Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onuralas , fıfa , fıfa Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
22.015
Cevap
424
Favori
662.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam evet normal olay yinede içinize sinmeyen bir durum varsa yetkili servisten çalışma saatine baktırabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam evet normal olay yinede içinize sinmeyen bir durum varsa yetkili servisten çalışma saatine baktırabilirsin.
    Youtube da ki kutu açılımlarında ekran jelatini vardı sadece o yüzden sordum ama siz normal diyorsanız içim rahatladı ilk defa Lg aldım ve gerçekten görüntü kalitesi olarak iyi ki aldım dedim cevabınız için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

Hocam benim cihazda da ekran jel. Yoktu
    Hocam teşekkür ederim sizinde mi c9 du cihaz

• genctegmen G kullanıcısına yanıt
    Hocam mağazadanmı aldınız yoksa internettenmi bu fiyata.Ben dün aldım vatan bilgisayar mağazadan 4965 TL ye akıllı kumanda hediye bir de 3 yıl garanti uzatma hediye.55 inç olanımı sizinkide.Daha teslim almadım mağazada ödemesini yaptım sadece.

Şu anda baktım internetten vatan bilgisayara 55 inç olanı 4999 TL 49 inç olanı 4599 TL.

• alsem A kullanıcısına yanıt
    Mağazadan aldım istanbul kale centerden yılbaşına özel kampanya var dediler 5000tl den 4450 tl ye düştü dediler bende aldım direk
    Hatta şunuda söyleyeyim mağazada fiyat etiketinde de 4999 tl yazıyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genctegmen -- 1 Ocak 2020; 15:36:41 >
    Hocam bende dün aldım sizde dün almışsınız mağazadan nasıl oluyor anlamadım bu işler.Sizinde 55 inç değilmi.Benim aldığım mağazada son televizyondu.

• Hocam demekki size o günkü kampanyadan bahsetmemişler 55 inç benmkide mağazada kalmamıştı banada başka mağazadan göndercekler hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam 2 üründe aynı cerceve renk farkkı var um7600 gri diğeri siyah cerceve

Alıntıları Göster
    Teknosada 55sm9010 bitmiş ☹️☹️.. Ne zaman gelir acaba.?

• Eng1234 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

• alsem A kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız yer ile görüşün ya fiyat farkı talebinde bulunun veya iade edip yeniden alın.

• korsan067 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ayın 20 sinden sonra stoklara girecek tekrardan bilginiz olsun.

Özelden pm den mesaj yazdım dostum bakabilirmisin sana zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: genctegmen

Öncelikle herkesin yeni yılını kutluyorum. Bugün vatan bilgisayardan lg 55sm8000 modelini 4450 tl ye aldım akıllı kumanda hediyesi de var . Şuanda kampanyaları varmış almayı düşünen varsa aklında bulunsun.
    Süper fiyat düşünen değerlendirsin.
  • Hocam bana garanti uzatmayı parayla satmış olmuşlar 549 TL.Şimdi görüştüm mağazayla oraya gidiyorum.Bu arada tvyi getirdi mağaza eve teslim almadım.549 TL yi iade ederlermi.Aynı gün aynı mal farklı fiyat ikiside vatan mağazası çok ilginç.

Dostum özel mesajdan tlf numaramı yazdım bana WhatsApp tan faturasının resmini gönderebilirmisin sana zahmet sakıncası yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: alsem

Hocam bana garanti uzatmayı parayla satmış olmuşlar 549 TL.Şimdi görüştüm mağazayla oraya gidiyorum.Bu arada tvyi getirdi mağaza eve teslim almadım.549 TL yi iade ederlermi.Aynı gün aynı mal farklı fiyat ikiside vatan mağazası çok ilginç.

Hocam vatan bu yaparmı normalde yapmaz ama yapmış teşir ürünü olabilir uygun alanlar dikkat etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: genctegmen

Mağazadan aldım istanbul kale centerden yılbaşına özel kampanya var dediler 5000tl den 4450 tl ye düştü dediler bende aldım direk
    Hatta şunuda söyleyeyim mağazada fiyat etiketinde de 4999 tl yazıyodu
    Hocam internet fiyatıyla mağaza dün çok fark ediyordu dün ben 55c 9 aldım internette 10.499 yazıyordu mağazada 9.300 e verdiler bilginiz olsun
    Ayrıca ziraat kartınız varsa 2.000 tl sini ondan çektirin 15 ocakta 200 tl hesabınıza geri iade yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Eng1234

Hocam internet fiyatıyla mağaza dün çok fark ediyordu dün ben 55c 9 aldım internette 10.499 yazıyordu mağazada 9.300 e verdiler bilginiz olsun
    Ayrıca ziraat kartınız varsa 2.000 tl sini ondan çektirin 15 ocakta 200 tl hesabınıza geri iade yapıyorlar

Alıntıları Göster
    Servis Menüden Kullanım Saatine (UTT) baktırdınızmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

Servis Menüden Kullanım Saatine (UTT) baktırdınızmı?

Alıntıları Göster
    Baktırmadım, daha önce hep samsung kullandım onun servis menüsüne girebiliyordum,ilk defa Lg tv aldım bunda servis menüsüne nasıl girebiliriz bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.