Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar miui romda bilinmeyen kaynakları bir türlü aktif edemedim. Youtubede izlediğim videolarda ayarlar> ek ayarlar> gizlilik> cihaz yönetimi> bilinmeyen kaynaklar şeklinde.
    Yalnız aynı yolu takip ettiğimde bende bilinmeyen kaynaklar diye bir sekme çıkmıyor.
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam.
    50 mbs indirme hızım olsada 150 kbs ile indiriyorum beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoah

Arkadaşlar miui romda bilinmeyen kaynakları bir türlü aktif edemedim. Youtubede izlediğim videolarda ayarlar> ek ayarlar> gizlilik> cihaz yönetimi> bilinmeyen kaynaklar şeklinde.
    Yalnız aynı yolu takip ettiğimde bende bilinmeyen kaynaklar diye bir sekme çıkmıyor.

Orda 3. Parti uygulamalari tara diyo. Onu kullanma olarak isaretleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şuan rom iniyor. Daha kurulum aşamasında olduğum için tema ile ilgili olan paylaşımları takip edemedim.
    Yani şuan ne çalışıyor , ne çalışmıyor , ne yüklemem lazım, nasıl yüklemeliyim hiçbir fikrim yok.
    Sizden ricam bana linkleri paylaşarak nasıl yüklemem gerektiğini yazabilir misiniz ?
    Anladığım kadarı ile ücretli temaları ücretsiz yapmanın 2 yöntemi var ama biri hatalı. Hatasız olan yöntem nedir nasıl çalışır , linkler nelerdir ?

Şimdiden teşekkürü borç bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

teşekkür ederim hocam.
    50 mbs indirme hızım olsada 150 kbs ile indiriyorum beklemedeyim.

https://mega.nz/#!bVpklBbI!3k_l0Zc_F8lv_un_uqd2uSD14UyJgP4sTjxpFF9FtDA buyur kardeş yersen33 paylaşmıştı sağolsun.
  • safeline S kullanıcısına yanıt
    Çok saolun hocam.
    Bu forumu ve G2 konusunu seviyorum.
  • kartalemin3456 kullanıcısına yanıt
    Temaların orjinale dönmemesi olayını nasıl çözdünüz? Hangi temayı kurduysam belli bir süre sonra komple orjinal temasına dönüyor. Bu da çok can sıkıyor.
  • Hocam evet 2 yöntem var 1. yöntemde temalar 2 3 saat sonra eski temaya dönüyordu yani deneme sürümü gibi birşeydi sanırım tam anlamadı sorunu niye öyle oldu.

2.Yöntem ise daha yeni yükledim bende bir sorun varmı bilmiyorum. Direk Twrp den flashladım dosyayı sonra temlaardan ücretli olanları indirdim bakalım bir sorun olursa buraya yazarım.

Dosya linki ;

https://mega.nz/#!Q9k2RLCS!lB6AkgbH3RZlSQWBlxij3yWcQCIPqEqU8_1J-Sd1UB4

Valla beyler bana göre bu miui romun en büyük handikapı hala tam olarak türkçe olmaması. İos 9 Temasını kullanıyorum kilit ekranı çince:) Yazı tiplerinin nerdeyse tamamı türkçe karakterlerle uyumlu değiş. Umarım yakınzamanda bunlarda çözülür

EDİT: Ücretli tema uygulaması için yüklediğim zip dosyasına rağmen yine eski haline döndü. Adımları yanlış uyguladım sanırım.

Bu arada Stock tema uygulamasına geri dönünce Çinçe oldu temalar kısmı bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 20 Ocak 2016; 16:25:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayazoglu

Temaların orjinale dönmemesi olayını nasıl çözdünüz? Hangi temayı kurduysam belli bir süre sonra komple orjinal temasına dönüyor. Bu da çok can sıkıyor.

Ben orjinal tema dosyasini geri yukledim yani ucretli kullanmiyorum ucretsizlerde sıkıntı yok note 5 temasi guzel tavsiye ederim.

https://yadi.sk/d/8YIqyEjInQR9g

• Hocam fix yazıyo ama bunu yüüklemeden önce wsm tools mu yüklemeliyiz ?
  • İşte o konuda hiçbir fikrim yok hocam. Hemen linki paylaşan arkadaşı çağırıyorum o yardımcı olacaktır. Buyrun sahne sizin @madmax59

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerek yok direkt flashlayın gerekli olan herşeyi yüklüyor
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    estağfurullah hocam ne demek.
    Cidden bu forumu ve üyelerini çok seviyorum. Biraz ben alınganlık yaptım dün. Özür dilerim. Herkes yardımıma koştu.
    Beni alıntılayan herkese çok teşekkür ederim.
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Aslında miu genel olarak hep iyiydi. 5 ay önce kullandıgımdada sorun yaşamamıştım. Degiştirmemin tek nedeni powerapp lisans onayi vermiyordu. Onunda nedeni lucky patcher uygulamasiymış. Onu kaldirinca sorunum düzeldi. Genel olarak, hep iyi olan bi room, şimdi cok daha iyi. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ücretli temalar ile ilgili yapılması gerekenler.

1: wsm tools yükleyin ama çalıştırmayın
    2: mithemes apk yükleyin
    3: wsm toolsu çalıştırın root yetkisi isteyecek programı kapatın
    4: güvenlik uygulaması>izinler> root erişiminden wsmtoolsa root yetkisi verin
    5: wsmtools yeniden çalıştırın framework kısmından install butonuna basın cihaz yeniden başlayacak
    6:cihaz açılınca wsm toolsu yeniden çalıştırın sonra modüller kısmından mithemes modülünü aktif edip cihazı yeniden başlatın
    7: temaların tadını çıkarın

wsm tools:https://mega.nz/#!ttdGHDqD!9JpMcUTgozo3MDRkoQOVwrh7ii0eD6SRpfWMKKWf6DQ
    mithemes apk:https://mega.nz/#!Qh9VlRgR!tobB1Cz1mDPrH1NJhAhXX3yR4gR0zsj9S_pXBNCvBxg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 20 Ocak 2016; 16:18:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalemin3456

Orda 3. Parti uygulamalari tara diyo. Onu kullanma olarak isaretleyin.

Dediğiniz gibi yaptım. Teşekkür ederim.
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam hemen deniyorum.

• madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Hocam indirip flashladım zipi 2 kere yüklendi gösteriyor fakat hiç birşey yüklemiyor.Wmtools uygulaması falan gözükmüyor
  • miui romda ses yükseltme için aşağıdaki zipi kullanabilirsiniz

https://mega.nz/#!glEEGQTI!Vyi3-2T8LsXNtgXPWsjdiN60C2at-ZYF_4uQuZwmHns
  • Pilim 26. ayına girdi haliyle performası düştü ama MIUI de pil süresi eski performansını anımsatıyor... Icex romdakinden çok daha iyi durumda..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.