Şimdi Ara

LG 42SL9000 LED TV ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
22.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [font="Times New Roman"]Selamlar arkadaşlar,LG 42SL9000 LED TV modelini arıyorum bu model şu an Türkiye'de satılıyoru mu ?
    Araştırmalarıma göre servis ve teknoloji açısandan diğer markalardan daha iyi bir sistemi varmış LG'nin.Örneğin Samsung'a göre daha iyi deniliyor.
    Şu ana kadar sadece istanbulbilişimde rastladım bu tvye ancak bu siteye güvenmiyorum.Bu televizyonu bulabileceğim herhangi bi yer ve tv hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Özellikleri :

Lg 42SL9000 LED TV

PANEL

Ekran Boyutu 42 inch (106 cm)

Sistem LED Back Light Technology

Tarama Hızı Tru Motion 100 Hz.

Kontrast 3.000.000 - 1 Kontrast

Renk PAL,SECAM, NTSC

Parlaklık 500 cd/m²

İzleme Açısı 178 derece

Panel WXGA

Tepki Süresi 2 ms.

ÇÖZÜNÜRLÜK

Aktif Çözünürlük 1920 x 1080p

PC Sinyal Algılama 1920 x 1080p

Video Sinyal Uyumluluğu 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i,1080p

High Definition Full HD (Bluray, 1080p)

GİRİŞ TERMİNALLERİ

Scart Var

Component Var

Tuner Var (DVB-T)

Composite Video Var

Audio Var

HDMI Var (4 adet)

S-Video Var

Simplink Var

Bilgisayar Var

RS-232C Var

USB 2.0 Var ( MPEG1 • MPEG2 • MPEG4 • DivX® • XviD • H.264 )

USB Format DAT, MPG, MPEG, TS, TRP, TP, VOB, MP4, MKV, AVI, DIVX

ÇIKIŞ TERMİNALLERİ

Ses Var

Digital Audio Çıkış (Optik) Var

EXTRA ÖZELLİKler

100 Hz Var

XD Engine Var
    Otomatik Programlama Var

Tru Motion Var

10 bit panler Var

Bluetooth Var

Full HD Var

Kanal Ekle / Sil Var

Kanal İsmi Ekleme Var

Favori Kanal Ayarlaması Var

Uyku Zamanlayıcı Var

Ebeveyn Kontrolü Var

SimpLink(HDMI-CEC) Var

DVB-T Var

Tuş Kilidi Var

Mağaza Demosu Var

Teletext Var (1000 sayfa)

Renk Sıcaklığı Kontrolü Var

Just Scan Var

24p Real Cinema Var

Resim Sihirbazı Var

USB'den HD DIVX Onatma Var

SEs ÇIKIŞI

Hoparlör 20 W (10W+10W)

SRS TruSurround XT Var

Equalizer Var

Clear Voice II Var

ENERJİ

Stand by 0.50 W

Çalışırken - W

AĞIRLIK

Ağırlık 19.50 Kg

BOYUTLAR

Genişlik 1009.2 mm

Yükseklik 694.5 mm

Derinlik 286.5 mm

Renk Siyah

AKSESUARLAR

Uzaktan Kumanda Var

Enerji Kablosu Var

Masa Üstü Ayak Var

Koaksiyel Kablo Var

LG 42SL9000 LED TV ???

• Lg led backlit ler Samsunga oranla çok daha yüksek kontrast oranına sahip daha estetik ve daha hızlı görüntülere sahip nerden biliyorsun dersen LG ürün toplantısında bu modeli inceledik arka led aydınlatmasında kullandıkları led sayısı Samung dan 10 kat daha fazla ...biz ürünü göreli 1-1.5 hafta oldu bu modeli şuan için biraz bekleyeceksiniz ...bayramdan sonra satışa çıkartılacak bir aksilik olmazsa ... liste fiyatı da belirlendi ürün 4.299 tl den satışa çıkacak ... tabi bu rakamlar da değişiklikler olacaktır ama başlangıç rakamı bu olacak benimde tavsiyem 47 leri olacak çünkü aralarında 1000 tl fark var ... ama benim hesaplardığım indirimli rakamlara göre neredeyse 42 rakamına 47 led alabileceksiniz model olarakda piyasaya çıkacak modelleri şöyle olacak

LG 42SL9000
    LG 47SL9000
    LG 42SL9500
    LG 47SL9500

Selamlar ...
  • arkadaşa katılıyorum bence bu modeller samsungun led tvlerinden daha performanslı olacak lg zaten bu teknolojilerde çok kaliteli marka olduğunu herzaman ispatladı bu modeli özellikleri ve tasarımı ile mükemmel bir model.ama bir konuda katılmıyorum çünkü şuan bu model istanbul bilişimde satışa çıkmış bende uzun zamandır bu modeli takip ediyordum ve sürekli her yeri inceliyordum ist.bile geldiğini öğrendim. siz bayramdan sonrayı beklemeniz gerekiyor diyorsunuz.ve fiyatıda sizin bahsettiğiniz kadar pahalı değil yada sizin dediğiniz yer çok pahallıya satacak ozamanda baya fark oluşuyor. sizinde incelemenizi tavsiye ederim...3000 tl nakitim olsa bir an bile beklemezdim bu modeli almak için....

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_42SL9000-LED-TV,10882.html

• EVET 42SL9000 NİN TÜRKİYE DE İLK OLARAK HEMDE UYGUN FİYATLI OLARAK İSTANBUL BİLİŞİM DE OLDUĞUNU BENDE BİLİYORUM. BU BENCE ÇOK GÜZEL BİŞEY.BU TEKNOLOJİNİN İLK OLARAK BİZE SUNULMASINI SAĞLADIKLARI İÇİNDE BENCE ÇOK ÇOK İYİ OLDUKLARINI KANITLIYORLAR. LG NİN FARKINI DA KESİNLİKLE BU ÜRÜNLE HİSSEDİYORSUNUZ. LED TV DE BENCE YİNE BAŞARISINI ORTAYA KOYMUS.
  • Orhan dikkat et,ortalıkta çok tuzak var

++
    Örneğin bak ne yazmış birisi;daha doğrusu mal alırken ne demişler ona;

.....artı zaten LG garantisi var ben sorun çıktıgında sizemi ulaştırıcam dedim hayır LG servisine başvurucaksınız garantinizle dediler......

LGE/TR yoksa bunlarla anlaşmamı yaptı Hocam

++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 15 Kasım 2009; 1:18:53 >
  • Bu ne demek oluyor albani hocam ?
  • Sn.Yönetici

Lütfen şu çakalları bir güzel temizlermisiniz,bu ne yaw,her başlıkta aynı yemleme/gazlama illa dahamı sert yazalım,kaç gündür
    bir sürü adam uçtu hala bıkmadan gelip yemliyorlar!!

++
  • @albani

Banamı dediniz anlayamadım ?

bana ise oradaki sorum sizin .....artı zaten LG garantisi var ben sorun çıktıgında sizemi ulaştırıcam dedim hayır LG servisine başvurucaksınız garantinizle dediler...... şu cümlenize idi..Yani Lcd tv alıcam sürekli bu forumu takip ediyorum.Buradaki cümleyi açabilirmisiniz anlamında demiştim..

Bana değilse mesajımı görmezden geliniz ltf..

Kolay Gelsin..
  • Bende gördüm o ilanı ama kesin olarak ne zaman satışa çıkacak bu cihaz bilen varmı, 42SL8500 seriside dikkatçekici gerçekten...http://www.akillifiyat.com/Product/lcd_tv/lg/en-ucuz-42sl8500-fiyati/2-5-98049
  • sn.0sedan'ın bahsettiği fiyat ve çıkış zamanı resmi LG garanili ürünler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampage4u

@albani

Banamı dediniz anlayamadım ?

bana ise oradaki sorum sizin .....artı zaten LG garantisi var ben sorun çıktıgında sizemi ulaştırıcam dedim hayır LG servisine başvurucaksınız garantinizle dediler...... şu cümlenize idi..Yani Lcd tv alıcam sürekli bu forumu takip ediyorum.Buradaki cümleyi açabilirmisiniz anlamında demiştim..

Bana değilse mesajımı görmezden geliniz ltf..

Kolay Gelsin..

Kardeş tabiki sana değil!
    Onlar bilir kime olduğunu++
  • -dryglr
    -tzt2009
    -Aişegül_sam

Bakalım başka ne msg lar atacaksınız,DH ye "İB" "Bilgileri" olarak!!!

++
    Bu arada Sn.Yönetici BAN ladığınız bu fake üyelerin msg larınıda bir zahmet temizlermisiniz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 15 Kasım 2009; 19:30:50 >
  • Orhan aklıma geldi buradan sormaktayım;

LGE nin Monitör grubuda yine LGE/TR tarafındanmı İthal ediliyor TR ye????
    Yoksa Monitör işi bir başka yetkili Dist.tarafındanmı götürülmektedir???

++
  • Beyler ,
    Bu nasıl bir ticari anlayış anlamadım gitti. Firma reklamı yapmak ve DH kullanıcılarını yönlendirmek için mesaj atıyorlar. Her mesajlarına karşılık 3-4 tane olumsuz mesajla karşılık buluyorlar. Fazla bilgisi olmayan insanlar da resmi ithalatçı ve diğerleri hakkında bilgileniyor. Garanti işlerinin nasıl yürütüldüğü hakkında bilgi sahibi oluyor. Hasbel kader kendilerinden ürün alacak 1-2 kişi varsa da onlar da bu yazılanları okuyup firmadan uzaklaşıyor. Bu işin mantığı nerede??? Reklamın iyisi kötüsü olmaz da mı???
  • ib den uzak durun derim sadece...tecrübeyle sabitlenmiştir...
  • PHILIPS 42PFL5604 KISA BİR SÜRE İÇİN SADECE 1,699 TL KDV Dahil.

A.İlke COŞKUN
    Proje ve Satış Müdürü

Aytel Kurumsal İletişim Hizmetleri San. ve Tic A.Ş.
    E-mail :ilke.coskun@aytel.com.tr
    T:+90 216 491 59 59 | F:+90 216 491 58 25 | Gsm : 0530 226 63 23
    Doğu Mh. Dr. Orhan Maltepe Cd. no:76/C Pendik İstanbul, Turkey

www.aytelkurumsal.com.tr
    www.aytel.com.tr

• Bütün başlıklara bunu yazmak zorundamısın acep???

Satıcı isen,aç kendine bir başlık ve oradan yaz her bir şeyi! hem teknik bilgi ver hemde sattığın ürünleri oradan daha güzel tanıtırsın++
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Bütün başlıklara bunu yazmak zorundamısın acep???

Satıcı isen,aç kendine bir başlık ve oradan yaz her bir şeyi! hem teknik bilgi ver hemde sattığın ürünleri oradan daha güzel tanıtırsın++

Torpilli heralde hocam. Şikayet ettim hala devam ediyor.

Tamam önemli değil, o da evine ekmek götürüyor. İş yapsın ama bu kadarı da fazla yaw. Benim gibi sakin bir insanı bile sinirlendirmeyi başardı.

Zaten şöyle bir düşünse itici bir etki gösterdiğini hissedecek. Ayrıca sıcak fırsatlar bölümü var bu iş için.

• Ben aslında harbiden kimiliğini açıklayıpta satış yapanlara asla karşı olamam!
    Zaten bu kişide "gizli" değil ve medeni bir şekilde bunuda açıklamış,teşekkürler

Diğer "çakalları" gibi değil!!!
    Şekil yukarıda görüldüğü üzere

ANCAK benim tepkim ise bir sürü başlığa aynı şeyi yazması!!!

Bende onun için dedim,kendine bir başlık aç ve oradan devam et konua diye bu kadar basit!!

++
    Sonra "Orhan" diyorum msg larım uçuyor yaw

Kurun yaw bir tane şöyle güzel bir site panelciler orada buluşalım

Eyvallah+

• Bu insanlarwww.sizelcdkakalayalim.com diye bir site ve forum açsalar da hem onlar hem de biz rahatlasak. Diledikleri gibi yazarlar , insanları yönlendirirler. En azından forum kirliliği olmaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.