Şimdi Ara

LG 49UB830V H.265 codec sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    şu an trt4k yayını desteklenmeyen formatta hocam...
    trt sinyal bandını mı değiştiriyor ne yapıyorsa ara ara gelip tekrar gidiyor... ama genel anlamda yok...
  • emptiness kullanıcısına yanıt
    anladım hocam.normalde ben zaten televizyon izlemiyorum ama babam izliyor.avrupa şampiyonası da yaklaşınca ister istemez en yüksek kalitede izlemek istiyor insan.umarım şampiyonaya kadar sorun giderilmiş olur.
  • Arkadaşlar Lg830v tv kullanıpta 4k yayın izleyemeyenler için önerilerim olacak. Eğer evinizde superonline fiber internetiniz var ise, süperonline ın kampanyasından evinize turkcell ip tv yi ücretsiz olarak bağlatıp turkcell tv nin 4k kutusu ile 2 adet 4k kanal izleme imkanınız oluyor. Bu kanallar TRT4K ve Funbox UHD TV, Özellikle funbox kanalının görüntü kalitesi mükemmel. Ayrıca LG tv nin içinde bulunan Netflix programı yardımı ile Netflix e abone olup, Netflix kütüphanesindeki 4K film ve dizileri internet üzerinden izleme şansınız var. Tabi bunun için çok hızlı bir internet bağlantınız olması gerekiyor. Ben 25mbit internet hızı ile 4K dizi ve filmleri mükemmel kalitede ve hiç takılmadan izleyebiliyorum. Bu arada Netflix aylık aboneliği 40tl olup ilk ay deneme süresince ücret almıyorlar süre bittiğinde ücret ödemeden aboneliği iptal ettirebilirsiniz. Bu kaynaklardan elde ettiğiniz görüntüleri izleyince tv panelinin gerçek kalitesi gözüküyor ve ondan sonra izlediğiniz HD görüntüler gerçekten yetersiz kalıyor. Ayrıca Turkcell tv aboneliği ile Turkcell 4K receiver içinde yer alan youtube uygulaması ile youtube videoları 4K olarak izlemeniz mümkün, zira tv nin kendi içinde bulunan youtube uygulaması ile videolar 720p çözünürlükte oynatılıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.