Şimdi Ara

LG 27GN880-B 2K 144Hz /DCI-P3 %98 /DP 1.4 (3695TL Amazon) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • itopya monitör iadesi kabul etmiyor bilginiz olsun.

• Amazon haricinde herhangi bir yer kabul herhangi bir şeyi iade kabul etmiyor zaten.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o ayarlarin hepsini yukarda paylasmişsiniz, geldigi gibi oyle yaptim. Bir tek response time a dikkat etmedim, ona bi bakayim. Teşekkürler.
  • amazonda fiyat 3875 tl ye düşmüş

• Merhaba @bjkyener kardeşim Bu monitörlere bakıyorum sürekli şu sıralar;

AOC 24G2U - WİEWSONİC XG2405 -ASUS V249Q - LG24GN650

Bunlardan hangisini tavsiye edersin? Ya da bunlardan farklı..?
    FullHD 144 hz monitör istiyorum.bütçe 2000 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: BijonAnahtarı

Merhaba @bjkyener kardeşim Bu monitörlere bakıyorum sürekli şu sıralar;

AOC 24G2U - WİEWSONİC XG2405 -ASUS V249Q - LG24GN650

Bunlardan hangisini tavsiye edersin? Ya da bunlardan farklı..?
    FullHD 144 hz monitör istiyorum.bütçe 2000 tl

Hiç biri

BenQ MOBIUZ EX2510 (HDR 10) 2272 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Şubat 2021; 3:9:1 >
  • Cevap için teşekkürler.peki yazdığınız bu modellerin artısı nedir?
  • 24g2u al gec, thank me later

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 16 Şubat 2021; 12:28:7 >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt

bir çok kişi gözü rahatsız ediyor diyorsa 24g2u al geç olmuyor

100 kişide 3-5 kişi rahatsız ediyor dese bir şey demem 5 in üzerinde kişiyi rahatsız etmişse ürün sorunludur

gec bu isleri. ayni monitorden 3 tane kullandim ve sattim. sattiklarimdan biri de forumdan bir uye. gozunu yoruyorsa parlakligi kis. butce problem degilse WS elite al
  • Altyazar kullanıcısına yanıt

Geç bu işleri denmez

Gözlerim neden yanıyor diye konu açan bir sürü kişi var yurt dışı sitelerinde bu şikayet çok

Kişisel fikrim 24g2u monitör panelinde PWM ve Titreme var

https://www.sikayetvar.com/aoc-europe/aoc-europe-goz-bozan-monitor

https://www.technopat.net/sosyal/konu/aoc-24g2u-ve-goezuemde-yanma-hissi.893494//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Şubat 2021; 12:46:39 >

argumana bak ya :D
    ustadim "benq monitor hurt my eyes" ya da "my monitor hurt my eyes" diye bir aratin bakalim kac tane boyle sikayet var marka farketmeksizin. adamin monitoru kronik sorunlu diye (ki teknik servis bir sey bulamamis) tum 24g2u monitorleri nasil ayni kefeye koyuyorsunuz anlam veremiyorum
  • Cevap için teşekkürler @Altyazar
    Mevzu muhabbet gözün bozulması olayı ise pc nin başında saatlerimizi geçiriyoruz, yani hertürlü bozuluyor gözlerimiz.ama malzeme kalitesi farkı varsa buna değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: BijonAnahtarı

Cevap için teşekkürler @Altyazar
    Mevzu muhabbet gözün bozulması olayı ise pc nin başında saatlerimizi geçiriyoruz, yani hertürlü bozuluyor gözlerimiz.ama malzeme kalitesi farkı varsa buna değer

Tam tersi olarak saatlerini başında geçirdiğin aletin göz sağlığı için neler yapabildiği daha önemli değil mi?

• incubus İ kullanıcısına yanıt
    Önemsiz olmadığını söylemek istemedim.20 bin liralık monitörde olsa başında saatlerce oturunca her halukarda yine zarar vereceğini belirmek istedim.ha ucuz olan daha çok zarar verecektir mantığını güdmüş olabilirsiniz fakat bu ikilemi ekonomik olarak hayatımızın her safhasında zaten yaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

amazonda fiyat 3875 tl ye düşmüş

Hocam rahatsız ediyorum, bu monitör mü yoksa itopyadaki ünlü 3 k ya satılan 165 hz dell monitör mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megalomenyak kullanıcısına yanıt

ayak kısmından dolayı 3695TL ye bulabiliyorsanız LG 27GN880-B

3000 tl ye Dell S2721DGF bulabiliyorsanız kaçırmayın

5000 - 6000 tl seviyelerine çıkacaksanız yeni monitörleri bekleyin

https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s2721dgf

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/27gn880-b

Teşekkürler hocam cevap verdiğiniz için incehesap 3598'e satıyor şu an aralarında kaldım ama Dell hem 165 hz hem de 3 k şu an itopyada sanırım o önde.

www.incehesap.com
    LG UltraGear 27GN880-B 27" 1ms 144Hz G-Sync/FreeSync Premium Ergo Nano IPS QHD Gaming Monitör - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/lg-ultragear-27gn880-b-27-ergo-nano-ips-qhd-gaming-monitor-fiyati-47321

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megalomenyak -- 3 Eylül 2021; 23:56:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bu ürünü aldım fakat anlayamadığım bir şey var. ayarlardaki general-smart energy saving tam olarak ne işe yarıyor? high ile low arasındaki fark nedir? ayrıca automatic standby modu monitör kullanımdayken ve görüntü aktarımı varken dahi ayarladığımız saat geçince otomatik mi kapatıyor? bu iki ayarı tam anlayamadım.

monitör, pc'yi bir süre kullanmayınca otomatik tamamen kapanıyor. yani hoparlörden windows'un aygıt çıkarıldı sesini alıyorum ve fareyi oynattığımda monitör sıfırdan açılıyor, görüntü anında gelmiyor. bu durum smart energy saving ile mi alakalı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.