Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aesquitas

Bu işlerin ustası biri bir bakabilir mi,*Bu cloudyg2 3.3 versiyonunda viper4android çalışmıyor. Nedenini bilen var mı? Nasıl sorunu giderebilirim?

Sürücüleri kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.
  • Bende Spotify ile çalışıyor Cloudy G2 2.2'de. Şuradan Lollipop'a uygun dosyayı TWRP ile yükleyin bir isterseniz:

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/themes-apps/app-viper4android-v2-3-4-0-t3040014

Bunlar işe yaramazsa SELinux Modunu Permissive'e alıp bir deneyin. Aşağıdaki linkte apk'sını indirebilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2524485

• Maalesef bir şey değişmedi hocam.
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ikinci yöntemi denedim bir şey değişmedi. Verdiğiniz ilk linkte şöyle bir şey yazıyor " Only for CM12/CM12.1 and CM12/CM12.1/AOSP based ROMs with Android 5.0.x/5.1.0. "
    Cloudyg2 3.3 kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmasın.
  • Navbar nasıl küçülüyor acaba ? Konuda verilen zipler sadece statüs bar için mi?
  • Ben Google Edition'da denedim bir sıkıntı çıkmadı. İlk olarak sürücüyü kaldırın sonra da Viper4android'i silin telefondan. Daha sonra da verdiğim linkteki dosyayı (Lollipop için olanı) yükleyin. Bakalım böyle olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 9 Mart 2016; 21:55:55 >
  • Hocam size birkaç şey sormak istiyorum rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Gördüğüm kadarı ile Power 2.5 kullanıyorsunuz. Bu romu kendi kernell i ile mi kullanıyorsunuz yoksa dormanix kernell mi kurdunuz hocam ?

Pil değerlerini paylaştığınız resimlerde system ui nin farklı olduğunu gördüm. Herhangi bir mod mu kullandınız. Eğer kullandıysanız hangi modları kullandınız, link verebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    GravityBox ile küçültebilirsiniz.
    Hiç aklıma gelmedi o linklerin Statusbar için olabileceği. Navbar için sanıyordum ben. StatusBar için olabilir bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unique5555 kullanıcısına yanıt
    Xposed yüklemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Hocam size birkaç şey sormak istiyorum rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Gördüğüm kadarı ile Power 2.5 kullanıyorsunuz. Bu romu kendi kernell i ile mi kullanıyorsunuz yoksa dormanix kernell mi kurdunuz hocam ?

Pil değerlerini paylaştığınız resimlerde system ui nin farklı olduğunu gördüm. Herhangi bir mod mu kullandınız. Eğer kullandıysanız hangi modları kullandınız, link verebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

hocam romu bende kurdum candy crush soda oynadım sırf pile bakmak için yüzdeyüz doldurdum 25 dakika oynadım oyunu batarya göstergesine baktım yüzde 96 görünce şaşırdım ilginç ben yüzde 80 falan bekliyordum iyi batarya performansı oldukça hızlı seri bi rom eğer hep böyle giderse tabiki beğendim ben romu

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    Power 2.5 teki status bar dpi modlari stock 30h zip de calisir mi??

• Şu power Rom ve yapımcısına baştan beri önyargıyla yaklaşıyordum. Xda da konusuda açılmış birde biz deneyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Şu power Rom ve yapımcısına baştan beri önyargıyla yaklaşıyordum. Xda da konusuda açılmış birde biz deneyelim bakalım.

ben yeni geçtim hocam deneyin iyi bi rom hızlı ve seri ben asıl G5 port rom bekliyorum ne zaman çıkacak acaba hergün xdaya bakıyorum g5 romunu tam anlamıyla bi portlasalar bir an önce
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Hocam aksilik buldu bizi :) Stock 30h romdan full wipe yaparak geçtim. Lg logosunda kalıyor cihaz. Tuşlar ile Recovery girdim full wipe yaptım tekrar romu düzgünce kurdum yine lg logosunda kalıyor cihaz. Kurulumda d802 seçtim niye böyle oluyor anlamadım :)

Edit: Romun ana konusunda birkaç kişide daha olmuş sanırım bu durum. Geliştirici stock lollipop romu yükleyip sağdece wipe yaparak romu yükleyin demiş. Bende önce stock romu kurdum ardından Internal storage haric herşeyi wipe yaparak power romu yükledim. Rom yine logoda kaldı :) Bu bir işaret bu rom ilk çıktığı zamanda aynı şey gelmişti başıma bir türlü kuramamıştım ben en iyisi temiz Srkg2 ultralite 30h ile devam edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 10 Mart 2016; 1:00:43 >
  • quote:

Hocam aksilik buldu bizi :) Stock 30h romdan full wipe yaparak geçtim. Lg logosunda kalıyor cihaz. Tuşlar ile Recovery girdim full wipe yaptım tekrar romu düzgünce kurdum yine lg logosunda kalıyor cihaz. Kurulumda d802 seçtim niye böyle oluyor anlamadım :)

Edit: Romun ana konusunda birkaç kişide daha olmuş sanırım bu durum. Geliştirici stock lollipop romu yükleyip sağdece wipe yaparak romu yükleyin demiş. Bende önce stock romu kurdum ardından Internal storage haric herşeyi wipe yaparak power romu yükledim. Rom yine logoda kaldı :) Bu bir işaret bu rom ilk çıktığı zamanda aynı şey gelmişti başıma bir türlü kuramamıştım ben en iyisi temiz Srkg2 ultralite 30h ile devam edeyim.

hocam bende hiç öyle bi şey olmadı otgyle kurdum ben şuan sorunsuz kullanıyorum Srkg2 ultralite 30hden geçtim otg deneyin birde isterseniz hatta bide video upload ettim youtuba POWER ROM 2.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 10 Mart 2016; 1:22:58 >

• buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Taban aynı çalışır.

• powerg2 romunda kurduktan 15dk sonra reset attı kendıne telefon ek olarak snapchat uygulamasına giriş yapamıyorum romdan dolayı çünkü başka bir romda daha aynı olmuştu.

edit: 2. reset attı kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46C7F9A72 -- 10 Mart 2016; 1:40:30 >
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    5 kere filan denedim hocam. Ben hiçbir romu otgsiz kurmam zaten. Full wipe yapmadan da rom kurmam cihaza. Kurulmadı malesef. geliştirici stock lollipop yükleyip sadece wipe yaparak kurun demiş onuda denedim oda olmadı. Neyse hocam nedense bu adamın romları benim cihaza kurulmuyor bende pek istekli degildim merak ediyordum sağdece stock ile yola devam teşekkürler :)
  • quote:

5 kere filan denedim hocam. Ben hiçbir romu otgsiz kurmam zaten. Full wipe yapmadan da rom kurmam cihaza. Kurulmadı malesef. geliştirici stock lollipop yükleyip sadece wipe yaparak kurun demiş onuda denedim oda olmadı. Neyse hocam nedense bu adamın romları benim cihaza kurulmuyor bende pek istekli degildim merak ediyordum sağdece stock ile yola devam teşekkürler :)

ilginç bir durum olmuyorsa yapacak bir şey yok o zaman dediğinz gbi stock ile devam
  • 
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.