Şimdi Ara

LG 5+1 Ses Sitemi Sorunu 'YARDIM'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG HT904TA modeli ses sistemi kullanıyorum...Son 2 haftadır sistemde cızırtı, hışırtı ve parazit oluşuyor...Özellikle yayında anlık yüksek seslerde bozulmalar oluyor...İmzamdaki cihazlarla beraber kullanıyorum...Forumda bi kaç konuda okumuştum...Bütün cihazları aynı grup prize taktığımız zaman oluşabilen etkilenmeler olabiliyormuş onu da denedim fişleri ayrı ayrı farklı gruplara bağladım yine aynı...bazen hdd adaptörü falan takarken prize kıvılcım çıkıyordu onlardan mı etkilenmiştir acaba???zaman zaman bu parazit artmakla beraber bazen de çok azalabiliyor...Servisi çağırdım o da cihazda problem olduğunu zannetmiyorum...diğer cihazlar etkileyebilir, binanın elektrik şebekesinde olan bir sorun direkt ses sisteminde parazite neden olabilir dedi...grupları değiştirin olmazsa elektrikçi çağırıp binanın sistemine baktırın dedi...Yine durum değişmezse cihazı değişime yollarız dedi...Aslında değişim falan istemiyorum sistemden memnunum fakat bu sorun çok canımı sıkıyor...Herhangi bir görüşü olup paylaşanlara şimdiden teşekkür ediyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.