Şimdi Ara

lg 47lm640s 2359 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
8.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan alinabilecek en ideal modeller 47lm670s hizli alda 2600tl. 42lm760s hizli alda 2800 tl. tabi benim gozum 42lm860v veya 960v modellerinde. cift cekirdek ayrica sd to hd ozelligi daha ileri seviyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkerem -- 8 Eylül 2012; 7:49:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maeds

quote:

Orijinalden alıntı: Charue2

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

ben hızlı.com güvenmiyorum diyenler 2400 tl verip vatan bilgisayardan alabilir.

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/lg-47lm640s-47lm640s-3d-led-cinema--119-cm-full-hd,-400-hz,dlna,4xhdmi,usb,dual-play/productdetails.aspx?I_ID=61939

hızlıaldan sayısız alışveriş yaptım gaet güvenilir rahat olabilirsiniz. aldığınız ürünün arızası durumda para iadesi yapan tek site.

internetten o kadar alışverişim oldu iki firma süründürdü biri hızlıal diğeri sanalreyonum..

ben sanalreyonumdan hiç alışveriş yapmadım. fakat hızlıaldan hepsiburada.com dan buzamana kadar hiç sıkınıt yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: canciger

aşağıdaki linkteki sitede tüm özellikler mevcut dahili wifi mevcut tasarım sinema screen

http://www.lcd-compare.com/televiseur-LG47LM640S-LG-47LM640S.htm

Sitede toplu olarak özelliklere bakarsanız LM640S serisinde truemotion yok. LM620S de var LM640S de yok gözüküyor. Bilgiler çok net değil bence...

http://www.lcd-compare.com/gamme-lg-led-2012-line-up-70.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olc007 -- 10 Eylül 2012; 12:34:35 >

• Merhaba ben ürünü 2 gün önce aldım bu ürünün 660s den tek farkı magic kumandanın olmaması micro dimming dahili wifi cinema 3d screen her şey mevcut ben tv den memnun kaldım 3d performansı gerçekten çok iyi almadan önce sonyhx720 nin görüntüsü ile karşılaştırmıştım lg hem görüntü hemde özellik olarak ağır bastı...
  • LG'nin İngiltere sayfasında
    660S ile olan farkı olarak
    Local Dimming (micro pixel control) ve Magic Kumandanın olmaması
    görünüyor.

Oradaki modeller için 660T ve 640T isimleri kullanılmış.

Bu ikisi için ödenecek ise
    640S 2399 TL (vatan)
    ve
    660S 2699 TL (electroworld) .

300 TL Local dimming ve magic kumanda için ödenecek para gibi duruyor.

Local dimming için sınırsız kontrast oranı sağladığı yazıyor.
    Acaba görsel açıdan fark edilebiliyor mu bu sınırsız kontrast.
    Bunun yanında kaçınılmaz olarak blooming ortaya çıkıyor.
  • bugün ümraniye buyaka bimeksten 2160tlye satın aldım diyebilirim. normal fiyatı 2400 tl 240 tl ise hediye çeki verdiler düşünenler varsa duyurulur.
  • bu gün çanakkale bimeks açılış kampanyasından 2249 tlye aldım. 4 adet gözlük hediye. bide 224.9 tl hediye çeki verdiler. 2000e geldi yaklaşık. yarın gelip kuracaklar. sorularınız varsa içtenlikle cevap verilir :) iyi forumlar
  • 47lm660s 2199 ları gördü,bu saatten sonra 640s e bu kadar para verilmez.

• ben cihazı geçen hafta aldım gittigidiyordaki kliksa satıcısından yani kilksadan...
    cihaz 2099tl idi 100 tl bunus idesiyle 1999tlye aldım.
    1.locak kontras yok.
    2.660 bilmiyorum ama bunda 5mm çerçeve ve panelde 10mm kadarda görüntüsüz alan bulunmakta.
    magic kumanda yok..
    bilginize sorunuz varsa sorun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutkop

bu gün çanakkale bimeks açılış kampanyasından 2249 tlye aldım. 4 adet gözlük hediye. bide 224.9 tl hediye çeki verdiler. 2000e geldi yaklaşık. yarın gelip kuracaklar. sorularınız varsa içtenlikle cevap verilir :) iyi forumlar

hayırlı olsun kardeşim :)
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Yannız 660s ile bir kaç farklılık var. Bir arkadaş 3mm daha kalın olduğunu söylemiş tabi çok önemli bir fark değil bu. Fakat kontrast ve parlaklık oranları Vatanbilgisayarın sayfasında

660s de Parlaklık 500 cd/m2 Dinamik Kontrast 7.000.000:1,
    640s de Parlaklık 400 cd/m2 Dinamik Kontrast 1.000.000:1 olarak gözüküyor. Bence bu önemli. Sihirli kumanda ve Local dimming artısıda var. 300 lira farka bence değer.

Bu arada 47LM660S olanı 2199 liraya teknosada geçen gördüm ve ayrıca vatandan alan arkadaşlarda var. Ara ara takip edilmeli kampanyalar.
  • local dimming 640s ta da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmigamaN

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Yannız 660s ile bir kaç farklılık var. Bir arkadaş 3mm daha kalın olduğunu söylemiş tabi çok önemli bir fark değil bu. Fakat kontrast ve parlaklık oranları Vatanbilgisayarın sayfasında

660s de Parlaklık 500 cd/m2 Dinamik Kontrast 7.000.000:1,
    640s de Parlaklık 400 cd/m2 Dinamik Kontrast 1.000.000:1 olarak gözüküyor. Bence bu önemli. Sihirli kumanda ve Local dimming artısıda var. 300 lira farka bence değer.

Bu arada 47LM660S olanı 2199 liraya teknosada geçen gördüm ve ayrıca vatandan alan arkadaşlarda var. Ara ara takip edilmeli kampanyalar.

3mm kalın olmasının sebebi 640 plastik çerçeveli ve bence görsel olarak ondan en büyük farkı 660S in aluminyum çerçeve olması bu bile 640 a kadar olan modeleri almamam için tek başına sebep.. yani gerçek manada çerçevesiz diyebileceğiniz giriş modelidir.. yoksa gider 615 alır keyfime bakarım logitech mause lu klavye bağlamışlar demolarda neden kıytırık kumandasına fark veriym derim.
    bu arada şuan fiyatları yine yükseldi ve ciddi manada bir indirim yok Vatan ın %30 da dahil..

• Local Dimming özelliği 640S modelinde de mevcut arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: umutkop

bu gün çanakkale bimeks açılış kampanyasından 2249 tlye aldım. 4 adet gözlük hediye. bide 224.9 tl hediye çeki verdiler. 2000e geldi yaklaşık. yarın gelip kuracaklar. sorularınız varsa içtenlikle cevap verilir :) iyi forumlar

hayırlı olsun kardeşim :)

teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxian

47lm660s 2199 ları gördü,bu saatten sonra 640s e bu kadar para verilmez.

660s almak sadece para saçmak. başka bişi değil. 640s aldığında eğer android telefonun varsa uygulama indirip akıllı kumandanın yapamadıklarından fazlasını yaptırabiliyosun teevizyona. eğer yoksa bir adet kablosuz mause alıyosun. 20-30 liraya logitech. kumandaya 10 basar şekilde "stabil" çalışıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranilin

Local Dimming özelliği 640S modelinde de mevcut arkadaşlar.

bu linke bakarsanız loacl dimmin olmadıgını görürsünüz.
    saygılar
  • Carrefourda 1799 tl beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: supertivo

Carrefourda 1799 tl beyler

O 42 dir..

• quote:

Orijinalden alıntı: pupilla79

quote:

Orijinalden alıntı: Ranilin

Local Dimming özelliği 640S modelinde de mevcut arkadaşlar.

bu linke bakarsanız loacl dimmin olmadıgını görürsünüz.
    saygılar

LG 42LM640S TV ye bizzat sahibim ve seçeneklerde local karartma özelliği aktif durumda.

Bilgilerinize.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.