Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Almanya open romunu kurmak istiyorum, operatör romu olmasın diyorum ama bulamadım, link verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

bende şuanda 4.2.2 america versiyonu kurulu, üzerinde herhangi stock rom, jb falan kurulu değil, orjinal olarak ne zaman güncelleme gelir acaba, yada 4.4.2 almanya versiyonunu üzerine nasıl kurabilirim ?

Türkiye ye gelmesi zaman alabilir. ilk mesajdaki romlardan birini kurmak için teknik konunun ilk mesajındaki 3. maddedeki yöntemle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
  • bluebest kullanıcısına yanıt
    daha düşmedi hocam onlar, birkaç gün daha beklemek lazım...
    Operatör telefonu alanlara ayrıcalık olsun diye herşeyi önce onlara veriyorlar, ama hiçbir farkı olmuyor daha önceden bu romları kullanan biri olarak tecrübelerimi sorarsanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

bende şuanda 4.2.2 america versiyonu kurulu, üzerinde herhangi stock rom, jb falan kurulu değil, orjinal olarak ne zaman güncelleme gelir acaba, yada 4.4.2 almanya versiyonunu üzerine nasıl kurabilirim ?

Türkiye ye gelmesi zaman alabilir. ilk mesajdaki romlardan birini kurmak için teknik konunun ilk mesajındaki 3. maddedeki yöntemle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

teşekkür ederim dostum da hangisi kurayım tel 16 gb, almanya'mı fransa olanı mı, fark ediyor mu ?
  • Knock code olmaması LG nin büyük bi hatası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fark etmez hocam istediğinizi kurun
  • eyvallah dostum...
  • Fransa romunda operator logosu var mi?

• biz 28 şubat civarı dağıtıma başlayacak demiştik.insanları kandırmayın demişlerdi.1hafta içinde de Türkiye'de olacak dedik onada 1 - 1 buçuk ay demişlerdi.
    Şimdi sesleri çıkmıyor :)
  • aaa lg güncelleme mi veriyor :)

• Arkadaşlar pardus Flex v3 kullanıyorum flashtool ile yükleme yaparsam telefondaki bütün programlar kalıyor demi bir Format olayina girmez diye biliyorum ama yanlışım varsa düzelir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Fransa romunda operator logosu var mi?

Açılışta lg bootanimation yerine operatör bootanimation var sadece onun dışında operatöre özel birsey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

aaa lg güncelleme mi veriyor :)

Evet güncelleme verip performans artışı sağlanıyor güncelleme verip bi ust modele çıkmaya zorlamiyor zamzung gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    hocam laf koyma sanatı bu galiba
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun güncellemeniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fafafa

Eskiden ayarlar dan IGO nun çözünürlük sorunu nu halledebiliyorduk ama artık o menüyü bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca yine yukarıdan aşağıya kaydırılarak gelen menüde GPS işaretini göremedim.

Bu konuda hakkında yardımcı olabilecek biri var mı acaba.
  • sombie S kullanıcısına yanıt
    ben htc one kullanıcısıyim :)

• hocam herşeyin gidecek maalsef
  • Hemen kuruyorum sağolun hocam

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    benimde g2 den önceki telefonum htc one ydi. telefon budur dediğim nadide telefonlardan biriydi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.