Şimdi Ara

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
31.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz olay led yerel karartma ile ilgili, onu kapatırsanız o aydınlanma geçiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Dediğiniz olay led yerel karartma ile ilgili, onu kapatırsanız o aydınlanma geçiyor
    Dediğinizi denedim zaten ama Onu kapatınca da ışıksız olan alanlar gri bir sis bulutunun içine gömülüyor ışıksız alanlarda detay namına hiçbir şey kalmıyor.
  • nizambaba kullanıcısına yanıt
    Evet çok karanlık sahnelerde dediğiniz gibi oluyor ama yarı aydınlık sahneler dahil yerel karartma bence çok iyi sonuç veriyor

• şu an düşükte kullanıyorum.
  • Arkadaşlar televizyonda 3.5 mm ses çıkışı yok mu? Dün aradım aradım bulamadım.
    Yok maalesef koymamışlar

Bu bağlantıyı tv de yapamam çünkü kulaklık çıkışı yok şimdiki tvlerde. optik koaksiel çıkışlar var.Birde COMPONENT IN/ AV IN kısmında L MONO beyaz ile R AUDIO kırmızı dişi girişler var. Bunlar giriş çıkış değil bu arada.
  • Tv ye kulaklık çıkışı koymamak da güzel bir düşünce.

Forumda LG konularının birinde uygun şekilde bağlantı yapıp Logitech sistemden ses almıştı ama bilemiyorum şimdi hangi konuydu, LG tavsiye 2019 konusu olabilir belkş

• quote:

Forumda LG konularının birinde uygun şekilde bağlantı yapıp Logitech sistemden ses almıştı ama bilemiyorum şimdi hangi konuydu, LG tavsiye 2019 konusu olabilir belkş
    dijital-analog ses dönüştürücü alıp o şekilde yapılabilir. tabi onların da uygun kabloları alınacak.
  • rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Videolar TV hakkında çok yardımcı oluyor, elinize sağlık. Sizden müsait bir vakit karanlık odadayken, kamerayı da biraz daha yaklaştırıp yine Arkham Knight oynarken hatta bir kaç oyun videosu daha çekmenizi rica edebilirmiyim? Oyun videolarinda ekrana çok ışık vurduğundan detayları fazla göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun teşekkürler,
    Evet biraz öyle oldu, gündüz çekince ekrana ışık vurdu ,
    Dimmimg ve bu yerel karartma videosu çekmek istiyordum, müsait zamanda hepsini bir çekip koyarım bakalım

• Merhabalar TV yi yeni aldım araştırıyorum bir soru sormak istiyorum daha önce sorulduysa kusura bakmayın Renk gelişmiş seçeneklerde siyah seviyesi dashili uyduyu kullanırken otomatik seçili ve müdahale edemiyorum hdmi bağlantısından bağladığım uydu-android box vs siyah seviyesini değiştirebiliyorum ama dahili uyduda müdahale edilmiyor bunun sebebi ne olabilir. Teşekkürler.

• LG 55SM8200 özel fiyatımız başladı düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
  • Bu sesli komut yaşayan arkadaşlar için;
    Uzun süredir kullanmıyorum ama bakınca aynı hata verme durumu benim TV'de de varmış. Yani sağ üstte mesaj çıkıyor sesli mesaj birazdan hazır olacak diye ama hazır olup çalışmıyordu.
    YouTube kanalından da kullanıcılar sorunca ben de fark etmiştim.
    Dün kendiliğinden düzelmiş, sanırım genel olarak bir problem vardı ve dğzeldi,
    Burdan haber etmek istedim👍

• quote:

Bu sesli komut yaşayan arkadaşlar için;
    Uzun süredir kullanmıyorum ama bakınca aynı hata verme durumu benim TV'de de varmış. Yani sağ üstte mesaj çıkıyor sesli mesaj birazdan hazır olacak diye ama hazır olup çalışmıyordu.
    YouTube kanalından da kullanıcılar sorunca ben de fark etmiştim.
    Dün kendiliğinden düzelmiş, sanırım genel olarak bir problem vardı ve dğzeldi,
    Burdan haber etmek istedim👍
  • İyi Seyirler
    LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİhttps://www.youtube.com/watch?v=rh8otqrfBKg&feature=youtu.be
    LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİhttps://www.youtube.com/watch?v=wyrqsQFxPnQ&feature=youtu.be

55Sm8200 için hazırladığım son 2 video arkadaşlar, umarım faydalı olur,
    Bu incelemeyi bu özellikleri olan başta 558m8200 ve sm8000 (sm8200 ile bire bir aynı model ayak tasarımı dışında) tüm tv'ler için izleyebilirsiniz,
    Forumun gerçek amacı olan 'Yardımlaşma' adına faydalı olabildiyse ne mutlu bana,

İyi Seyirler

• quote:

İyi Seyirler
    https://www.youtube.com/watch?v=rh8otqrfBKg&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=wyrqsQFxPnQ&feature=youtu.be

55Sm8200 için hazırladığım son 2 video arkadaşlar, umarım faydalı olur,
    Bu incelemeyi bu özellikleri olan başta 558m8200 ve sm8000 (sm8200 ile bire bir aynı model ayak tasarımı dışında) tüm tv'ler için izleyebilirsiniz,
    Forumun gerçek amacı olan 'Yardımlaşma' adına faydalı olabildiyse ne mutlu bana,

İyi Seyirler

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.