Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    temaları ücretlimi indirdiniz ücretsizmi çoğu hatta hemen hepsi ücretli
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Ben oreo temasını satın aldım ama substratum tema bölümüne girdiğimde tıklıyorum ama tepki vermiyor diğer temalarda sorun yok sizde durum ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperius

Ben oreo temasını satın aldım ama substratum tema bölümüne girdiğimde tıklıyorum ama tepki vermiyor diğer temalarda sorun yok sizde durum ne?

tepki vermiyor derken nasıl yani hocam valla bende bu temalar kısmını tam çözemedim mesela bir tema yüklüyorum her şeyde iyi oluyor güzel duruyor örneğin mesaj kısmı mesaj yazarken kapkaranlık oluyor ne yazdığımı göremiyorum mecbur temayı devre dışı bırakıyorum bu seferde komple gidiyor stock temaya dönüyor çözemedim hala birde rootlu olmasına rağmen adaway yükleyemedim hata veriyor rootlu değil diyor cihaz tema bölümünde fırça olan bir yer var orayı kurcaladınızmı

ss atayım ayrıca supersu yönetiminde adaway yüklü gözüküyor

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

not muhtemelen kısa süreliğine ücretsiz kaçırmayın derim

https://play.google.com/store/apps/details?id=substratum.dark.material

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 22 Eylül 2017; 1:5:4 >

Bu Adaway'i mi denediniz?https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2190753

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Hocam bende bu ücret işinden muzdaribim yani bir çok tema ücretli ve bir tema için pek pahalı yani oreo temasının apk sını indirdim denedim gayet güzel çalışıyor bir sıkıntı çıkmadı o yüzden bu temayı alacağım artık bundan sonra ücretsiz temaların yaygınlaşmasını beklicez.

Şu an bir temaya rastladım oreo temasına alternatif olabilir hemde ücretsiz

https://play.google.com/store/apps/details?id=substratum.theme.ice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsemre1 -- 22 Eylül 2017; 9:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

Bu Adaway'i mi denediniz?https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2190753

Benim indirdiğim 2.3 bu 3.2 son sürüm bilgisi deneyim hocam sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Hocam bende bu ücret işinden muzdaribim yani bir çok tema ücretli ve bir tema için pek pahalı yani oreo temasının apk sını indirdim denedim gayet güzel çalışıyor bir sıkıntı çıkmadı o yüzden bu temayı alacağım artık bundan sonra ücretsiz temaların yaygınlaşmasını beklicez.

Şu an bir temaya rastladım oreo temasına alternatif olabilir hemde ücretsiz

https://play.google.com/store/apps/details?id=substratum.theme.ice

Aynen tema icinde 7 lira verilmez yani 1 TL falan olsa uygun olur pahalilar deneme sürümü olsaydı en azından

Hiç tıklanmıyor hocam rr son sürüm kullanıyorum acaba rom kaynaklı mı. Root olayına gelince ben artık supersu kullanmıyorum magisk rr de varsayılan olarak geliyor gayet sorunsuz kullanıyorum.
  • Bu substraumu nasil kuruyoruz, nelere dikkat etmrk lazim? Herseyi sil diyor da indirdigimiz zip de gitmiyormu silince?

• Bu substraumu nasil kuruyoruz, nelere dikkat etmrk lazim? Herseyi sil diyor da indirdigimiz zip de gitmiyormu silince? Ayrica magisk yukleme kilavuzunda orjinal yazilim tavsiye ediliyor. Once orjinale donup sonra magisk sonra da substraummu yukleniyor?

• Aosp extended yükledim yorumları görünce. Fakat bana çok lazım olan hotspot çalışmıyor .mobil verimi yayamıyorum ne yazık ki. Çözüm var sanıyordum ama beceremedim. Kullanabilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Aosp extended yükledim yorumları görünce. Fakat bana çok lazım olan hotspot çalışmıyor .mobil verimi yayamıyorum ne yazık ki. Çözüm var sanıyordum ama beceremedim. Kullanabilen var mı ?

bende sıkıntı yok hocam samsung note5 ile paylaştım interneti sizde niye çalışmadı acaba
    Bilmiyorum.ana konuda da bozuk yazıyor zaten hotspot . Bilgisayar bağlanıyor ama internet olmuyor bir şekilde. Olmazsa Rrye geri döneceğim .

• Evet ben de farkettim. Play Store'dan herhangi bir Hotspot uygulama indirdim, çalışıyor şimdi. @Angel of the Lord

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celaleddin Rooney -- 25 Eylül 2017; 12:3:0 >
  • Arkadaşlar telefonu tam anlamıyla kullanmak istiyorum ki çoğu kullanıcıya kıyasla öyle yapıyor gibiyim. Fakat kulaklık olayını yapamadım tam. Kulaklık takılıyken "xx kişisini ara" özelliğini nasıl aktif ediyoruz acaba?

• Merhaba Arkadaşlar,
    En sonunda Lg G2 için Ressurrection Remix Nougat Final versiyonu yayınlandı. Artık OREO (Android 8) çalışmalarını bekliyoruz.

RR-N-v5.8.5-20170925-d802-Final.zip

İNDİRME BAĞLANTI LİNKİ
    https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/

DİREKT İNDİRME:
    https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/RR-N-v5.8.5-20170925-d802-Final.zip/download

• Patch_Fix_Signal_All_Variants.zip

Bu dosya lazim.linkler hep kirik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yukarıdaki mesajlarda @ynsemre1 rumuzlu arkadaşımızın sorduğunuz sorularla ilgili verdiği bazı bilgiler vardı, bir göz atın isterseniz
  • dün ben de aex rom'da denedim Subsratum uygulamasını ama biraz kasıldı telefon veya belki ben bir şeyleri yanlış yaptım bilmiyorum :(
  • aosp extended ile denedim ilk diğer romlarda çalıştığı hakkında bilgim yok xpoesed desteği var nougat için deneyim dedim denemez olaydım telefon kafayı yedi sapıttı romu baştan kurmak zorunda kaldım xposed desteği var ama optimize edilmemiş dengesiz çalışıyor tavsiye etmem aman uzak dur telefon ormanda tek başına kalmış kızgibi tecavüze uğradı resmen temalarda güzel ama pahalı yedi sekiz lirada para verilmez temaya trial sürümleri ön izleme sürümleri yok stabilmi değilmi bilemiyosun yorumlarada güvenemiyosun kimi iyi diyor kimisi parama yazık oldu diyor ücretsizlerle idare ediyoz güzel temalar var ama pahalı yani ben şahsen vermem bi temaya 8 lira
  • 
Sayfa: önceki 36213622362336243625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.