Şimdi Ara

LG G2 kamera Fps düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG g2'nin kamerası çin malı telefonlar gibi kasıyor hareket ettirdiğimde inanılmaz fps düşüşü var bu beni çok rahatsız ediyor teknosaya gittim başka g2 de denedim ancak aynı olay ondada var sizin telefonlarınızda bu sorun varmı resmen soğudum telefondan 2. günüm olmasına rağmen satmayı düşünüyorum . Eskiden nexus 5 vardı bu telefondan kat kat daha iyiydi sorunlu bir telefon pişman oldum .

• quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

LG g2'nin kamerası çin malı telefonlar gibi kasıyor hareket ettirdiğimde inanılmaz fps düşüşü var bu beni çok rahatsız ediyor teknosaya gittim başka g2 de denedim ancak aynı olay ondada var sizin telefonlarınızda bu sorun varmı resmen soğudum telefondan 2. günüm olmasına rağmen satmayı düşünüyorum . Eskiden nexus 5 vardı bu telefondan kat kat daha iyiydi sorunlu bir telefon pişman oldum .

G2 lerde böyle bi sorun var malesef.Ama cihazı satacak kadar önemli değil bence.https://www.youtube.com/watch?v=4UOiWXxhegE

• 5mhmtr7 kullanıcısına yanıt
    geceleri dışarda korkunç düşüyor benimde, symbianlar daha hızlı olur o derece, ama gündüzlerde problem yok benim.
  • Çözüm bulan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cozum geceleri video veya fotograf cekmemek

• Her tavsiye isteyene otomatik olarak standart 10 kişi g2 al diyor.kamerasındaki gece kullanım zaafı, kasanın çok zayıf olması, gelecekte ihtiyaç durumunda pil değişimine ve hafıza yükseltmeye imkan vermemesi, soba gibi ısınması, ekran sararması gibi kronik sorunlardan kimse bahsetmiyor.Bende kamerası ve diğer zarfları yüzünden sattım.

• Xdabbeb in kamera modu nasıl ?

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Aynen bende mod yada rom arayışı icindeyim duzelmezse satacagım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Her tavsiye isteyene otomatik olarak standart 10 kişi g2 al diyor.kamerasındaki gece kullanım zaafı, kasanın çok zayıf olması, gelecekte ihtiyaç durumunda pil değişimine ve hafıza yükseltmeye imkan vermemesi, soba gibi ısınması, ekran sararması gibi kronik sorunlardan kimse bahsetmiyor.Bende kamerası ve diğer zarfları yüzünden sattım.

Yiğidi öldür hakkını yeme gardaşım, kamerası gece çok kötü çekiyor hatta çekemiyor bu bir gerçek amma kasanın zayıf olması, soba gibi ısınması, ekran sararması 'sorun' heleki 'kronik bir sorun' değil.

• Xdabbeb kamera modu veya cloudy romlarından birini yükleyin düzeliyor üstüne 4k ve 720p 120fps slo-mo video çekebilme yeteneğine kavuşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Makifylmzz

Xdabbeb kamera modu veya cloudy romlarından birini yükleyin düzeliyor üstüne 4k ve 720p 120fps slo-mo video çekebilme yeteneğine kavuşuyor

Hocam xdabbed ile de tam anlamiyla fps düşüşün çözümü olmuyor diyorlar. Elinizde az isikta g2 ile cekilmiş video ornegi var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Makifylmzz

Xdabbeb kamera modu veya cloudy romlarından birini yükleyin düzeliyor üstüne 4k ve 720p 120fps slo-mo video çekebilme yeteneğine kavuşuyor

Hocam xdabbed ile de tam anlamiyla fps düşüşün çözümü olmuyor diyorlar. Elinizde az isikta g2 ile cekilmiş video ornegi var mi?

Sorunu tamamen çözüyor ama kameranın parlaklığını kısarak. Yani gündüz farketmiyor ama gece videoya aldığınızda görüntü kararıyor biraz

• Kamerası hariç şuan için mükemmel bir telefon
    Şuan cloudy rom yüklü herhangi bir sıkıntısı yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.