Şimdi Ara

lg 42LM760S modeli hakkında bilgisi ve tecrubesi olanlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
9
Favori
36.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ışık sızması var mı ?
  • Bendeki TV'de yok. Görüntü cok güzel doğru ayarlarla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerrahpaşa kardeş ben oyun oynamak film seyretmek ve tv olarak kullanmayı düşünüyorum minix hd var elimde bir de ama lag falan yazmışsın o dediğin sorun bilgisayar sistemiyle alakalımıdır yoksa tamamen şansa bağlı bir durum mu tv nin fiyatı 2399 4 adet 3d gözlük 2 dual play gözlük birde magiç kumanda bir hd uydu alıcı var eğer bilgisayar monitörü için uygun değilse hangi modelleri tavsiye edersin benim sistem şu Anakart Gigabyte EP45T UD3LR İşlemci İntel Core2duo E8400 3GHZ 8GB 1600MHZ HYPERX RAM Asus EAH6850 Ekran kartı 2TB WD Cavier black 256gb Ocz Vertex 4 SSD Yardımcı olursan sevinirim teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba 42lm760s almak isteyen arkadaslar üründe kampanya var 1999 TL ücretsiz kargo Yeni gelen la serilerinde 800hz tv yok şuan vede çerçeveleri lm serisi kadar güzel değil bu ürün Türkiye daha getirilmeyecek la serilerinin satılması için .

http://www.teknokurdu.com/asp/product/1687/LG-42LM760S-106cm-FULL-HD-3D-LED-TV
  • bugün baktım teknosada 166x12 = 1999 lira ama hala gönlüm samsung'un yeni 1000Hz'lik serisinde ama onlarda da ekran boyutları ya ufak ya da aşırı büyük benim ev için 42" çıkarmadılar gitti..

http://www.teknosa.com/urunler/110012316/lg-42lm760s-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv-4-gozluk#f
  • millet ne kazanıyor ilk mesajlara baktım 3binlaralardan bahsediyorlardı, 1 ay önce 1600e aldım vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu tv yi alalı yaklaşık 9-10 ay oldu. Çok memnunum. Yanlız ben bu tv ye kayıt yapmak amaçlı bi harddisk taktım, harddiski takınca formarlansınmı diye sordu (yanında pc de çalışmaz yazıyodu) formatlansın dedim harddisk bana lazım oldu ve harddiski bilgisayara taktım, görmedi. Bu harddiski bilgisayarda görebilmek için ne yapabilirim? Cevap bekliyorum. Şimdiden sağolun.
     lg 42LM760S modeli hakkında bilgisi ve tecrubesi olanlar

• Pc'ye bağlayıp, sağ tıkladan, biçimlendir'i seçmeniz lazım. Ama daha önceki veriler gider, söylemesi.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Pc'ye bağlıyorum ama hiç görmüyor harddiski. bişey takılı değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufoko_2000 -- 3 Eylül 2013; 10:43:58 >
  • 4+2=6 dediği gözlüğün 4'ü film gözlüğü 2'si ise oyun gözlüğü. Film gözlüğü ile oyun oynanmıyo, oyun gözlüğü ile de film izlenmiyor.

• yufoko_2000 Y kullanıcısına yanıt
    Görmesi lazım. Hatta seçtiğinizde, formatlanması gerektiği bilgisinin olması gerekiyor. Aksi halde harddisk bozuk olabilir...
    harddisk bozuk değil televizyonda çalışıyor.
  • İlginç bir durum. Bilgisayarım'a gelince görebiliyor olmanız lazım. Başka bir bilgisayarda denemenizi öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    bilgisayara takılı olduğunu aygıtlar ve yazıcılar'dan görebiliyosun ancak bilgisayarım'a girince gözükmüyor. başka bilgisayarda da denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufoko_2000

bilgisayara takılı olduğunu aygıtlar ve yazıcılar'dan görebiliyosun ancak bilgisayarım'a girince gözükmüyor. başka bilgisayarda da denedim

Aygıtlarda cihaz raw mı, yoksa fat ya da ntfs olarak mı gözüküyor?

• Belli ki televizyon bilgisayarın tanımadığı bir dosya sistemine sokmuş hard diski. Zaten kendi de söylemiş bunu.
  • Hocam ne dediğini anlamadım

• Denetim masası>Yönetimsel araçlar> Bilgisayar Yönetimi>Disk Yönetimi'nde harddisk formatı ne gözüküyor? @yufoko_2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 4 Eylül 2013; 22:03:38 >
  • hocam dediğin yere girdim. orada bütün hard disklerin formatları gözüküyor. ama benim taktığım hard diskin formatı gözükmüyor. hard diskin boyutunun yanında format gözükmesi lazım ama hiçbişey yazmıyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.