Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hodiday , hodiday Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.390
Cevap
400
Favori
633.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8600 altına düşme....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mmert87 kullanıcısına yanıt
    Hocam ev sıgortası panel hatası ve anakart hatasını karşılamıyor diye bılıyorum tercih sizin hocam bence 5 yıl kafanız rahat olur sonucta olmaz deriz olur olur deriz olmayabilir birazda şans işi elektronik.

• quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

8600 altına düşme....
  • LG TV WEBOS sürümleri hakkında bilgi. 2017-2019

3.0 - 3.5 - 2017 sürümüne cevaplamak için
    Küçük değişiklikler, Dolby Vision ve Atmos şimdi tam olarak desteklenen uygulamalar, gelişmiş ses kontrolü. OLED'lerde Galeri modu

3,5 - 4,0 - 2018 sürüm
    OS'de daha hızlı yanıt, mevcut Google Assistant, çok gelişmiş ses kontrolüne sahip ThinQ AI platformu. Başka bir cihazdan Alexa desteği. OLED ve SuperUHD'de Galeri modu.

4.0 - 4.5 - 2019 yayın.
    Yenilenmiş tasarım, daha temiz ve daha hızlı tepki verir. Kullanılan çekiciye göre uygulamaların akıllı olarak sıralanması. Hızlı erişim için çekmeceye YouTube kanalları ekleyebilme. Tam Alexa desteği. Ses kontrolünün geliştirilmesi, daha fazla komut anlar ve geçen yıl hazır olmayan konuşmaları (Paris'teki hava nedir? Güneşli ve Yarın? ) İzler. Çamaşır makineleri, fırınlar, yuvalar vb. Gibi diğer ThinQ cihazlarını veya IOT cihazlarını destekleyen ev gösterge paneli.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• 55sm8200 nerdeyse heryerde satılıyorken 55sm8600 birçok yerde satışı yok (nette) neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

55sm8200 nerdeyse heryerde satılıyorken 55sm8600 birçok yerde satışı yok (nette) neden acaba?
    Beklenen adetlerin üzerinde satış olduğu için yok hocam.
  • Merhaba 55SM8200 modelini aldım şimdilik oldukça memnunum. Burak beye ilgi alaka ve yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Ben bizzat gidip birçok videoda gördüm test ettim. SK modelleri 2018 yılının. SM9010 modeli full ledmiş. Ben bu modeli bizzat gördüm ve almaya karar verdim. Bütçeniz uygunsa kaçırmayın derim. Görüntü ve ses çok kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiteknolojist

Ben bizzat gidip birçok videoda gördüm test ettim. SK modelleri 2018 yılının. SM9010 modeli full ledmiş. Ben bu modeli bizzat gördüm ve almaya karar verdim. Bütçeniz uygunsa kaçırmayın derim. Görüntü ve ses çok kaliteli.
    Hocam şu anda hiçbir yerde 55sm8600 satılmıyor heryerde mi stok bitti anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Evkurda vardı

• 2 metre mesafe için kac inç öneriyorsunuz? 43-49 arasında gidip geliyorum sürekli, kafayı yiyecegim galiba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG de var SONY tv de var evimde:)
    55sj800 var LG olarak

Alıntıları Göster
    Sony model nedir :)

Bu arada bütçem 10.000 TL / 65 ' için.

Acelem yok. Fiyat düşerse LG oled ile sony 9505 modeli arasında seçim yapacağım..

Aslında Phlips de fiyatı cazip geliyor ama olumsuz yrumlar da var.

Ama kıyaslamada LG genel hatlarıyla hep öne çıkıyor.

Bu bağlamda Hocam 10.000 TL bütçe (kara cuma 11/11 kampanya günlerini bekleyeceğim) ile LG'nin 65 Oled modeli yada Sony 9505 modelini almayı düşünüyorum.

Yorumunuz ne olur?

Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulusi -- 28 Eylül 2019; 23:12:56 >

• Evimde şuan 2011'de aldığım 42' panasonic plazma tv kullanıyorum :)
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Sony model nedir :)

Bu arada bütçem 10.000 TL / 65 ' için.

Acelem yok. Fiyat düşerse LG oled ile sony 9505 modeli arasında seçim yapacağım..

Aslında Phlips de fiyatı cazip geliyor ama olumsuz yrumlar da var.

Ama kıyaslamada LG genel hatlarıyla hep öne çıkıyor.

Bu bağlamda Hocam 10.000 TL bütçe (kara cuma 11/11 kampanya günlerini bekleyeceğim) ile LG'nin 65 Oled modeli yada Sony 9505 modelini almayı düşünüyorum.

Yorumunuz ne olur?

Saygılarımla..

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam
    42w805b var elimde
    LG OLED bu fiyatlara düşmez 65 inç olan sony 9505 modeli oled tv den sonra başarılı bir ürün
    LG 65SM9010 modelini inceleyin birde.
    OLED tv deki görüntü kalitesini hiçbirüründe alamazsınız özellikle siyah ve beyaz detayı cok başarılı görüntü kalitesi cok üst düzey bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hafız baba

2 metre mesafe için kac inç öneriyorsunuz? 43-49 arasında gidip geliyorum sürekli, kafayı yiyecegim galiba :(
    Hocam 2 modelde olur bütcenize göre değenlendirme yapın.49 buyuk gelmez artık tvlerde ne kadar büyük okadar zevkli ve eğlenceli maç izlerken flim izlerken tercih sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Evimde şuan 2011'de aldığım 42' panasonic plazma tv kullanıyorum :)
    Hocam plazma tv de görüntü kalitesini OLED dışında hiçbrişeyde alamazsınız bilginiz olsun.
  • quote:

Evkurda vardı
    Açık teşir ürünüdür kapalı kutu bulmanız cok zor hocam bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Hocam şu anda hiçbir yerde 55sm8600 satılmıyor heryerde mi stok bitti anlamadım ki

Alıntıları Göster
    LG 49SM8600
    LG 55SM8600
    modelleri stoklarımızda vardır bilginiz olsun düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
  • peki 49uk6470 mi? 50uk6470 mi? aralarında 50tl fark var 50 olan ips ekran. ben de baya kararsız kaldım aslında samsungun 43ru7400 modelini düşünüyordum ama f/p açısından LG daha mantıklı geldi

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.