Şimdi Ara

LG 32MN19 32'(81 CM) HD IPS LED EKRAN - 799 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
9.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam monitör bugün geldi ,aynı zamanda uydu alıcı almıştım oda geldi ,koliyi servisin açması durumu yokmuş (hb. söyledi)
    fhd. yayınlarda güzel sayılır ama öyle abartıldığı gibi değil bence (hb. yorumlarında göklere çıkartmışlar)
    ses konusunda ise bence kalite düşük ,ses seviyesi yeterli ama çok tiz ses geliyor (bana göre) ,eğer garantisi olmasa hemen açıp ,kaliteli hoparlör takardım :)

ama yanlış anlaşılmasın çok kötü de diyemem

benim mutfağa tam geldi sayılır ,aslında 24 inç olsa daha iyi olurmuş
    biraz daha kullandıktan sonra varsa başka durumlar bilgi vermeye çalışırım

edit : diğer arkadaşları yanıltmayayım ,benim bahsettiğim monitör konuda olan değil ,yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 25 Ocak 2019; 5:29:1 >
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam güzel günlerde kullanın. Hb da anormal şekilde iyi yorumlar var sanki kullanan birçok kişi tüplü tv den geçmiş de yorum yapıyor gibi. Bir de fiyatını ön planda tutup yorum yapıyorlar fiyatının hakkını veriyorsa sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Hb eskiden kötü olumsuz yorumları yayınlamıyordu. Belki bu durum devam ediyorsa olumlu yorum okumanız doğal.

• LG alan arkadaşlar, kutu açılımı ve kurulumunu servis mi yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

LG alan arkadaşlar, kutu açılımı ve kurulumunu servis mi yapıyor?
    Hayır kendin kuruyorsun. Ürünü mağazada açtım ben. Kırık v.s sorunu olmasın diye.
  • 779 oldu yüklenin almak isteyenler

• Yine bitmiş, millet toptan mı alıyo vatan 5er 5er mi satıyo napıyosa..
  • bilkentli06 B kullanıcısına yanıt
    21.40 gibi indirimler sitede indirime girmeye başlıyor. Yarın eğer yine girerse o saatlerde ürün linkinde olman lazım. 20 adet ile sınırlı yapıyorlar 10-15 dk bitiyor.
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, yarın o saatlerde bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Eyvallah.

Alıntıları Göster
    Ürün geldi. 40 inç altında olduğu için yetkili servis kurulumuna gerek yok neticede monitör olarak geçmekte. Aldığınız hangi monitörü yetkili servise kurdurdunuz
    Tam bir fiyat performans ürünü. Yumatu awox hı level gibi ayrıca bim ve a101 de satılan vb dandik yerli ürünler bile en ucuz 900 TL civarına satılırken Polonya da toplanmış olan bu monitör TV oldukça iyi. Ve diğer bir güzellik ve gariplik de Full HD filmleri Full HD olarak oynatabiliyor bilginiz olsun. Uydu alıcısıda HD kanallari HD Ready olarak izliyorsunuz. Cocuk odası mutfak için gayet başarılı.

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Sizi görüntü anlamında memnun ettiyse ne güzel. Tv bölümüne inceleme konusu açıp insanları bilgilendire bilirsiz. Ürün hakkında her kafadan bir ses çıkıyor kullanıcı olarak siz artılarını eksiklerini çok daha iyi anlatırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Teşekkür ederim hocam güzel günlerde kullanın. Hb da anormal şekilde iyi yorumlar var sanki kullanan birçok kişi tüplü tv den geçmiş de yorum yapıyor gibi. Bir de fiyatını ön planda tutup yorum yapıyorlar fiyatının hakkını veriyorsa sorun yok.
    çok teşekkürler hocam
    başkasını bilmem ama bana tv.nin sesi tablet sesi gibi geliyor ,ucuz etin yahnisi diyelim :)

navitech tv.nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Hayır kendin kuruyorsun. Ürünü mağazada açtım ben. Kırık v.s sorunu olmasın diye.

Alıntıları Göster
    Nasil yani? Urunu kargodan teslim alip acilim icin magaza mi gittiniz? Satista magazadan teslimat yoktu sanki

• ozgur_yildiz O kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünü vatan bilgisayar mağaza açılışından elden aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 444 6 543 LG Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Müşteri temsilcisi monitör olmasından mütevellit garanti için illa ki yetkili servisin gelip kutuyu açıp kurulumunun yapmasına gerek olmadığını, kendimin de kurabileceğini ve garantinin fatura tarihi itibariyle başladığı bilgisini verdi. Ve ayrıca yetkili servisi de çağırırsam kurulumun ücretli olacağının da bilgisini verdi. Bu ürüni alan arkadaşların bu şekilde bilgisi olmasında fayda var.
  • arkadaslar bu tv hala alnir mi?
    1000 tl gibi bir fiyati var
    pc ye baglayip netflix,youtube,oyun kullanimi icin istiyorum
    ama 1368-768 olmasi korkutuyor goruntu kalitesi nasil?

ozelden yardimci olabilirseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.