Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu rom'un yarısı ingilizce yarısı Türkçe.. düzeltme şansımız yok değil mi?..
  • Anladim arkadaslar tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalkolik74 K kullanıcısına yanıt
    Malesef Cyanogen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ijR

Yeni bir custom rom daha gelmiş fakat indirme işlemi sıkıntılı.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2577516

Anladığım kadar ile stok 4.4 üzerine birşey bu.Kore versiyonu için çıkan 4.4.

• Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    4.4 kore romunu D802 ye port etmiş sanırım. Upload ettiği site gece 1 de açılacak misafir indirilmesine. Google Drive a upload ediyor şuan ben yükleme yapıp deneme yapmayı düşünüyorum bakalım ..
  • Rayglobe 3.2 kurdum ama hiç bir şey anlamadım farklı şeyler eklendi. Bunların ne işe yaradığını anlayamıyorum. Anlatımı var mı acaba bir yerlerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

4.4 kore romunu D802 ye port etmiş sanırım. Upload ettiği site gece 1 de açılacak misafir indirilmesine. Google Drive a upload ediyor şuan ben yükleme yapıp deneme yapmayı düşünüyorum bakalım ..

Yorumlarinizi merakla bekliyorum. Orjinal surumden port edildigi icin stabil olacagini dusunuyorum.

• Ahmetoa kullanıcısına yanıt
    Neler olduğunu söyleyin açıklayalım.
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Kurarken ayarların çoğunu sallama bu olsun bu olsun diye geçtim mesela, eve geçtiğimde tekrar inceleyerek kurmayı düşünüyorum :)

AdAway, App Settings, iFont, LMT, Settings, Team Battery Ba..., Trickster MOD ve Sony Araba şimdilik gözüme çarpanlar :D
    Adway = Reklam Engelleme.
    App Settings = Uygulamanın Çözünürlük DPI gibi ayarlama yapmaya yarıyor.
    iFont = Font Değiştiriyor.
    G2 Settings = Tema, Kilit Ekranı, Arama kayıt etme, Bilgilendirme barı ve Ses ile ilgili mod tweaks ler bulunmakta.
    Battery = Telefonun ekranın pil bilgisi koyuyur çubuk şeklinde.
    Trickster Mod = İşlemci ram gibi ayarları düzenleme işine yarıyor.
    Sony Araba = Özel bir ekran ile çeşitli uygulamarlı araba kullanırken kolay ulaşmak için özel bir hale getiriyor.

İstemediğiniz Uygulamaları Root System App Remover ile kaldırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 19:46:25 >
  • Bir sorum olacak;

Mesela PARANOIDANDROID için tamamen 4.4 kullanılır diyor ilk mesajda.. bu adamlar 4.4'ün benzerini mi yapıyor yoksa gerçekten 4.4 mü kullanıyor? gerçekten 4.4 ise insanlar niye takvime bakıyor lg g2'ye şu zaman s4'e bu zaman güncelleme gelecek diye?.. bunu anlamadım. apple'ın ios 7'yi piyasaya sürmeden jail break'i çıkması gibi birşey bu :)
  • Dostlar stok rom'da kamera modlarını yükleyeyim dedim ama olmadı.

1. mesajdaki 2 camera modunu da denedim ama kamera açılmıyor şu an, ROM yedeğim var
    sorun yok ama yedeğe gerek kalmadan bu hatayı gidermenin bir yolu var mı sizce?

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM
    Bunun açıklaması şu 4.4 LG G2 için OFFİCİAL olarak çıkmadı. Ancak 4.4 ROM un tabiki temel kodları mevcut. Bu kodları LG G2 e uyarlıyarak bir rom yapılmış yani port edilmiş. Ama ne derece sağlıklı ne derece düzgün çalışıyor orası tartışılır. LG OFFİCİAL sürüm çıkardığında hatasız tam anlamı ile son kullanıcının sorunsuz kullanabileceği bir rom olarak. Yoksa geri kalam herşey Developer ların çalışmalarının orataya çıkardığı ürün.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Kernel orjinal mi ?
  • Evet kerneli değiştirmedim hiç
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    Ben bu rom kurma işini iyi kavradım :) şimdi paranoid kurdum,birazda ona bakayım :) bugun kurduğum 3. rom bu...

Pekii o zaman aklıma şu soru geldi; LG G2 için 4.4 çıktığında LG bunun üzerinde oynama yapıp kendine göre uyarlanmış bir rom mu çıkacak yoksa bütün cihazlar için aynı rom mu sürülecek?..

NOT: sorularım ile bayıyorsam kusura bakma ama android konusunda 2 günde çok şey öğrendim sizin ve diğer arkadaşların sayesinde. dün gece recovery mod'a giriş için tırmalarken bugun 3 tane rom kurdum :)
    LG 4.4 G2 e uyarlayıp kendi programlarını arayüzü vs vs herşeyi ekleyecek ve piyasaya sürücek. Mesela Samsung S4 için çıkacak 4.4 ile LG için çıkacak 4.4 aynı değil. 2 firmada bunuj kendi telefonlarına uyarlayacak.
  • Ya nasıl surekli rom kuruyorsunuz? Ben bi kere kurdum 15 program ve ayarlari gitti icim cız etti

Her romdan sonra Market otomatik olarak yüklüyor benim uygulamaları hemde 15 tane değil 30-40 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 22 Aralık 2013; 22:17:28 >
  • Titanium BBackup ile marketten bile daha hızlı yükleyebilirsiniz, hem de data bilgileriyle birlikte.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.