.
  • Isınma sorunu, boyada kabarma , konuşurken kesilme gibi hatalardan bahsediyorlar ve teknik servis yeterli hizmeti veremiyormuş diye okudum şikayet sitelerine bir göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fallout69 -- 3 Eylül 2015; 18:16:55 >
  • fallout69 kullanıcısına yanıt
    Banada ısinma sorunu az diye soylenmisti boyada kalkma onemli deil kılıf takacagim zaten.

• Alınabilir dostum yorumlar kafayı takarsak hiç bir şey alamayız zaten genelde olumsuz yorumlar paylaşılıyor nette ,alıcaksan 32 gb lık versiyonu al diğerinde ram 4 gb değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fallout69 -- 4 Eylül 2015; 10:11:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.