Şimdi Ara

LG 49SM8200PLA 2019 NanoCell WebOS 4.5 4K TV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
6
Favori
16.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tv fiyatları iste yaklaşık, yazmıştım zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slm arkadaşlar bende tv arayışı icerisindeyim açıkçası çok özelliklerinden anlamıyorum uygun fiyata iyi bi tv almak amacım bide eba tv programı yuklenebiliyormu bu tv ye yoksa tarayıcıdan mi izlenebilir açıkçası tek kriterim eba olup olmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

Slm arkadaşlar bende tv arayışı icerisindeyim açıkçası çok özelliklerinden anlamıyorum uygun fiyata iyi bi tv almak amacım bide eba tv programı yuklenebiliyormu bu tv ye yoksa tarayıcıdan mi izlenebilir açıkçası tek kriterim eba olup olmaması.
    Hocam program yüklenmez,ama tarayıcı üzerinden acabilirsiniz
    Bu ürün 2020 modeli cıktı kapalı kutu bu ürün zor bulursunuz piyasada bilginiz olsun.
  • Tskler hocam amazon.com satıyor ürünü 4300 TL ye ama program olarak eba yüklü gelen bi vestel buldum galiba diğer eksilerini göze alıp vestel alcam.

• quote:

Tskler hocam amazon.com satıyor ürünü 4300 TL ye ama program olarak eba yüklü gelen bi vestel buldum galiba diğer eksilerini göze alıp vestel alcam.
    Hocam cok iyi fiyat tavsiye ederim.aynen eba yüklü direk içinde vestel olabilir bilgim yok onunla ilgili
  • Tsk ederim

• quote:

Tsk ederim
  • Lg magazasinda trt izle uygulamasi bulunuyor burdan derslerin tekrarini izleyebilirsiniz

• arkadaşlar merhaba,
    televizyon zaman zaman kendi kendine canlı moddan eco moduna geçiyor görüntü ayarı olarak.
    Eenrji tasarrufu vb. kapalı ama anlamadım neden böyle olduğunu.
    Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?

Not: Yazılım güncel. Tüm girişlerde kişiselleştirdiğim canlı mod ayarlı.
  • genc1923 G kullanıcısına yanıt
    Girişlerde, Dahili uydu alıcıda, yazılımlarda(iptv, youtube,dmsart go gibi), pc modunda hep ayrı ayrı mod tanımlanıyor. Hatta bu modlar üzerindeyken HDR bir içerik var ise o zaman ona da ayrı bir mod seçmek gerekiyor. En son bıraktığınızda kayırlı kalıyor. Örneğin ben iptv izlerken özelleştirdiğim eco modunda, hdmi üzerinden bağlı olan pc'de oyun modunda bırakıyorum. Değiştirmediğim sürece öyle de kalıyor.

Televizyonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam program yüklenmez,ama tarayıcı üzerinden acabilirsiniz
    Bu ürün 2020 modeli cıktı kapalı kutu bu ürün zor bulursunuz piyasada bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Peki bu tv'lerde canlı ders izlenebilir mi? Bunun için program mı yüklenmesi gerekir. Webos işletim sistemin de eba programının indirilebileceği bir uygula galerisi var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: zns

Peki bu tv'lerde canlı ders izlenebilir mi? Bunun için program mı yüklenmesi gerekir. Webos işletim sistemin de eba programının indirilebileceği bir uygula galerisi var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Evet izlenebilıyor.şuan mağzada açtım direk acılıyor,herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcıdan direk EBA TV acın acıyor sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zns

Alıntıları Göster
    Evet izlenebilıyor.şuan mağzada açtım direk acılıyor,herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcıdan direk EBA TV acın acıyor sorun olmuyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Burak Bey,

TRT uygulaması indirilir ise içinde; EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise olarak kanallar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Burak Bey,

TRT uygulaması indirilir ise içinde; EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise olarak kanallar mevcut.

Alıntıları Göster
    Hocam,

TRT uygulaması varsa indirip denemek lazım,
  • Uygulama var, açıp kontrol ettikten sonra mesaj yazmıştım.

"TRT izle"
    https://tr.lgappstv.com/main/tvapp/detail?appId=3725&catCode1=&moreYn=N&cateYn=N&orderType=0&headerName=&appRankCode=&sellrUsrNo=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 16 Eylül 2020; 14:34:2 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aslında benim demek istediğim ; öğrencinin kendi okulundaki öğretmeni ile eba ya da zoom benzeri uygulamalar ile interaktif canlı ders yapılmasına uygun mu? Sonuçta bu tvlerde de bir işlemci bulunmakta.

• zns Z kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz işlem için Windows bir bilgisayarda bile tarayıcıda çalıştırmak için eba'ya ait bir uygulama kurmak gerekiyor. Mevcut televizyonlar bunun için uygun değil. Android işletim sistemine ait bir televizyon'da bu uygulama kullanılabilir ancak web kamerası çalışır mı emin değilim. LG televizyonlarda WebOS işletim sistemi var ve yalnızca EBA kanallarını izleyebilirsiniz.

Modem'in içinde de bir işlemci var ancak içinde işlemci bulunan her cihaz her işletim sistemini ve uygulamayı çalıştırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 16 Eylül 2020; 15:2:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Bahsettiğiniz işlem için Windows bir bilgisayarda bile tarayıcıda çalıştırmak için eba'ya ait bir uygulama kurmak gerekiyor. Mevcut televizyonlar bunun için uygun değil. Android işletim sistemine ait bir televizyon'da bu uygulama kullanılabilir ancak web kamerası çalışır mı emin değilim. LG televizyonlarda WebOS işletim sistemi var ve yalnızca EBA kanallarını izleyebilirsiniz.

Modem'in içinde de bir işlemci var ancak içinde işlemci bulunan her cihaz her işletim sistemini ve uygulamayı çalıştırmaz.
    Anladım hocam.
  • Göktuğ hocam bende aynı modelin 55 inç ini aldım. Görüntü ayarlarınızı paylaşabilir misiniz sakıncası yoksa ? Özellikle netflix amazon gibi platformlar için tavsiyeniz var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.