Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi sorun daha quickbootla giriyordum recoverye şimdi cvb vermiyor. Başka bi yöntem varmı recoverye girmek için yoksa recoverymdemi uçmuş oluyor root gidince?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzhanKbS

Bi sorun daha quickbootla giriyordum recoverye şimdi cvb vermiyor. Başka bi yöntem varmı recoverye girmek için yoksa recoverymdemi uçmuş oluyor root gidince?

Recovery ucmustur. Pcden rootla iroot la

• quote:

Orijinalden alıntı: OzhanKbS

Rootsuz Quick bootu nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun kapatıp elle girmeyi deneyin yine olmazsa root yapın arkadaşın dediği gibi yada manuel rootun ilk işlemini yapın sizi recovery e atar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: RowRc

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

çOK anlamadım ama galiba çözümünü bulmuş aeon flexin

Evet play store hatasi cozuldu ama rom dokuluyor

Hocam hangi rom dokulen. Cloudy flex 2.1 değildir umarım.

Dokulen dedigi. Cloudy degil Aeon flex

Evet aynen dökülüyor resmen öncelikle play store fix işe yaramadı herhangi bir uygulama indirmeye çalışınca force close devam ediyor. her türlü yöntemi denedim bir türlü çözemedim. Varsayılan ses ayarlarında herhangi bir ses seçili değil. Örneğin zil sesinde bilinmeyen ses diye bir ifade var Knock on da gariplik vardı açılmıyordu firmware update yaptım pek işe yaramadı üstüne dori kernel yükledim biraz kendine geldi ama ısınamadım. Pek üzerinde durmamış yada aceleye getirmiş.

@PendroZ hocam fix te işe yaramadı system/app atıp yetkileri verdim oda kar etmedi. Zip dosyası halinde system/app konumuna flashladım yine olmadı her durumda uygulama indirmeye çalışınca kapanıyor

• Hocam bu flex temada simgelerin arka planlari siyah ya bunu duzeltmek icin bi fix vardi biliyomusun onu bulamadim hic bi yerde

• vdt rom da öyle bir hataya düştüm ki , recovery e giriyim dedim dori yüklemek için bir an unuttum herşey gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Hocam bu flex temada simgelerin arka planlari siyah ya bunu duzeltmek icin bi fix vardi biliyomusun onu bulamadim hic bi yerde

Aşağıdaki dosya olması lazım,denermisin..
    http://s3.dosya.tc/server22/DyZUXM/CF_IconBorder_Remove.zip.html
  • alanwake34 kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam cok saol bnde bunu ariyodum hep

• quote:

Orijinalden alıntı: alanwake34

quote:

Hocam bu flex temada simgelerin arka planlari siyah ya bunu duzeltmek icin bi fix vardi biliyomusun onu bulamadim hic bi yerde

Aşağıdaki dosya olması lazım,denermisin..
    http://s3.dosya.tc/server22/DyZUXM/CF_IconBorder_Remove.zip.html

Bu patch kk için mi JB için mi bootloop ta kalmasın sonra

@yasin_92

• Yuklemedi zaten install aborted diyo yalan oldu

• quote:

Yuklemedi zaten install aborted diyo yalan oldu

Bu yamayı KitKat CloudyFlex 2.0 rom da kullamıştım.Çalışıyordu.TWRP 2.7.0.0 ile flaşlamıştım.Sizin ROm ne,çalışmaması bir garip olmuş...
  • quote:

Yuklemedi zaten install aborted diyo yalan oldu

Bu da XDA sayfası :http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407585277

Not:CloudyFlex 2.0 rom için denenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alanwake34 -- 27 Nisan 2014; 13:24:33 >
  • alanwake34 kullanıcısına yanıt
    yok hocam olmadı bu flex romlar için galiba o yüzden olmadı ben cloudy pro dayım install aborted ı mobilden indiriyodum tam indirmemiş dosyayı o yüzden öle yaptı şimdi pc den indirdim olmadı flex romlar için bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Dorimanx 4.3.1 süper olmuş ekran kapalı knock Code çalışıyor sorun yok gibi şuan

Bu kerneli yukleyince cihazda root veya recovery falan kaybolmaz degilmi birde wipe cache dalvik yapmaya gerek varmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RowRc -- 27 Nisan 2014; 13:47:18 >
  • Arkadaşlar deli oldum telefona root olayını bat dosyası şeklinde yaptım fakat recovery de sonra yüklememe rağmen , recovery menü bozuk oluyor malesef , ne yapmam gerekiyor? Bir apk dosyası vardı recovery için onu mu yüklesem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k0be

Arkadaşlar deli oldum telefona root olayını bat dosyası şeklinde yaptım fakat recovery de sonra yüklememe rağmen , recovery menü bozuk oluyor malesef , ne yapmam gerekiyor? Bir apk dosyası vardı recovery için onu mu yüklesem.

recovey e girebiliyorsanız orada flashable zip halinde olan recovery ler var ondan kurup reboot recovery yapın. Hiç giremiyorsanız Autorec kullanın.

@yasin_92 zaten flex romdan bahsetmiyor muyuz pro romda neresi siyah oluyor.

@RowRc varsa telefonun hafıza da update_supersu_1.94.zip gibi flashable root dosyası kernelden sonra onu da flashlarsan sorun olmaz.
    Wipe cache yapmanızda sakınca yok
  • Aynen autorec sonradan aklıma geldi sonunda yani , zaten büyük azizliğe uğradım herşey gitti yedeklemelerim vs . , teşekkür ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: k0be

Arkadaşlar deli oldum telefona root olayını bat dosyası şeklinde yaptım fakat recovery de sonra yüklememe rağmen , recovery menü bozuk oluyor malesef , ne yapmam gerekiyor? Bir apk dosyası vardı recovery için onu mu yüklesem.

recovey e girebiliyorsanız orada flashable zip halinde olan recovery ler var ondan kurup reboot recovery yapın. Hiç giremiyorsanız Autorec kullanın.

@yasin_92 zaten flex romdan bahsetmiyor muyuz pro romda neresi siyah oluyor.

@RowRc varsa telefonun hafıza da update_supersu_1.94.zip gibi flashable root dosyası kernelden sonra onu da flashlarsan sorun olmaz.
    Wipe cache yapmanızda sakınca yok

Tesekkur ederim hocam wipe cache dalvik yapmak istemiyorum bazi programlarin degismemesi gereken ayarlari var. Super su zip i de elimde yok maalesef. Birde bulsam bile kerneli flasladiktan hemen sonrami mi yapmam gerekiyor sanirsam root gidince geri recovery e girilmiyor.

• hocam flex temalardaki simgeler varya onların arkaları siyah bi fix vardı düzeltiyodu onu arıyorum pardus romların bi tanesinde myhub vardı ondan indirmiş yapmıştım teldeki herşeyim silinmişti 1 hafta önce buda gitti onu arıyorum bi türlü bulamadım :D
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bu olabilir mi?

CloudyFlex IconBorder Remove
  • 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.