Şimdi Ara

LG Full HD 68cm LCD TV mi, Vestel 26850 full hd lcd mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG Full HD 68cm LCD TV mi, Vestel 26850 full hd lcd mi? Hangisi daha öne çıkıyor. lütfen yardım edin. veya 1000 tl ye kadar full hd ne önerirsiniz.

• ya arkadaşlar yok mu yardım eden??? Acele bilglendirin şu garibi. Yoka yanlış şeyler yapmasın. sizegüveniyorum.
  • Hafta sonu Konya ya gidiyorum. Lütfen bir öneride bulunun. Bunları kullanan ya da başka önerisi olanlar sizlerin görüşlerini bekliyorum.
  • Şimdi arkadaşım yalnış yoldasın onu söyleyeyim , eğer elinde 1000 lira bütçe varsa alıcağın lcd 32inç olmalı ayrıcana full hd olmasının sana hiçbir getirisi yok , full hd 42 inç ten sonra az da olsa bi fark yaratır , onun için bu full hd pazarlama hilesine düşmeyin , 32 inç lcd de 720p son derece tatmin edicidir , biz media markta 1080p film alıp tek tek lcd , plazma ve led tv lerde izledik , ve gördükki full hd lcd lerin hd ready lcd lere nazaran çok üstün bi performansı yok, yani aradaki fiyat farkına değmez , çok uzatmiiim bu fiyata hd ready 32inç lcd bulabilirsin.... amma illa full hd olsun biri sorunca göğsümü gere gere söliim dersen para senin tabiii
  • Ben hem uydudan televizyon izlemek hem monitör olarak kullanmak hem de yeni aldığım wd hdtv live da film izlemek için düşünmüştüm. buna göre bu fiata ne alınabilir?
  • Arçelik almanı tavsiye ederim,düşünme bile,servisleri garantisi yeter,özelliklerini saymayalım !

Sony tvleride arçelik montajlar üretir ve avrupaya satarlar,yani teknoloji konusunda kafanda sorunlar kalmasın,Lg ise servislerini almadan araştır derim,gerçekten servis konusu çok önemli !
  • Vesteli boşverin. Hangi markayı alırsanız alın kalitesi kesinlikle vestelden iyidir. Ben aldım büyük bir hata yapmışım. Bari başkaları yapmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.