Şimdi Ara

LG 65UJ750v

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

65 inç tv bakıyorum, bir tv buldum ama hakkında hiçbir yoruma rastlamadım.https://www.teknosa.com/urunler/110016262/lg-65uj750vapd-webos-35-smart-uhd-tv

fiyatıda sanırım indrimde şu an. sizce nasıl bir tv ?

başka önerileriniz varsa da söyleyebilirsiniz arkadaşlar.bütçem maksimum 6000-6500 sınırında.

• LG 65UJ750v ye alternatif olarak SAMSUNG UE 65MU7400 ve Sony KD-65XE7005 televizyonları var.
    ama sony nin yüksek modelleri dışındaki diğer serileri pek tavsiye edilmiyor sanırım.

fiyat olarak bu 3 tv yi karşılaştırdığımızda birbirine yakın fiyatlar. sizlerin tavsiyesi ne olabilir bu konuda.
  • Hocam şu LG 65uj750v modelini bende düşünüyorum fakat 65mu7000 ile aynı fiyat seviyelerinde mu7400 e gittiğinizde fiyat baya fark ediyor. Kararsızım 750v modelini yeni almıştım iade edebilirim daha açtırmadım kutusunu servise.
  • Ne yaptınız aldınız mı?

5.339 tl gittigidiyor da. Hiç inceleme de bulamadım, iyi midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rgbw ışıklandırma kullanıyor paranıza yazık lg de oled ve sj850v altı modellerden uzak durun
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam peki samsung için ne dersiniz, bu rgbw olayı onlarda yok mu yoksa belli bir model üzeri mi yine samgunglardada bu ışıklandırmayı kullanıyor.
  • aadolff kullanıcısına yanıt
    bu rgbw olayı sadece lg nin dandik modellerinde var diğer markalarda yok lg nin üst modellerindede yok bütçe max nedir birde boyut 65 olmak zorundamı ona göre öneride bulunabilirim
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    max bütçe 6000 tl civarı hocam, evet 65 olsun diyoruz yeni evleneceğim, evde samsungun 55 boyutlusu var eski 3d li 7000 serisinden ondan gayet memnunduk yeni alacağım ondan daha iyi olmasını dilediğim için fakat 3 sene oldu o cihazı alalı teknolojiden koptum birde mağazalarda sürekli animasyon oynatılıyor yanıltıcı olabilir renkleri siyahı ve beyazı göremiyoruz bu yüzden yorum yapamıyorum , sizce hangi modeli düşüneyim 65mu7000 in kasası çok kalın ve tv kaba duruyor, sony i hiç bilmiyorum ekran yenileme hızları değerlerini kıyaslayanıyorum philips de yine aynı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • o fiyat aralığında 65 inch ancak giriş seviye 50hz ips panel tv ler alabilirsiniz hocam 55 olursa ama çok çok daha iyi modeller alabilirsiniz 65 dediğiniz için şu modele bakın derim

http://www.mysonyshop.com/?urun-1579-sony-kd-65xe7005-65--164-cm-4k-android-smart-tv&ref=akakce&v=1.42.4
  • UJ750'nin gerçek yenileme hızı nedir?
    Vatan Bilgisayardaki satış temsilcisi 100 hz olduğunu söyledi fakat epey.com'da 50 hz yazıyor. Lg'nin kendi sitesinde gerçek hızla ilgili bilgi bulamadım.
    Ben de 65" bir tv araştırıyorum. 100 hz olması benim için önemli maç izlerken sıkıntı yaşamamak için, onun dışında smart kullanımı da önemli sayılır. Gerçi bi android box yada apple tv ye bakar onu çözmek kolay.
  • Aynen bunu bende merak ediyorum bilen varsa lütfen yazsın 65uj750v nin gerçek yenileme hızını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.