Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kunt17

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Optimus g3 romun g3 kamerası ile ön kamerada resim çekildiğinde bende durduruldu hatası veriyor sizde de bu hatayı veriyor mu bakabilir misiniz? (karışık bi cümle oldu )

Hayır yok öyle bir sorun yok iki kamerayı da denedim

bende de yok oyle bır hata .. sadece g2 xdabbed kamerasında hdr modu hata veriyor bende

Allah allah bende neden hata veriyor acaba bi aç kapa yapayım belki düzelir

Uygulamalara girip g3 kamerasını bulup veriyi temizle dediğim de düzeldi sorun.

Her iki kamerada da HDR modunda "ne yazık ki durdu " uyarısı veriyor

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    1.1 çıkacak onu bekle istersen, bir de IDM ile indirilebilen yere up ediyor cloudyfa...
    Önce tıkla inmeye başlasın sonra tarayıcının indirilenler kısmından indirme linkini kopyala idm e yapıştır...
    https://twitter.com/Cloudyfa
    buradan takip edebilirsin Cloudyfa yı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 20 Haziran 2014; 0:53:04 >
  • @d4hi Hocam tamda anlattığınız gibi bir problem bende de oldu, yan cepte taşıyorum telefonu; ama knock code kullanırken ne zaman cebimden çıkarsam denemiş denemiş yanlış bulmuş pin soruyordu bnde sinir oldum knock code'u bıraktım
    @Legend hocam acaba telefonun yüzü bacağıma bakacak şekilde koyuyordum cebime ben, telefonu çarparsam bi yere ekran zarar görmesin diye, bacaktan bişeler mi algıladı, parmak algılıyor demişsiniz sadece; ama buda olabilir mi ki acaba
  • buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Dostum dediğini denemekte fayda var, link verme imkanın var mı ? Bir de custom romdan stock roma nasıl döneriz ? Dur ama ilk sayfada vardı galiba bu dönüşlerle ilgili anlatım, link verebilirsen yeterli olur galiba. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_b_b

@d4hi Hocam tamda anlattığınız gibi bir problem bende de oldu, yan cepte taşıyorum telefonu; ama knock code kullanırken ne zaman cebimden çıkarsam denemiş denemiş yanlış bulmuş pin soruyordu bnde sinir oldum knock code'u bıraktım
    @Legend hocam acaba telefonun yüzü bacağıma bakacak şekilde koyuyordum cebime ben, telefonu çarparsam bi yere ekran zarar görmesin diye, bacaktan bişeler mi algıladı, parmak algılıyor demişsiniz sadece; ama buda olabilir mi ki acaba

Yani valla bilemiyorum. Algılıyor Problem yaşıyorum diyorsanız elbette vardır bir sıkıntı ama gayet memnundum ben ama artık malesef kullanamıyorum çünkü tıklama sayısı en az 3 e yükseldi.

2 iken tık diye açıyorum ama 3 olunca benim için pratikliği kalmadı malesef. İşin kötüsü g3 de de böyle yani yarın öbür gün g3 alsak onda da kullanamayacağım. Acaba eski romlara geri mi dönsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

1.1 çıkacak onu bekle istersen, bir de IDM ile indirilebilen yere up ediyor cloudyfa...
    Önce tıkla inmeye başlasın sonra tarayıcının indirilenler kısmından indirme linkini kopyala idm e yapıştır...

Hangi rom kullanıyorsun şuan

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Fast|Stable|DeBloat|DeOdexed|
    Pardus 7.4 :)
    G3 v1.4 e kadar da geçmem başkasına :)
  • quote:

Fast|Stable|DeBloat|DeOdexed|
    Pardus 7.4 :)
    G3 v1.4 e kadar da geçmem başkasına :)

Çok beklersin doktor
  • ulisko kullanıcısına yanıt
    http://forum.shiftdelete.net/lg/364123-lg-g2-kzd-yukleme-lg_kdz_fw-update_offlinefix.html stock romu bu konuyla kurabilirsin...geri kalanlari ufak bi gezibtiyle bulabilirsin

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Şurası çökecek telefon konuşmasında eko olacak diye bir derdim olmuyor :) bu aralar stabil herşey ile uyumlu bir roma ihtiyacım var ve gereksiz uygulamaları benim yerime kaldırılmış Dorimanx kernel ile uyumlu Pardus ile başka maceralara girmeme gerek yok :)
  • optimus g3 kurdum ilk izlenimim olumlu.Rom stabil çalışıyor 1 saattir falan kullanıyorum Lg g3 kullanmadim fakat cogu şey portlanmis.Telefonda biraz isinma sorunu var gibi birde sarj hizli gidiyor gibi bi his uyandirdi bende bu yuzden sag ustteki batarya yuzdesini kaldirdim :)

Kameraya henuz bakamadim gece oldugu icin performansini tam bilemeyiz fakat arayuz hoşuma gitti diyebilirim.

• G3 ün tarayıcısı çok güzel. Chrome dan vazgeçtim bunu kullanıyorum. Hem daha hızlı hem daha az şarj yiyor.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam eko sorunu cloudy g3 romunda vardı.Optimus g3 romu hatalardan arındırılmış diyebilirim.
    Ayrıca hem G2 hem de G3 kamera yüklü geldi.(Ben G3 kamerasını kullanıyorum)
    G2 kamera

G3 kamera

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Kamera benim için hiç önemli değil hocam :) arasıra not larımın fotosunu çekiyorum o kadar :) Port romlarda illaki ahizede olmasa da kulaklık vs. de ses sorunu oluyor...
    O yüzden bu ara stok takılıyorum...
  • optimusrs g3 romunda 3 parmakla uygulama depolama yok mu ben mi bulamadim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 20 Haziran 2014; 1:35:48 >
  • quote:

Ben de 1.1'i bekleyeyim diyorum hocam; ancak rahat da duramıyorum.

Chrome'un indirilenler bölümünden linki yapıştırıyorum ama olmuyor.

XDA üzerinden yüklemelerde böyle bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 20 Haziran 2014; 1:37:12 >

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Bende sorunsuz çalışıyor hatta ben resimdeki gibi çekiyorum
    biraz bekliyorum resimdeki işlemi yaptıktan sonra
    Rar şeklinde dosya görünüyor
    başlatıyorum oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 20 Haziran 2014; 1:46:13 >

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam indirdim kurmadım G3 romlarını aslında bnm için en idealinin eski romlar olduğuna karar verdim, onlara güncelleme gelse daha iyi olur; ama gelmezse de ara sıra değiştire değiştire devam ederim kullanmaya bi OptimusRs bi Cloudyfa
  • Herşey güzel giderken bugün (bir kaç program vs kurduktan sonra)

Telefon aşırı ısınmaya başladı ve şarj aniden düştü.. Programları kaldırdım yinede ısınma devam ediyor.. işlemci 50 -53 derece de ve 30 dk da %90 a indi batarya.. İşlemciyi / Bataryayı kullanan düzgün bir task manager önerebilirmisiniz?

Kullandığım Rom :Cloudyg3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsthehallowman -- 20 Haziran 2014; 2:21:03 >
  • cerberus vs kaldırıp test ettim de terli veya ıslak kumaş knock cade da deneme sayılıyor, belki önlem almak için 2 tık limitini 4 e o yüzden çekmiş olabilirler, aynı sürede 4 defa dokunmanın daha az yanlış deneme yapılabileceğinide düşünmüş olabilirler.

@Legend. @b_b_b
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.