Şimdi Ara

Lg 49uh610 televizyon kaçırma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
3.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çöp panel lg kaliteli grunding benim evimde lg olsun gardas alana hayırlı olsun 6 senedir lg tv ve ses sistemi dvd ve telefon kullanan biriyim çöpler 6 senedir hiç bozulmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Ben Grundig ürün kullanmadım fakat servisinin ilgili olmasına defalarca şahit oldum, çevremden duyduğum ve forumda yazan arkadaşlar da çok memnun. Grundig Koç Grubu'na geçtikten sonra üretimi Almanya'da değil Türkiye'de yapılıyor. Ancak Samy/LG/ Güney Kore menşeili, üretimlerinin nerelerde yapıldığı belli. Phil ise Hollanda markası iken TP Vision'a satıldı. Grundig'in kullandıkları paneller de çok başarılı. Ha, bu saydığımız Samy/Phil/LG vs. tv'lerde Grundig'e göre daha iyi paneller yok mu? Şüphesiz ki Grundig'ten kat kat daha performanslı panelleri var. Fakat arkadaş bütçe olarak max 2000 demiş, bu bütçeye en performanslı panel maalesef yazdığım panellerdir. Yoksa her markanın farklı fiyat bandında performanslı panelleri mevcut. Sırf LGE/Samy/Phil almış olmak için çöp bir tv almaya gerek yok. Üstteki arkadaşın da yanlış anladığı konu bu, LG şüphesiz Grundig'ten daha global bir üreticidir fakat belirtilen bütçede LG marka tv alırsan üstteki çöp paneli almak zorundasın.

peki grundig in özellikle alınası modeli hangisi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.