Şimdi Ara

lg g2 wifi bir açılıyor bir kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar,2013 yılından beridir lg g2 sahibiyim.gayet memnun olduğum telefonum geçenlerde anlayamadığım bir nedenden dolayı bir anda wifiye bağlanamaz hale geldi.hiçbir şekilde wifi tuşu aktif değil ve bağlantı aktif değil uyarısı veriyordu.donanımsal bir arıza olduğunu düşünerek servise gidecekken tesadüfen wifi ikonuna uzun süre basınca ayar menüsü karşıma çıktı ve wifi bir anlığına bağlandı.sonra yazılımsal olacağı düşüncesiyle telefonumun yedeğini alıp factory reset attım.ilk yüklendikten sonra yine kısa bir süreliğine bağlantı kurdu tam oldu diye sevinirken yine gitti.şimdi bazen kapatıp açınca ilk açılışta bağlantı kuruyor.hatta şanslıysam program bile indiriyor ki 700 mb olan oyunumu indirdim.gerçi 5 6 kez uğraştım indirmek için ama sonuçta indirdi.ama diğer programlarımı indiremedim.ara ara açık denk getirebilirsem indirebiliyorum.ama epey bir denemeden sonra gerçekleşiyor.bazen indirirken gidiyor 3 5 dakika sonra gelip tekrar kaldığı yerden devam ediyor.bazen tamamen gidiyor bir daha gelmiyor.ancak kapatıp açarsam geliyor.bazen bu şekilde de gelmiyor.5 gb internetim var.wifi olmayınca paketim ay sonu gelmeden bitti.hele format çekince daha hızlı bitti.arızanın donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü öyle olsa hiç çalışmaz.ama yazılımsalda değil format bile çalışmasına yardımcı olmadı.başına gelen ve çözen arkadaşlardan yardım bekliyorum

• Bende de geçen haftadan beri böyle bir durum oluştu.Çok enteresan durum.
  • Aynı durum bende de oldu hocam. Kafayı yedirir insana. Çözüm bulabildiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüm anakartın değişmesi olabilir.Ama ben 300tl verip anakartı değiştirmek yerine yeni telefona geçtim bu hafta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.