Şimdi Ara

LG G2 Ekran Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG G2 Ekran Değişimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    26 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Bir LG G2 kullanıcısıyım telefonum şükür 2 sene rahat rahat beni idare etti 2 sene daha götürür umudundayım şu an sadece ekranda sararma mevcut sağlı sollu olmak üzere rahatsız edici bir durum değil fakat telefonuma biraz önem veriyorum.
    internette şu an sadece öne araştırma yaptım fiyat garanti hk vs. Fakat daha önce LG G2 ekran değiştiren arkadaşlardan bilgi almak istiyorum telefonumu kime emanet etmeliyim gerçekten dürüstlükle yapıp teslim edebilecek mi? daha önce ekranı değiştirmiş arkadaşlarda bilgi bekliyorum
    bataryam şu an iyi günü kurtarıyorum ama ilk aldığım aylar rahat 2 gün götürüyordu belki ekranı yaptıracağım yerde orjinal birebir d802 batarya bulabilirsem onuda değiştirebilirim.

kalın sağlıcakla.

|
    |
    Hocam ben degistirtiyorum ancak tavsiye etmiyorum eğer garantisi varsa bitmemişse garantiye ver veya ekranı serviste değiştir en azından o parça garantili olur ama serviste biraz pahalı orijinal icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: kralaqa23

Hocam ben degistirtiyorum ancak tavsiye etmiyorum eğer garantisi varsa bitmemişse garantiye ver veya ekranı serviste değiştir en azından o parça garantili olur ama serviste biraz pahalı orijinal icin

hocam merhabalar,

garantisinin bitmesine 5 ay var ve delta servis garantili
    telefonumun çerçevesinde düşmeye bağlı toplu iğne ucu kadar bir hasarı var ve delta servis çerçevelerdeki ezik büzük kırık telefonlarla kesinlikle ilgilenmiyor. Ücrete tabi tutuyor sonuç olarak donanimsal bir sıkıntı bu ekran sararması neden hala kabul etmiyorlar anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahdd4 -- 30 Temmuz 2016; 14:51:57 >

Hayır hocam ekran sararması donanımsal bir sorun ekran değişimi yapılmadan duzelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emrahdd4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.