Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xdabbeb kamera olayında Apk olan versiyon custom recovery si olmayanlar için. Recovery den kurulan zip versiyonu kurunca apk kurmaya gerek yok.

Ama en son 3.1.0 versiyonu kurunca 120 fps videolari düzgün oynatsin diye bir de modlu video player flaşlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 8 Mayıs 2014; 15:58:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen oyle :)
    sımdı kurulumunu okudum da recovery yoksa dıye eklemıs :p

2 defa kurmus oldum neyse sorun yok ama

sadece 1 ını ındırsenız de olur apk yada camera mod :)

acıklamayı okumadan yapınca 2 defa kurmus olmusum

120 fps yı oynatmak ıcın o modda ındırebılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 8 Mayıs 2014; 16:01:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Dün arkadaşla buluştuk.. Onda da G2 var.. Pro 2 kurulu onda.. Bende alex 2.2. var..

Tesadüfen resim çekerken farkettim ki benim ön kamera hayvan gibi ışık alıyor.. Sonra onun telefonda kamerayı açtım.
    Sanki benim ekran %100 parlaklıkta da gibi canlı, onun ki de %40 felan gibi soluk bi görüntüsü vardı.. Ön kamera da da arkada kamera da durum aynı..

Acaba dedim ekran parlaklığından mı oluyor.. Baktım benimki %50 imiş. Onunki %60 küsürdü..

Sonuç? Sonuç yok .. Durum var :))

Alex 2.2 ye bir. Taraftar daha katıldı 😃😃😀

Bu Alex 2.2 nedir?

A harfini kaldir f koy

Hocam ben de yeni Rom sandım.

Zaten CloudyFlex 2.2 kullanıyorum.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    acura07 kullanıcısına yanıt
    CloudyAlex o hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 8 Mayıs 2014; 16:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

ben 2 sını de yaptım valla :p
    apk dan pek bırsey anlamadım once flasladım ustune de apk yı kurdum

garantı oldu

o kadar zahmete gerek yok aslında..

xdabbeb_camera_kk_quiet_v3.1.0.zip

Sessiz kurulum.. Flashlamak yeterli

(denedim çalışıyor)

(şu windows ta ki meşhur katılımsız kurulum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

CloudyAlex o hocam.

Arkadaşım insanların kafasını karıştırmayın. Dağıttırmayın bana mekanı.

• itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    acıklamayı okumadan yapınca boyle oldu

sıkıntı yok
  • Benim bu cihazı alasım var fakat bir sorum var cihazda 4g mevcut mu ? Konuların birinde cihazın Türkiye modelinde 4g yok demişler ama ben bu telefonu uzun vadede kullanmak istiyorum yani 4g olursa geleceğe yatırım gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

ben 2 sını de yaptım valla :p
    apk dan pek bırsey anlamadım once flasladım ustune de apk yı kurdum

garantı oldu

o kadar zahmete gerek yok aslında..

xdabbeb_camera_kk_quiet_v3.1.0.zip

Sessiz kurulum.. Flashlamak yeterli

(denedim çalışıyor)

(şu windows ta ki meşhur katılımsız kurulum)

Hocam quiet olaninda kamera sesleri tamamen mi kapalı?

• itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    Diger tum kk surumleri icin olanla quiet surumu mb olarak ayni ne farkı var ki?
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    Sessiz kurulum o hocam apk gibi degil yedek almadan ustune kuruyor sessiz kurulum dedigi o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCaRizMa

quote:

Orijinalden alıntı: eotd

:) ... diğer romlarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım. fakat şunu çözdüm LG G pro telefonun quick windowlu orjinal kılıfının pencere boyutu LG G2 den büyük. yani o romdan port olduğundan bize uymuyor sanırım ... ve dediğin gibi korsan kılıflarda sıkıntı yok sanırım ... :)

ama işin üzerindeyim. OptimusRS ye de mesaj atarak soracağım ... bakalım ne diyecek ...

Bu dediğin sorun cloudypro 2.1 de optimusrs 4.3 de ayrıca şuan optimus 4.4 kullanıyorum onda bile var. Üstelik çakma quick window kılıf kullanıyorum. Quickwindow ekranı kılıf pençesine sığmıyor. Bu çare bulursanız çok makbule geçer. Ayrıca tüm kılıfların pencere boyutu aynıdır. Orjinal sahte farketmez.

pro 2.1 yüklü penceredeki sorun nedir saatler, müzik çalar ,anaekrandaki tema tam olarak görünüyor

• dimsag kullanıcısına yanıt
    Orjinal kiliflarda heral sorun oluyomus g pro 2 port rom ya o telinde ekrani biraz buyuk blki boyutuda ona gore ayarlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Orjinal kiliflarda heral sorun oluyomus g pro 2 port rom ya o telinde ekrani biraz buyuk blki boyutuda ona gore ayarlidir

bendekide çakma kılıf hocam msji görünce acaba benmi fark etmedim diye kontrol ettim sorun gormedim

• dimsag kullanıcısına yanıt
    Bnde de cakma kilif var bi sorun yok suan qwindow la ilgili

• Tüm dosyalar aynı zaten.. Kurulum yöntemleri farklı sadece.. Ben denemek için onu kullandım..

@Press_Play_On_Tape : Yok hocam sessiz derken o sessizlik değil :))

Öyle bir tabir var .. önceki mesajımda da belirttiğim gibi.. Extra bişey yapmadan kurulan yönteme deniyor..

Ses için /System /Media 'daki dosyalara bakabilirsin
  • bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Vallah dostum benim sarjla işim yok sürekli bile takılı kalmasına müsade edecek bir işim var ben cok oyun oynuyorum sürekli ekran açık online oyun falan onun için sarji bana sorma
    Ama genel anlamda hatasız kamerası iyi hız iyi ses modu yukledim viper yukledim müthiş bi rom yani çok uzun süre dönmem böyle iyi

• Arkadaşlar,

Cloudy Flex 2.2+Dorimanx 4.5.1+TR baseband kurulu.

Ekran süresi:2 saat 30 dk.
    Konuşma süresi:1 saat 20 dk.
    Bataryada kullanım:9 saat 35 dk.
    Kalan tahmini süre:1 saat 54 dk.

Wifi,data(otomatik),senkranizasyon,push mail,sürekli açık,% 70 parlaklık. Benim için muazzam bir batarya kullanımı :-)

• Gökşen Paslı, o kadar program senkronizasyonda açık diyorum, bildirim geliyor ama 9 saattir %1 bile inmedi diyorum normal diyorsun. Peki o zaman gece bırakıp sabah kalktığımda %12 şarj gitmiş diyen arkadaşları ne yapmalı? %2-3 gitmesi olayı tabiki normal fakat bunca senkronizasyon durumu söz konusu iken 9 saatte %1 bile şarj harcamaması gerçekten hoş bir durum, bunu normal gibi algılamak doğru değil.

Eotd, kernel değişikliği yapmadım, stock kernel ile kullanıyorum.

Yasin_92, elimde olsa 10B bile kullanırdım fakat Türkiye için yayınlanan 10B sürümü LG serverlarından kaldırılmış, indirilemiyor.

• Arkadaşlar CM 11 M6 güncellemesini yaptım poweroff butonundaki recovery modunda başlat gitti nasıl recoverye alıcam? ++ xdabbeb_camera_kk_quiet_v3.1.0.zip demişsiniz onun linki varsa atabilirmisiniz :D CM11de sorun çıkarır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.