Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.513
Cevap
412
Favori
640.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG OLED 55B16 65 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• Arkadaşlar merhaba. Ölü piksel ya da gölgelenme dediğimiz şey bu mu oluyor? Ben pek anlamıyorum, yardımcı olun lütfen. Cihaz LG 50nano796

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volksdeutsche -- 18 Eylül 2021; 18:38:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volksdeutsche

Arkadaşlar merhaba. Ölü piksel ya da gölgelenme dediğimiz şey bu mu oluyor? Ben pek anlamıyorum, yardımcı olun lütfen. Cihaz LG 50nano796

Hocam bu üründe panel hatası var aldığınız yer ile görüşün veya yetkili servis talep edin gelsin incelesin

• Cevap için teşekkürler hocam. İade süresi geçmedi henüz. Amazon'a iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volksdeutsche

Cevap için teşekkürler hocam. İade süresi geçmedi henüz. Amazon'a iade edeceğim.

Hocam rica ederim

• LG 70UP77006 (2021 model) 25 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• LG OLED55C14 85 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• Volksdeutsche kullanıcısına yanıt

Normalde LG'nin oled dışındaki tv'lerini pek önermiyorlar, led tv konusunda çok başarılı değiller. Fakat bu 2 cihazı karşılaştırırsak kağıt üzerinde LG derim. Hepsiburada'da 6.300 TL'ye düşmüş. Şu anki piyasada bu fiyata alınabilecek en iyi tv'lerden biri olabilir. Samsung'un kenar aydınlatma olması bile başlı başına vazgeçme sebebi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam +3 yıl garanti uzatması yapılırsa 5 yıl boyunca logo yanması dahi olursa varsa panel değişimi yoksa ürün değişimi olur

Alıntıları Göster

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen, LG oled yanığını kullanıcı hatası olarak değerlendiriyor ve kesinlikle bunun garantisi yok. Kurulumu yapan LG servisine direkt olarak sorduk bu soruyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgotten

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen, LG oled yanığını kullanıcı hatası olarak değerlendiriyor ve kesinlikle bunun garantisi yok. Kurulumu yapan LG servisine direkt olarak sorduk bu soruyu.

Alıntıları Göster
    Hocam ben kimseye olmayan bir duruma var diyemem, siz hangi servisle görüştünüz LG yetkili servis mi bilgisi varsa buradan iletin birde ben konuşayım
    Bir önceki sayfayı okuyun müşteri 4 yıl önce almış ve logo yanması olmuş direk ücretsiz panel değişimi oldu,
    157 ve 170 yazışmalara bakın müşterimiz C7 almış yanma olmuş ve CX6 ile direk değişimi oldu
    Siz veya çevrenizde LOGO YANMASI sorunu olana ve garanti süresi devam eden veya +3 yıl garanti uzatması yapan kim varsa buradan yönlendirme yapın varsa panel değişimi yoksa ürün değişimi bizzat ben yaptır cam

• unforgotten kullanıcısına yanıt

Nano796 aldım, panel hatası çıktı. Bir sefer de Q60 deneyeyim dedim. Rtings uygulamasında Samsung çok daha iyi görünüyor. Bilemiyorum.

• Selamlar dostlar, LG temsilcisi Bey

LG'ni 60 ya da 120 hz desteği olan, steamlink kullanımı sırasında oyunlarda gecikmeyi azaltacak bir oyun modu ile birlikte 55-65 inch boyutlarında ve 12k TL fiyatı altında model tavsiyeleri alabilir miyim lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kallig

Selamlar dostlar, LG temsilcisi Bey

LG'ni 60 ya da 120 hz desteği olan, steamlink kullanımı sırasında oyunlarda gecikmeyi azaltacak bir oyun modu ile birlikte 55-65 inch boyutlarında ve 12k TL fiyatı altında model tavsiyeleri alabilir miyim lütfen?

Hocam merhaba,

LG OLED55B16

LG 65NANO866NA

• LG 50UP77006 (2021 MODEL) 35 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• Arkadaşlar mrb, arkadaşa acil tv almamız lazım, araştıramadım, 6bin tl civarı hangi lg modelini tavsiye edersiniz, 50inch, 55 inch. Tşkler.

• quote:

Hocam ben kimseye olmayan bir duruma var diyemem, siz hangi servisle görüştünüz LG yetkili servis mi bilgisi varsa buradan iletin birde ben konuşayım
    Bir önceki sayfayı okuyun müşteri 4 yıl önce almış ve logo yanması olmuş direk ücretsiz panel değişimi oldu,
    157 ve 170 yazışmalara bakın müşterimiz C7 almış yanma olmuş ve CX6 ile direk değişimi oldu
    Siz veya çevrenizde LOGO YANMASI sorunu olana ve garanti süresi devam eden veya +3 yıl garanti uzatması yapan kim varsa buradan yönlendirme yapın varsa panel değişimi yoksa ürün değişimi bizzat ben yaptır cam

Alıntıları Göster

Bursa Osmangazi'ye, 55CX6LA tv kurulumu için arkadaşımın evine gelen servise sorduk. Ayrıca 2016 yılında yine sıfır aldığımız LG tv'de, maç izlerken acayip banding ve gölgelenme oluyordu. TV'yi geri iade edene kadar göbeğimiz çatladı. Ticaret Bakanlığı, LG avrupa genel merkeze mail atarak zar zor iade ettik tv'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Arkadaşlar mrb, arkadaşa acil tv almamız lazım, araştıramadım, 6bin tl civarı hangi lg modelini tavsiye edersiniz, 50inch, 55 inch. Tşkler.
    LG 50UN73006
    LG 50UN81006
    LG 55UN71006
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgotten

Bursa Osmangazi'ye, 55CX6LA tv kurulumu için arkadaşımın evine gelen servise sorduk. Ayrıca 2016 yılında yine sıfır aldığımız LG tv'de, maç izlerken acayip banding ve gölgelenme oluyordu. TV'yi geri iade edene kadar göbeğimiz çatladı. Ticaret Bakanlığı, LG avrupa genel merkeze mail atarak zar zor iade ettik tv'yi.

Alıntıları Göster
    Hocam size gelen yetkili servis ekip bilgisi yok
    3 yıl önce genel mail atıldı Türkiye geneli logo yapışması veya logo yanması sorunu olan müşteri ürünleri direk panel değişimi veya ürün değişimi yapıldı
    Son 3 4 yıldır logo yanma sorunu yaşayan müşterimiz yok varsa buradan direk yazabilir

• LG 55UP77006 (2021 MODEL) 45 adet stok geldi, piyasanın altında fiyat var, düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• quote:

Hocam size gelen yetkili servis ekip bilgisi yok
    3 yıl önce genel mail atıldı Türkiye geneli logo yapışması veya logo yanması sorunu olan müşteri ürünleri direk panel değişimi veya ürün değişimi yapıldı
    Son 3 4 yıldır logo yanma sorunu yaşayan müşterimiz yok varsa buradan direk yazabilir

Alıntıları Göster

Hocam ben size direkt servisin numarasını da veririm ama gerek yok. Niyetim burda LG'yi karalamak değil, zaten sorun LG'de de değil, teknolojinin kendisinde.

Yukarıda arkadaş 55B7 ile yaşadığı deneyimi paylaşmış zaten.

Alıntı

metni:

Cevap cümlenin içinde gizli; son 3-4 yıldır. 3 Yılı geçtiyse zaten garanti kapsamından çıkmış olacak ve muhtemelen servis desteği vermemek için fahiş ücretler istenecek.

Bir mağazaya gidip atıyorum 9 serisi Sony baktığınızı söylediğinizde görevli sizi hemen OLED'e yönlendiriyor. Savunmaları da hep aynı, ''Abi 2018'den itibaren LG yanık problemini çözdü''. İyi de kardeşim 2018 yılında sizden oled satın alan vatandaşın henüz size gelmemesi çok normal, zaten sıkıntı 3 yıldan sonra başlıyor.

Herkesin tercihlerine saygı duyuyorum, LG'yi led tv konusunda başarısız bulsam da Oled konusunda iyiler. Bu konudaki son mesajımda, herkese tv'lerini iyi günlerde kullanmalarını dilerim.

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.