Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.370
Cevap
400
Favori
633.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak hocam ben Sony ciyim ama aklım şu TV de kaldı keşke
    SAMSUNG QE 77S95C bunumu alsa idim dediğim oluyor

• ahmedcan A kullanıcısına yanıt
    Cümlemizden.
  • ahmedcan A kullanıcısına yanıt
    Ramamzan abicim tercih sizin ürün size ulaştı kafana takılan herhangi bir sorun varsa arayabilirsiniz istediğin zaman
  • Burak hocaya teşekkürler her konuda yardımcı oldu güvenilir

Oled55C2 evo aldık hayırlısıyla kendisinden

Teşekkürler

• Ozanuyr O kullanıcısına yanıt
    Ozan hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, ürünüz kargo çıkışı yapıldı bilginiz olsun.
  • Burak hocam bu Opet kampanyasına başvuruyu dün tamamladım nerden takip edebiliriz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Burak Hocam, LG ve Samsung OLED TV güncel fiyatları paylaşır mısınız? Teşekkürler.

• @Burak_Keskin06Merhaba.

Attığım linkte yazana göre "42C3" 2023 yılı içerisinde ülkemizde satışa sunulmayacakmış. Bu bilgi ne kadar doğrudur bilginiz varmı.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/156003057

https://forum.donanimhaber.com/store/fd/98/01/fd980109200988ccaa1e92d0ed44a935.jpeg

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta içinde SMS gelir size
  • Mehriyet kullanıcısına yanıt
    Hocam bize ulaşan bir bilgi yok geleçek yönünde bilgi vardı şuan gelen mailde 2 hafta içinde gelecek büyük ihtimalle
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam stok sıkıntısı var hangi ürün soruyorsunuz yardımcı olmaya çalışayım size?
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Samsung 55Q95C, 65Q95C, LG 55C2, 65C2, LG 55G3, 65G3 fiyatlarını merak ediyorum Hocam.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam ödemeniz nasıl olaçak hangi şehirdesiniz pmden yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım size
  • Yardımlarınız için teşekkürler Burak bey Samsung 90c 55 inc oled modelini aldım heyecanla bekliyoruz

• Burak beye ilgileri için teşekür ederim. Samsung 65s95b aldım ve çok yardımcı oldular. Ürünümün gelmesini bekliyorum.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Nuri hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın ürünüz yarın kargo çıkışı oluyor bilginiz olsun.
  • drhunterrr D kullanıcısına yanıt
    Buğra hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın ürünüz yarın kargo çıkışı oluyor bilginiz olsun.
  • Burak Bey'den bu 2. alışverişimiz oldu. Kendisi çok iyi ilgileniyor ve fiyat konusunda gayet yardımcı oluyor. LG OLED 65" C3 - Yeni Model'i satın aldım. Ürünün gelmesini bekliyorum. Tekrardan Teşekkürler Burak Bey  

• 
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.