Şimdi Ara

LG 40UB800V mi ? lg42lb652v mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar evimde benim şuan lg 55lb670v kullanıyorum cokta memnunum cihazdan şuan 2.sini almak istiyoruum oturma odasına 2 cihaz arasında kaldım

• quazar35 Q kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2 hafta önce vatandan Lg 40UB800V 4K tv aldım.İyi güzel geldi kurdular felan sonra flashtan kanalları yukleyip gittiler. Sonra önemli kanalları taşıdık felan kanalların yarısından cogu cekmıyor trt hd, trt1 hd , haberturk hd diger normal kanallar vs. ( atv , show ,fox , tv8 hd lerde sorun yok ) sonra aradım. cagrı merkezın gonderdıler servısi . geldi alıp goturdu bakmıslar . bir şey yok diyo . bi tane uydcu cagırın ona sınyal gucune baktrırın dıyor.Bina merkezi sistem bınada herkesın neredeyse led tv sı var kımse boyle bı sorun yasamadı bi ben yasadım anlamadım eger sınyal gucun ıyı degıl se kesınlıkte alma 4k bes para etmez . aldım alacagıma da pişmanım . gıt a 101 den tv al ama 4k felan alma yalan bunlar . turksat 4k tv yayına gectı ya bı bakayım dedım. actım turksat 4k kanalı ses var goruntu yok .

Dipnot : Yukarı da yazdıklarım kişisel görüşümdür . aklını karıştırmak istemem. Son Karar Senin !!!
  • kararımı verdim 42lb652 bakıyorum teşekürler
  • quazar35 Q kullanıcısına yanıt
    Doğru karar. Bence LG LB620 yi alın.
    Ben tavsiyeye uydum ve aldım.
    Artık kargo bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan068 -- 5 Mayıs 2015; 23:27:08 >
  • Lg42lb652 siparis verdim birazdan kuruluma geliyorlar. Size tv hakkinda kullanıci bilgisi veririm
    Tavsiyeye uyarak aldim. Bakalim iyi olacakmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nerden ve ne kadara sipariş verdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimlanbu35 -- 17 Mayıs 2015; 13:16:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimlanbu35

Hocam nerden ve ne kadara sipariş verdiniz?

Kardes ben bahcelievler gold dan bizzat aldim. Kuruluma lg geldi adamlar tirt biseyden cakmiolar kurup gitmenin peşindeler.

Tv yi cok begendim goruntu kalitesi fevkalede.

Kanal geçişlerine alismak kisa suruyor.
    Smart ozellikleride hosuma gitti.
    Tavsiye ederim ben 1689 liraya aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: kimlanbu35

Hocam nerden ve ne kadara sipariş verdiniz?

Kardes ben bahcelievler gold dan bizzat aldim. Kuruluma lg geldi adamlar tirt biseyden cakmiolar kurup gitmenin peşindeler.

Tv yi cok begendim goruntu kalitesi fevkalede.

Kanal geçişlerine alismak kisa suruyor.
    Smart ozellikleride hosuma gitti.
    Tavsiye ederim ben 1689 liraya aldim

• Gittigidiyordan aldim gecen hafta kurulumunuda yaptilar zaten diger tvde 55lb670 yabancilik cekmedim guzel cihaz tavsiye ederim gittigidiyor kampanyadan 1300 tlye geldi 42lb652

• quote:

Orijinalden alıntı: quazar35

Gittigidiyordan aldim gecen hafta kurulumunuda yaptilar zaten diger tvde 55lb670 yabancilik cekmedim guzel cihaz tavsiye ederim gittigidiyor kampanyadan 1300 tlye geldi 42lb652

Hocam hayırlı olsun , bende şuan 42LB670V modeli var 2.bir tv alacağım 42LB652v yi düşünüyorum aralarında çok fark var mı sizce ona göre belki yine 42LB670V modelini alabilirim de teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahabMert

quote:

Orijinalden alıntı: quazar35

Gittigidiyordan aldim gecen hafta kurulumunuda yaptilar zaten diger tvde 55lb670 yabancilik cekmedim guzel cihaz tavsiye ederim gittigidiyor kampanyadan 1300 tlye geldi 42lb652

Hocam hayırlı olsun , bende şuan 42LB670V modeli var 2.bir tv alacağım 42LB652v yi düşünüyorum aralarında çok fark var mı sizce ona göre belki yine 42LB670V modelini alabilirim de teşekkürler

teknik olarak farklılık vardır ama görüntü olsun uygulamalar olsun aynı ben memnunum tvden 42lb652 den
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.