Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG 47LM660s garantili en ucuz yer neresidir.Teknosada tükenmiş, Dartyde tükenmiş, Bimekstede Tükenmiş, Vatancomputerdede tükenmiş, Hepsiburadada 2500 olmuş, N11 dede 2450 olmuş , Başka bakmadığım bir yer varmı söyleyeceğiniz?
  • electroworld olabilir , madiamarkete bakabilirsin
  • şuan bimeks 2299+%10 hediye çeki ve 12 taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaakops2

şuan bimeks 2299+%10 hediye çeki ve 12 taksit

bimeks sitesindemi yoksa mağazasındamı
  • quote:

electroworld olabilir , madiamarkete bakabilirsin

electroworld dede tükenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa0304

quote:

metro ya bak mağazada görmüştüm 2500 dü
  • quote:

Orijinalden alıntı: printer87

quote:

Orijinalden alıntı: sefa0304

quote:

metro ya bak mağazada görmüştüm 2500 dü

normalde 2300 ,2400 olan tv 2500 oldu.2300 olursa alacağım.Hb de 2500 a var zaten
  • bugun ümraniye vatandan LM660s 1.845 TL aldım. hadi hayırlısı bakalım. yarın getirip kuracaklar.
  • mağazada ve internete bu fiyat. ancak haftasonu fiyatı bu. Hediye çeki internette vermiyor olabilir. 23 nisandada bir indirim furyası olabilir.
  • yanlışın var . la660s var sadece. bugunde baktık vatanda elemanlarla yok dedi. magic kumandada yoktu tuşu
  • televizyonum az önce kuruldu. bu kadar kaliteli görüntü vereceğini düşünmemiştir. gerçekten harika bir seçim yapmışız. MaşaAllah diyorum , başka söylenecek söz yok. izlenimlerimi anlatmaya devam edicem.
  • hdd'yi takıp bluray yada 1080p film izlerken alttan üstten çıkan siyah şeritleri kaldırmanın bi yöntemi varmı acaba ?
  • Arkadaşlar 42lm760s'ten vazgeçip bu tv yi almayı planlıyorum. Bugün itibariyle tavsiye ediyor musunuz? ya da aynı konseptte başka bir öneriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

Arkadaşlar 42lm760s'ten vazgeçip bu tv yi almayı planlıyorum. Bugün itibariyle tavsiye ediyor musunuz? ya da aynı konseptte başka bir öneriniz var mıdır?

660s ile arasında sadece hz farkı var.. 660s 400hz 760s 800hz.Hatta bizim arkadaşta 760s alacaktı gittik 660s aldık onada
  • şu ligtv için ayrı kutudan bir türlü kurtulamadım. sizde böyle mi kullanıyorsunuz
  • Almayı düşünen biri için olumsuz ve olumlu yanlarını söyleyerek yönlendirme yapabilir misiniz?
  • 32" Lm660S kullaniyorum televizyonun yapamadigi sey yok sinema salonlarini elestirir oldum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tv'yi aldım kurulumunu bir ay sonra yaptıracağım. Tv'nin uydu alıcısı nasıl iyimidir? Çanak anteni kaldıracağız tek başına yeterli olur mu acaba dahili uydu alıcısı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Arkadaşlar tv'yi aldım kurulumunu bir ay sonra yaptıracağım. Tv'nin uydu alıcısı nasıl iyimidir? Çanak anteni kaldıracağız tek başına yeterli olur mu acaba dahili uydu alıcısı?

hayır arkadaşım sinyali çanak antenden alacak çanak anteni değil uydu alıcısını kaldıracaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bame -- 27 Nisan 2013; 12:31:48 >
  • hepsiburada'da 1.948,99 TL - 200 hediye çeki + 50 tl World puan 3 ay erteleme 12 taksit nasıl arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.