Şimdi Ara

LG - DOA Değişimi Hakk. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
3
Favori
19.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servise verdiğim telefonum akıbeti için aradım bugün İstanbuldan parça istedik orada yokmuş yurtdışından parça bekleniyor dedi. 7 iş günü oldu zaten 20 iş günü dolmadan yetişir mi parça telefonsuz kaldım fazla uzamasın istiyorum.
  • arkadaşlar ben cihazımı
    2 aralık 2015 servise verdim. ekran kararma sorunu vardı. cihazı 20 iş gününde yapamadılar. değişim onayı verdiler.
    28 aralık cihaz bir haftaya kargolanır dediler. bir hafta geçti cihaz bu hafta kesin kargolanacak haftaya elinizde olur dediler. neyse 1 hafta daha geçti
    11-15 Ocak 2016 güya bu günlerde teslim edilecekti. Hergün aradım LG müşteri hizmetlerini
    15 ocak cihazın kargolanamayacağını
    18 ocak pazartesiye kaldığını söylediler. neyse pazartesi değişim departmanını aradım. cihazınız bu gün kargolanıyor dediler. en geç iki gün içinde elinizde olur diye bilgi verdiler.
    19-20 ocak servisi aradım kargo gelmedi gelince biz sizi ararız deyip yüzüme kapattılar.
    21 ocak LG müşteri hizmetlerini aradım tekrar cihazım ne zaman teslim edilecek diye. cihazınız gelince servis sizi arar diye yine aynı cevap. artık telefonda biraz sesimi yükseltince bi bakalım deme zahmetinde bulundu hanımefendi. 5 dakika telefonda beklettikten sonra, beyfendi cihazınız kesinlikle ama kesinlikle bu hafta kargoya veriliyor diye cevap verdi. bende hani bu cihaz pazartesi kargoya verilmişti deyince biraz daha bekletti. tekrar dönünce bu hafta mutlaka kargoya verilecek deyip geçiştirdi. bakalım 2 aydır bir sonuca ulaşamadık. LG benim için tamamen bitmiştir. bu kadar müşteriyi alaya alan, bilgi vermeyen şirketle işim olmaz.

• koskoca lg denilen firma 2 ay önce pşyasaya2 sürdüğü lg v10 un arka pil kapağını temin edemiyor paramla alıcam yok arkadaş yok. gene yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dtghost D kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sonuca ulaşabildin mi? Ben de benzer durumdayım seninle
  • arkadaşlar bende de lg g pro lite var DOA değişim bekliyor yazıyor eğer cihaz değişecek olursa benim telefondan ellerinde yoktur bence çünkü 2 yıl oldu bu telefon çıkalı sizce bunun yerine ne gönderilir?
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG - DOA Değişimi Hakk.
  • Ne gonderdiler hocam ;)

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    G4 Beat baya güzel telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyl

G4 Beat baya güzel telefon

Fatura tutarınız neydi hocam :)
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    1000 civarı olması lazım tam hatırlıyorum
  • merhaba arkadaşlar

ben g3 kendi kendine kapanıyor diye 7 nisan da vintek e verdim daha 5 aylık cihaz akşamına vintek den değişim kararı çıktı değişimi lg bugun yani 12.04 de onayladı g3 stoklarına haftaya girecekmiş yani bundan sonra g3 için g4 beats önermeyecekler. zaten banada önerselerdi almazdım g3 ün kat ve kat altı telefon
  • unique89 U kullanıcısına yanıt
    20 günlük servis süresi aşıldığı için yeni cihaz gönderdiler.
  • Cem_alar C kullanıcısına yanıt
    hocam size g3 mü gönderdiler ?
  • dtghost D kullanıcısına yanıt
    Hocam 20 gün dolduktan sonra yeni cihaz icin kac gün bekletebilirler bilginiz varmı

• 20 iş günü süresini sonuna kadar kullanırlar ama sonunda alırsın lg bu konuda sorun çıkarmıyor şuan ki telefonun yoksa bile üst modelini veriyorlar ben g2 değişime verip g3 almıştım.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    aynen 20 gün sonra sıfırı geldi
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, Bende 29 Haziranda G3 verdim 21 Temmuzda Değişim çıktı LG Merkezden onay bekleniyormuş. Sizce G4'mü verirler yoksa aynı model telefon mu gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinkull

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, Bende 29 Haziranda G3 verdim 21 Temmuzda Değişim çıktı LG Merkezden onay bekleniyormuş. Sizce G4'mü verirler yoksa aynı model telefon mu gelir?

Abicim sen o telefonu alda gerisini bosver. Bak ben 45 gundur bekliyorum...

• Tüm mesajları okudum lg servisi mesajlara göre cöp ben elazigdan telpaya cihaz gönderiyorum pazartesi göndersem cuma elimde ve yapilmis olarak geliyor

• Rinkull kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bende aynı şekilde 12 temmuzda telefonu verdim. bugün 5 ağustos itibariyle değişim onayı bekliyor.. Sana lg g4 mü geldi? ve g3 modelinin rengi ve rami hangi modeli?
  • 12.07.2016 garantiye verdim. 5 Ağustos cihaz değişim onayı benimde. bakalım ne olacak ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.