Şimdi Ara

LG 2020 OLED TV CX/GX/WX (ANA KONU) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
22
Favori
27.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BorhanFr

Burak Bey Merhabalar,

Oled 55'' için CX/GX fiyatlarını ve ödeme yöntemlerini rica etsem gönderir misiniz?

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam zamanınız varsa ay sonu özel kampanya olacak bekleyin derim
  • CX’e PS5 bağlı ve TV’nin arkasındaki optik çıkıştan kablosuz kulaklığıma aktarıyorum sesi fakat sorun şu ; Ses ile görüntü arasında ufak bir gecikme var. Samsung tv’lerde falan delay ayarına falan denk gelmiştim de bu modelde bu ayarı bulamadım. Farklı bir yöntemi var mı bunun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar

benim en çok kafama takılanlardan biri de

mesela GX serisinde, ambiance modunda bir resmi tv'de çerçeve misali seçip o şekilde bıraktığımızda resim panosu gibi, ekran yanığı olma riski çok yüksek o zaman, değil mi? sonuçta o resim saatlerce sabit kalacak ekranda?

• meselif M kullanıcısına yanıt

Ambiyans modunda arka plandaki görüntüler sabit değil devamlı değişiyor ve hareketli o yüzden yanık olmaz. Zaten yanık olması için günlerce tv yi açık bırakmanız lazım boşuna takmayın bunlara.

• şu durumda @brknil06 den indirim konusunda haber bekliyorum, bu arada vatan'da 65q95t + q70 sounbard kampanyayla 18bin TL'ye düşmüş, almamakla pişman olmayacağımı ümit ediyorum

• meselif M kullanıcısına yanıt
    hocam hepsiburada da 3 jafta önce 55cx6 10.450 tl idi , ay sonu bekleyin denildi ve şu anda 12 nin altında yok, ayın 25i ve ayın sonunu bekliyoruz , bakalım nolcak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meselif

şu durumda @brknil06 den indirim konusunda haber bekliyorum, bu arada vatan'da 65q95t + q70 sounbard kampanyayla 18bin TL'ye düşmüş, almamakla pişman olmayacağımı ümit ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: powerose

hocam hepsiburada da 3 jafta önce 55cx6 10.450 tl idi , ay sonu bekleyin denildi ve şu anda 12 nin altında yok, ayın 25i ve ayın sonunu bekliyoruz , bakalım nolcak ?
    Hocam şuan 12 bin altında bizden alabilirsiniz isterseniz eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam şuan 12 bin altında bizden alabilirsiniz isterseniz eğer.

Alıntıları Göster
    hocam 10.450 tl iken bekleyin dediniz, şu anda 12 nin altını teklif etmeniz bir garip ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam 10.450 tl iken bekleyin dediniz, şu anda 12 nin altını teklif etmeniz bir garip ?

Alıntıları Göster
    Hocam fiyat artışı olduğu için normal şartlarda yeni seri gelince 10 bin altına düşecek denildi ilerleyen zamanda tekrardan stok kalması durumunda düşebilir.

• LG OLED55CX6 140 adet stok geldi piyasanın altında fiyat var düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• selamlar

65GX için fiyat verebilirmisiniz, istanbul teslim? bir de 65GX oled + gx için üretilen ses sistemi birlikte fiyat ne olabilir?

teşekkür ederim,

• quote:

Orijinalden alıntı: meselif

selamlar

65GX için fiyat verebilirmisiniz, istanbul teslim? bir de 65GX oled + gx için üretilen ses sistemi birlikte fiyat ne olabilir?

teşekkür ederim,

Hocam özelden iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışıyım size ürün stoklarımızda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

CX’e PS5 bağlı ve TV’nin arkasındaki optik çıkıştan kablosuz kulaklığıma aktarıyorum sesi fakat sorun şu ; Ses ile görüntü arasında ufak bir gecikme var. Samsung tv’lerde falan delay ayarına falan denk gelmiştim de bu modelde bu ayarı bulamadım. Farklı bir yöntemi var mı bunun ?

Abi merhaba bende yeni lg 55cx aldim..soyle soyleyeyim daha once dedigin ses gecikmesini tv nin optiginden bende yasamistim farkli bir tv ile..ama daha ilginci suan cx te de suan o gecikmeyi aliyorum minimal bir ses gecikmesi var..tv nin kendi sesinde..ekstra birsey bagli degil..tv nin kendi verdigi seste minimal bir goruntu ile arasinda ses gecikmesi mevcut..acaba dolby atmos ve surrounddan dolayimi oluyor diye dusunuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 26 Mayıs 2021; 11:20:14 >
  • quote:

İndirim konusu yalan oldu resmen. Daha önce almadığıma bin pişmanım. Keşke C1 beklemeyip Burak hocamdan Cx i alsaydım direk.

2 ay önce +3 yıl garantili nakit 11.750kya 55cx alabiliyoken ; c1 ler benzer fiyattan çıkar diye c1 bekledik. C1 nerdeyse %50 farkla çıktı (eklenen özellikler de fiyat farkını haketmeyen 1-2 şey).

Bu ay tekrardan 55CX aliyim dedim. Dediğiniz gibi 10.500/10600 e 4 taksitli ara ara fiyat düştü almadık. Ay sonu kampanya falan olacak diye bekledik. Bi mağaza e-ticaret sitesinde 10500 e satabiliyosa demek şubesine gitsek 9.500-10.000 e verirdi. (750 tl site komisyonu + kargo ücreti vs. ödemeyecek sonuçta)

Bu mantıkla bakınca 9-10 arası birşey olacak herhalde diye düşündüm CX'ler. (Ay sonu indirimini bekleyin bekleyin diye her yerde görünce. + Yurt dışında cx satan sitelere bakarsak hepsi kampanyayla CX'leri ucuza satmaya başladı. Price tracker history extensionlarına bakarsakda 15 nisandan sonra en ucuz fiyatıyla satılmaya başlandığını görüyoruz. + Burak hocam da piyasadan bi tık aşağıda satıyor genelde.) Bu mantıkla 9-10 arası hayal değildi.

Ama geldiğimiz noktada şuan en uygun trendyolda 11.833 TL. Burak hocam da aynı fiyatı veriyor. Para yabancıya gitmesin o kdar sorumuzu falan cevapladı vs. diye Burak hocamdan sipariş geçtim. Daha fazla beklemek istemedim.

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama bu fiyatlar hayal kırıklığı oldu bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcore -- 26 Mayıs 2021; 12:58:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: netcore

İndirim konusu yalan oldu resmen. Daha önce almadığıma bin pişmanım. Keşke C1 beklemeyip Burak hocamdan Cx i alsaydım direk.

2 ay önce +3 yıl garantili nakit 11.750kya 55cx alabiliyoken ; c1 ler benzer fiyattan çıkar diye c1 bekledik. C1 nerdeyse %50 farkla çıktı (eklenen özellikler de fiyat farkını haketmeyen 1-2 şey).

Bu ay tekrardan 55CX aliyim dedim. Dediğiniz gibi 10.500/10600 e 4 taksitli ara ara fiyat düştü almadık. Ay sonu kampanya falan olacak diye bekledik. Bi mağaza e-ticaret sitesinde 10500 e satabiliyosa demek şubesine gitsek 9.500-10.000 e verirdi. (750 tl site komisyonu + kargo ücreti vs. ödemeyecek sonuçta)

Bu mantıkla bakınca 9-10 arası birşey olacak herhalde diye düşündüm CX'ler. (Ay sonu indirimini bekleyin bekleyin diye her yerde görünce. + Yurt dışında cx satan sitelere bakarsak hepsi kampanyayla CX'leri ucuza satmaya başladı. Price tracker history extensionlarına bakarsakda 15 nisandan sonra en ucuz fiyatıyla satılmaya başlandığını görüyoruz. + Burak hocam da piyasadan bi tık aşağıda satıyor genelde.) Bu mantıkla 9-10 arası hayal değildi.

Ama geldiğimiz noktada şuan en uygun trendyolda 11.833 TL. Burak hocam da aynı fiyatı veriyor. Para yabancıya gitmesin o kdar sorumuzu falan cevapladı vs. diye Burak hocamdan sipariş geçtim. Daha fazla beklemek istemedim.

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama bu fiyatlar hayal kırıklığı oldu bende.

Alıntıları Göster
    Hocam hayırlı uğurlu olsun şu anki şartlardan iyi fiyattan aldınız.

• Doğru yazmışsınız. Ülkenin şartlarını göz önünde bulundurup uygun fiyat görünce kaçırmamak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Abi merhaba bende yeni lg 55cx aldim..soyle soyleyeyim daha once dedigin ses gecikmesini tv nin optiginden bende yasamistim farkli bir tv ile..ama daha ilginci suan cx te de suan o gecikmeyi aliyorum minimal bir ses gecikmesi var..tv nin kendi sesinde..ekstra birsey bagli degil..tv nin kendi verdigi seste minimal bir goruntu ile arasinda ses gecikmesi mevcut..acaba dolby atmos ve surrounddan dolayimi oluyor diye dusunuyorum..

Alıntıları Göster

Merhaba Ali kardeşim. Benim sorunum oyunda. Steelseries Pro Wireless ‘te optikten ses almak durumunds kalıyorum , gecikmeyi hissedebiliyorum. Ses ayarlarına da baktım ama bunu düzeltebilecek bir ayar yok. Eski model Samsung modellerde bile delay ayarları mevcuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Merhaba Ali kardeşim. Benim sorunum oyunda. Steelseries Pro Wireless ‘te optikten ses almak durumunds kalıyorum , gecikmeyi hissedebiliyorum. Ses ayarlarına da baktım ama bunu düzeltebilecek bir ayar yok. Eski model Samsung modellerde bile delay ayarları mevcuttu.

Alıntıları Göster

Abi samsung q800t soundbar kullaniyordum onda bile malesef ses gecikmesi minimalde olsa mevcuttu..benim icin garip olan su cx in kendi sesi bu yani aparat yok ekstra sesi isleyen birsey yok..tv surroundu kendi verirken bile cod oynarken cok net sekilde minimal bir gecikme mevcut malesef..

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.