Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.996
Cevap
55
Favori
284.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Forum'u arayıp sordum. 670'e 2600, 730'a 3150 fiyat verdiler. Lakin ürünler 10 Mayıs'ta gelecekmiş. Bilginize...

Kaç inç ama güzelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Forum'u arayıp sordum. 670'e 2600, 730'a 3150 fiyat verdiler. Lakin ürünler 10 Mayıs'ta gelecekmiş. Bilginize...

47LB serileri dimi bu fiyatlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi cepa lg ye sordum 42lb670 in fiyatına 2500 lira dedi

• arkadaşlar 2,5 ila 2,75 metre arasında maksimum 3. metreden tv izleme için uygun lg led tv hangisi olmalı sizce.47 mi 50 mi 55 mi.gözlük de kullanıyorum.çelişkiye düştüm.biliyorsunuz lb670 modelinin 50 inçi de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 22 Nisan 2014; 17:26:35 >
  • Dün game of thrones 2 part halinde izledim.Partin bir tanesi 27 dakikaydi herhangi bir bellek hatasi almadim bilginize.Belki ilerleyen zamanlarda ortaya çikarsa buraya yazacağim

• ArmyElite kullanıcısına yanıt
    hocam kaç inç i ne kadara nereden almıştın acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

47 inç marmara forum lg, 9 taksitle 2600 tl

Bugün bende sordum 42 inc é 2500 dediler lg de. Fiyat değişmez o ürün spottur falan dediler. Acaba öyle.bir durum var mı yoksa bu adamlar mı bilmiyor

• quote:

Bugün bende sordum 42 inc é 2500 dediler lg de. Fiyat değişmez o ürün spottur falan dediler. Acaba öyle.bir durum var mı yoksa bu adamlar mı bilmiyor

Yani ürün kapali kutuda geldi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum 2 yilda garantisi var. Marmara forumdaki gürbüz grup lg şubesi olarak geçiyor.Hani o tarz resmi bir lg şubesinde muşteriye katakulli yapacaklarini zannetmiyorum.Bayiden bayiye değişiyordur bence fiyatlar

demekki durum öyle hocam. kutup.aş sahibi cepa lg nin. 2500 lira diyor fiyatına da 42lb670v
  • quote:

demekki durum öyle hocam. kutup.aş sahibi cepa lg nin. 2500 lira diyor fiyatına da 42lb670v

Mediamarkt bile pazar gunu 2700e indirmiş adam neyin kafasını yaşıyorsa artik

47 inc daha gelmemiş ellerine gelse 3 bin civarı diyor. enteresan başka lg lere bakayım bari
  • ben de la740, la660 ve 620 serilerini takip ediyorum ama hiç de öyle uygun kaçıramayayım fiyatlarında değiller, hatta çok yüksekler şu an. Özellikle de 740s bi en az % 10 daha yukarıda. Yeni seriler çıkınca bu fiyatlar çok balon kalacak, mediamarkt'ta 55 inch 700 hertz olan lb serisi tv 3900 tl idi. 3800 liraya 740s almaktan çok daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

Bugun media marktta 2699 tl idi zorlasan indirim yada klavye alırdım ben 730 beklıyorum mayısa kalabilir gibi

Bununla 730 arasında ne gibi farklılılar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArmyElite

quote:

47 inç marmara forum lg, 9 taksitle 2600 tl

O fiyat gayet iyi 47lb670 icin banada tam adres verirmisin...garanti olayi nasilg turkiye garsntilimu yoksa adsmin kendi yetindenmi

• arkadaşlar lb670v 2 gündür kullanıyorum. kanal geçişleri bana normal geldi yavaşlık söz konusu değil. ayrıca smart menüler arası geçiş harika ve çok hızlı lg store aktif değil teknik destekle görüştüm mayıs sonu haziran gibi store aktif olur dediler. müthiş bir kullanım zevki var.. ölü piksel ve bulutlanma yok. akşam maç izledim tüm video ve resim formatlarını denedim sorun bulamadım
    sorularınız olursa beklerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalel

arkadaşlar lb670v 2 gündür kullanıyorum. kanal geçişleri bana normal geldi yavaşlık söz konusu değil. ayrıca smart menüler arası geçiş harika ve çok hızlı lg store aktif değil teknik destekle görüştüm mayıs sonu haziran gibi store aktif olur dediler. müthiş bir kullanım zevki var.. ölü piksel ve bulutlanma yok. akşam maç izledim tüm video ve resim formatlarını denedim sorun bulamadım
    sorularınız olursa beklerim..

Kaç inçti ? la 660s den görüntü kalitesi iyi mi ? 42 liklerinin fiyatı kaç ?
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    47 inç.. 47la660s ile arasında görüntü farkı pek göremedim, la 400 hz, lb 700 hz bunun dışında pek fark yok. seyir sevkinde renk iyileştirmeleri hariç bana göre fark yok. sadece smart geçişler efsane kanal geçişleri harika olmuş bana göre. ayrıca telefondan wi-fi direct le bağlandım nfs most oynadım çok az takılma oldu belki mhl ile bağlantı yapsam hiç olmayacaktı.
    42 lerde seçenek fazla 700 hz olanlar 2400 civarı ama 1900 tl olanda var
  • 47 inç alan arkadaşlar.sehpaya koymak için bu ürünün iki ayağı arasındaki uzunluk ve genişlik mesafesi kaç cm.cevaplayan olursa sevnirim.bugün vatanda 55 inç olanını gördün.120 cm lik sehpa uzunluğuna zor sığıyor ayakları en az 130 cm uzunlu sehpa olması lazım.47 inç yoktu.bi de bişey soracağım.mediamarkt paralel ithalat mı yapıyor yoksa lg türkiye garantili mi.bu sitede 50 inç olanı var.başka hiçbir yerde yok.47 ile 55 arası gibi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

47 inç alan arkadaşlar.sehpaya koymak için bu ürünün iki ayağı arasındaki uzunluk ve genişlik mesafesi kaç cm.cevaplayan olursa sevnirim.bugün vatanda 55 inç olanını gördün.120 cm lik sehpa uzunluğuna zor sığıyor ayakları en az 130 cm uzunlu sehpa olması lazım.47 inç yoktu.bi de bişey soracağım.mediamarkt paralel ithalat mı yapıyor yoksa lg türkiye garantili mi.bu sitede 50 inç olanı var.başka hiçbir yerde yok.47 ile 55 arası gibi bişey

media markt lg türkiye garantili ürünler satıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.