Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam, bakalım kullanıp göreceğiz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım Xperia z, Apple iPhone 6 5s ve Xperia z3 cihazlarından hem şebeke hem Wifi olarak üstündü. Tek sıkıntısı p-oled ekranın gri renkleri hafif sarımsı göstermesi. Ayrıca bi miktar ısınma var. Onun dışında çok güzel bir cihaz.

• Arkadaşlar telefon da sıvı teması var deyip bana geri gönderdiler. Başka bir servise göndereyimmi.

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    Kronik olarak grilerde sarımsı gösterme var onun dışında son güncellemeyle ısınma kalmadi desek yeridir. Çekim gücü çok iyi. 2G/3G/4g geçişleri falan çok hızlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 959 modelini root edebilen varmı?

Saygılar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal1907 -- 5 Kasım 2016; 22:5:53 >
  • Arkadaşlar telefonumda sıkıntı vardı önceki mesajlarda da bahsetmiştim 29 eylülden beri servisde telefon ve lg g4le değişim olcak dediler ve hala bekliyorum ama ben g4 istemiyorum biliyonuz sıkıntılarını v10 istiyorum aslında ama sizce ne yapayım dava açsam ne kazanabilirim sizce bilgisi olan paylaşabilir mi?
  • Selam
    Full kutu sifir amarikan cihazi att verizon h950 lg flex2
    3gb ram 32 gb hafıza
    Mersinden elden teslim diger illere önce havale sonra kargo referansı yüksek olanlara direk korgo sonra havale
    Fiyat 1100 tl

• Arkadaşlar daha öncede yazmıştım paralel ithalat telefonumda bootloop sorunu olmuştu.tabi ki garanti dışı bıraktılar bende telefonu bir arkadaşa verdim tamiri ne kadara olur diye.450 tl ye anakart değişimi yapıyorlarmış.şimdi size sorum şu ki anakartı mı değiştireyim yok tüketici hakem heyetine mi basvrayım.Telefonu darbe dolayısı ile garanti dışı bırakmışlardı.hiç darbe yok desem yalan olur.O yüzden Tüketici Hakem Heyetinden nasıl bir karar çıkar bilmiyorum.Diğer yandan değiştirecekleri anakartta da aynı sorunu yaşarmıyım? bu da beni korkutmuyor değil.bu durum ile ilgili tecrübesi yada fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
  • Merhaba arkdaşlar.
    LG G2'yle başalyıp Flex 2'ye devam ettiğim daha onrada değişimden gelen G4'le LG macerema çok şükür son verdim.
    G4'ün kutusunu bile açmadan sattım 1250'ye. Yerine mi5s aldım. Flex2 kullanan birisi olarak diyebilirm ki. Lg ekran'nı yapamamış. (Tasarım hariç)
    Mi'nin ekranını kim üretiyor bilmiyorum ama çok fark var. Belki'de telefon eski oludğu için fark var ama Flex2'nin ekranı çok kötüymüş yaa. Gözüm gönlüm açıldı.
    Değişim'den G4 gelen arkadaşlar hiç düşünmeden yapsın bunu. Satsın kurtulsun.
  • Fatura adınıza ise gidip başvurun,

Benim de sıfır LG G2 ekran sarılığı ile verildi ve kullanıcı hatası denilip birde diğer bileşenlerde garanti dışı bırakıldı. ( EVO )

450 TL için zaten değmez , riskli

• LG GFLEX 2 nin ekranı aslında güzel ,

LG G4 'ü çok çok fiyata satmışsınız.

Popüler S820 = Mİ5'de iyi bir geçiş olmuş tabi , Dh de 3 aylık Mi5 gördüm 3/64 = 1000 TL

Sanırım herkes yurtdışı fiyatlara bakınca ( tabi $ 3.180oldu ) ÇİN telefonuna yüksek para vermek istemiyor.

Arkadaşımda USA GFLEX2 3/32 olan 5.1.1 yüklü cihaz var 6 aylık ve sorunsuz kullanıyor (780 TL satın almış)

Mİ5 Şuanda tabiki popüler ama yine HB 'den evo garantili gelirse riskli , tek avantajı kayıtlı/rom sorunu daha az.

Ama S810 ve LG GFLEX2' ye android N/7 gelse halen türkiye için F/p cihazı olurdu.

Teknosa bu cihazı 789 TL sattı ve bir personel sıfır olanını kendine 550 TL den aldım demişti.

Ben de zuk 2 bakıyorum ( 270$) 4/64

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Mi5s den memnun musunuz bende düşünüyorum. Aslında mi5s plus düşünüyorum 5 inch beni sarmaz buyuk ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Mi5s den memnun musunuz bende düşünüyorum. Aslında mi5s plus düşünüyorum 5 inch beni sarmaz buyuk ihtimalle

Ana konu da SES hariç herkes memnun

S820 en ucuz ikinci cihaz , DH 'de paylaşımı da çok.

TR'da satılması da +avantaj.

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Trde nerde satiliyor hocam garantili satiliyor mu?

• quote:

Mİ5 için yazmıştım

Mi5s için de sanırım HB paralel ithalat getirir.

Ancak , garanti içinse buna pek takılmayın, DH den iyi bir satıcıdan alın gitsin,

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Mİ5 için yazmıştım

Mi5s için de sanırım HB paralel ithalat getirir.

Ancak , garanti içinse buna pek takılmayın, DH den iyi bir satıcıdan alın gitsin,

Bende mi5s'e geçtim kardeşim. S821'e geçiş yani. İşlemci'de çok fark yapamdı ama malum ekran ve ram'da çok fark var. S810'da güzel'di ama artık 2Gb ram yetersiz. Param yetmediği için 64 GB-3 Gb aldım. O halde bile 1,5 Gb dolu. Yine diyorum tasarım çok iyiydi Flex2'nin ama ekran o kadar iyi değilmiş yav. Muadillerine nazan iyi olabilir ama aşağı yukarı aynı paraya alınan garantisiz nmi5s çok daha üstün. Kamera'yı söylemme gerk yok zaten. Mui arayüzü çok iyi.
    Zuk 2 pro'da kullandığı kamera sensörü kafa karışırıcı. Samsung isocell.
    Bende DH'den bir satıcıdan aldım. Mi5s gelse bile Evo yada delta garantili gelecek. Bir çin malına 300-400 Tl fark vermek yanlış bence. Tahminimce mi5s ithaltçı garantili 1600-1700'den aşağı gelmez. 1200-1350 civarı garantisiz alırsın. Bir sorun çıkras parçasını alibaba yada bir çok yerden getirt, yaptırt. Zaten bu firmalarda en ufak sorunda kullaıcı hatası diyeceği için çok fazla bir şey kaybetmezsin.

Makify telefondan çok memnunum. Daha bir kaç gün oldu yok botloader yok rom şu bu derken eğlendiriyor beni .Daha custom rom çıkmadı ama çıkınca dahada eğlendirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 8 Kasım 2016; 21:29:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

Hocam 0850 811 6543 numarasını arayıp 20 dakika sabredin bağlanıyor. 3kere mekanik parça değişti ama şikayetim hâlâ devam ediyor değişimini istiyorum deyin. Onlar yardımcı olur. 3 defa mekanik parça değişimi olunca değişim hakkı doğuyor bilginize..

Eyvallah hocam deneyeceğim. Daha önce aradım 15 dakika sabredebildim bu sefer ısrarcı olmakta fayda var

• Merhaba arkadaşlar, yaşadığım bir sıkıntı var onu danışmak istiyorum size.
    Kullandığım kulaklık kutudan çıkan standart kulaklık ama son 2-3 haftadır (fark ettiğim kadarıyla) ses çok az geliyor. Htc M9 da denedim kulaklığı biraz daha fazla veriyor ses ama yine az xaomi piston3 ile denedim yine m9 dan daha az ses çıkıyor. Ne yapmam gerekir. Sizce sorun neyden dolayı ve sizdeki durum nedir?
    Teşekkürler.

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Valla paralel olduğunu düşününce aklıma yattı garantisiz almak. Yani sözde garanti için ek 300 tl vermeye değmez. Miui çok özelleştirilebilir bi sistem o yönden kullanışı çok keyifli. Hele arayüzüne hastayım zaten senelerdir xiaomi telefonlara bakarım alma hevesiyle bi türlü nasip olmadı. Rom konusuna artık girmek bile istemez oldum hocam mi5s alırsam root bile atmayacağım. Şu flex 2 sağolsun stabil sistem kullanmanın keyfini gösterdi bana dahada rom falan uğraşmam. Stabil sistem gibisi yok valla
  • quote:

Valla paralel olduğunu düşününce aklıma yattı garantisiz almak. Yani sözde garanti için ek 300 tl vermeye değmez. Miui çok özelleştirilebilir bi sistem o yönden kullanışı çok keyifli. Hele arayüzüne hastayım zaten senelerdir xiaomi telefonlara bakarım alma hevesiyle bi türlü nasip olmadı. Rom konusuna artık girmek bile istemez oldum hocam mi5s alırsam root bile atmayacağım. Şu flex 2 sağolsun stabil sistem kullanmanın keyfini gösterdi bana dahada rom falan uğraşmam. Stabil sistem gibisi yok valla

G flex2 konusu mi5 ve mui ile daha fazla meşgul etmek istemiyorum. Kıxzdırmayım arkadaşları.
    Son olarak Root,developer rom ve imei tamiri mecbur. Ama sen yapmazsın birine 50 Lira verir yaptırırsın ayrı. Veya hazır bütün işlemleri yapılmış alırsın.
    Gönder garantiye telefonu değişim çıkarttır. Al g4 veya G5 sat sahibinden üzerinden bak keyfine.
    Bu arda ben Gflex'i alalı daha 5 ay olmadan garip arızaları yüzünden verdim. Arka power tuşu basmamaya başladı.
    Panel'de farklı renkler oluşmaya başladı. Resimdeki gibi. Kendi kendine kapanmalar ki bootloop habercisi. Yani sonuç olarak kalitesiz telefondu. Ama parasına göre iyidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 9 Kasım 2016; 1:41:19 >

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.