Şimdi Ara

LG - FS-2A55T Intel Core Duo Mobile 1.86GHz 1024MB 120GB DVD+-RW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=5244

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum forumdaki LG fanatiklerini görünce LG laptop almaya karar verdim ama R400 veya E500 bütçemi aşıyor. Sizce bu ürün de kalitelimidir.

• o üründe LG'nin olduğuna göre kalitelidir. sorun yaşayana rastlamadım desem yeridir dostum.. internet müzik msn film basit çaplı oyunlar oynayacaksan işini rahat görücek bir makina... bluetooth ve webcam yok alırsan senin için daha iyi lur o makinanın yanında...
  • Konfigürasyon ile ilgili sorunum yok kullandığım programları rahatça çalıştırabilir macromedia programlarını kullanıyorum sadece ama mesleğim web programlama biligsayarı garantiye gönderip bekleme lüksüm yok ısınmaması için gerekirse biostan işlemci hızını falan düşürebilirm laptopu alırken benim için en önemli kriter garantiye geri gönderme ihtimalinin düşüklüğü forumda gördüğüm kadarıyla en düşük ihtimalde LG'de siparişini vericem büyük ihtimalle umarım böyle bir sorunla karşılaşmam
  • senin için temennim o olur dostum.. şimdiden hayırlı günlerde kullan...
  • lg nin F/P ORANI en iyi ürünü.

şimdiye kadar son kullanıcılardan gelen bi problem olmadı.

alırsan hayırlı olsun şimdiden.
  • E-turuncu nasıl bir site ilk defa duydum güvenilir bir yer mi orda R400ün fiyatında düşükmüş belki onu alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: las_vegas

E-turuncu nasıl bir site ilk defa duydum güvenilir bir yer mi orda R400ün fiyatında düşükmüş belki onu alırım

R400 klubünü incelerseniz e-turuncu dan alan arkadaşlar olduğunu ve memnun kaldıklarını göreceksiniz.
  • Bende R400 sipariş ettim gelir gelmez R400 kulübüne katılıcam teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  • arkadaşım 12 ay taksitle veya nakit alınca mavi bilgisayar daha ucuza geliyo

799 dan %5 indirim yapınca 759 $ a geliyo. ama 4 taksit yapınca da e-turuncu.com daha iyi. ama e-turuncuyu daha önce hiç duymamıştım. hangi firmanın acaba bu site?

quote:

Orjinalden alıntı: xorangex

http://www.e-turuncu.com/default.asp?git=9&urun=14991 burada fiyatı daha düşük.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

arkadaşım 12 ay taksitle veya nakit alınca mavi bilgisayar daha ucuza geliyo

799 dan %5 indirim yapınca 759 $ a geliyo. ama 4 taksit yapınca da e-turuncu.com daha iyi. ama e-turuncuyu daha önce hiç duymamıştım. hangi firmanın acaba bu site?

quote:

Orjinalden alıntı: xorangex

http://www.e-turuncu.com/default.asp?git=9&urun=14991 burada fiyatı daha düşük.

nakit alımda e-turuncu 10 ytl daha düşük oluyor

taksit seçeneklerine bakınca da genel olarak e-turuncu 6 ve 12 ay vadelerde daha avantajlı yalnız mavi de bonus avantajı var.bonus kartı olanlar için mavi den almak daha mantıklı.
    elde ki karta göre karşılaştırma yapmak lazım

e-turuncu "turuncu bilgisayar & elektronik" firmasına ait.

• quote:

Orjinalden alıntı: las_vegas

Bende R400 sipariş ettim gelir gelmez R400 kulübüne katılıcam teşekkür ederim yardımlarınız için :)

hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.