Şimdi Ara

LG 58UF830V 1600 PMI - TRUOMOTİON / YENİ ÜRÜN (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
17
Favori
53.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş
    4k film açtım çıkıyır HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McJoe -- 13 Aralık 2018; 15:33:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox x baglıyorum hdr desteklenmiyor diyor hdmi deep colour da acık hdmi 1 e baglı xbox ama hdr olmuyor

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Xbox one x bagladıgımda hdr açılmıyor diye lg müşteri hizmetler ile görüştüm sorunumu anlatan video da cektim webosun kendi magazasından indirdigim netflix uygulaması ile hdr içerikleri izleyebildigimi tv de sag ıst kosede hdr acık yazdıgını fakat xbox one x cıhazdan hdr goruntu alamadıgımı gosteren kosa bır vıdeo da cektım bugun aradılar ıncelemişler kullandıgımız 58uf830v model de hdr olmadıgını soyledıler ama dedım videoyu izlemdinizmi netflixten açtıgımda hdr acık dıye uyarı cıkıyor dedım bütün tv ile alakalı tüm fabrika cıktılarını inceledik bu model de hdr yok diyorlar enteresan degilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdifix -- 10 Ocak 2019; 14:40:11 >
  • ferdifix kullanıcısına yanıt
    Ben bu LG kadar kötü firma bilmiyorum. TV arızalandı servis götürdü kıra döke getirdi paneli leş gibi tamir yapmışlar. Tekrar dedim panel içi pislik ve el izi dolu sonra tekrar servis temizlik vs müşteri hizmetlerine yazdım şikayet sitelerine yazdım kimsenin umrunda değil. Telefonum vardı garanti bitti çöp oldu rezil etti beni. Bunlardan sonra Ben tel vs hiç bir ürünü LG tercih etmeyeceğim diye söz verdim artık hiç bir ürününü almıyoruz. Müşteri hizmetleri iyi size cevap yazmış. Şaka gibi bir firma, Koreliler bilse LG Türkiye’yi utanç duyarlar herhalde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tvde güncelleme ile en son hangi webos geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Arkadaşlar bu tvde güncelleme ile en son hangi webos geldi?
    04.25.85 sürümü var bende

Webos kaç peki?
    Ya da şöyle sorayım bundan sonra çıkan modellerde işlemci hızı açısından büyük fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 5 Mart 2019; 15:11:15 >
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Webos 2 sanırım. Önceki modelleri bilmiyorum ama smart uygulamalar gayet hızlı ve sorunsuz. Netflix olsun ip tv olsun çok iyi çalışıyor

Pardon sonraki modelleri sormuşsun. Yani teknoloji geliştikçe yeni modeller hız konusunda da geliştiği için yeniler daha hızlı tabikide. Tabi alacağınız modelin donanımına göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McJoe -- 6 Mart 2019; 0:2:39 >
    Mesela uf830 ve uh630 arasında tahminen nasıl Bi fark olur? İşlemci görüntü açısından falan

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Uh630 ips panel 830 va panel oldugundan daha derin siyahları görürsün yani gerçek siyaha yakın ips panelde derin siyahları göremessin biraz griye kaçacaktır ben 830 ilk alanlardanım ve hiç pişman olmadım aksine ips panelleri gördükçe iyiki almışım dedim ayrıca arkadaşım dediği gibi smart menü akıcı şekilde çalışıyor ve cihazda son güncelleme ile de yine webos 2.0 sürümü kullanılmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdifix -- 7 Mart 2019; 9:29:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynen benimde öyle
  • Arkadaşlar tv de 04.26.00 sürümü yüklü, daha önce netflix'te hrd içerikli yayınları seyrederken sorun yoktu fakat son zamanlarda hdr içerikli yayınlar soluk mat ve kontrastsız, var mı böyle bir sorun yaşayan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Arkadaşlar tv de 04.26.00 sürümü yüklü, daha önce netflix'te hrd içerikli yayınları seyrederken sorun yoktu fakat son zamanlarda hdr içerikli yayınlar soluk mat ve kontrastsız, var mı böyle bir sorun yaşayan?
    netflix hıza göre görüntü kalitesini arttırıp azaltıyordu ? başka içeriklerde deneyin 4k bir film açın örneğin..
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.