Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Burak_Keskin06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
21.394
Cevap
403
Favori
634.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

Bu özelliği arıyorsununuz ama üst modellerde mevcut sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultras1943 U kullanıcısına yanıt
    Ben tv ordan aldım ama internetten değil dükkanına gittim aldım dükkandan alınca pazarlık yapabiliyorsunuz
    Aynı satıcının internette satışı da var ürünleri teşir değil kapalı kutu.
    Ankara da yaşasaydım burak beyden alırdım aslende Ankaralıyım ama doğuma büyüme İstanbulda yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brolog -- 7 Aralık 2019; 14:5:8 >
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Hocam bende LG oled c9 var ama bu uygulamayı bulamadım uygulamalarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • notropil kullanıcısına yanıt
    LG oled c9 var bende uygulamalardada bulamadım hocam

• TV'nin teşhir ürünü olduğunu nasıl anlarım? Bizim buradaki LG bayisi, OLED bulundurmadığı için Doğuhan Elektronik'den getirtmiş TV'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

LG oled c9 var bende uygulamalardada bulamadım hocam
    Teşekkür ederim cevap yazıp geri dönüş yapan arkadaşlarıma, bende B9 panel var Türkçe [04.70.04] kurulum yapınca bu özellik uygulamalara gelmiyor, birde paneli resetleyip UK kurulum deniycem bakalım ozaman uygulamalara gelecekmi, çünkü B9PLA kullanan ingilizler kurulum yapınca uygulamalarda bu atmos plugini çıkıyor bunu denemem lazım eğer başarabilirsem burdan haber ederim saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 7 Aralık 2019; 15:26:20 >

• Horoz lojistik bugün dağıtım yapacaktı sabahtan beri evden bir yere de ayrılamadım gelirler diye. Sinir oldum ya gelen giden yok

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Hocam kargolar da aşırı yoğunluk var onla alakalıdır sizi aradılar mı?

Hangi ürünü aldınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam kargolar da aşırı yoğunluk var onla alakalıdır sizi aradılar mı?
    Aramadılar hocam, kargo takipte” tahmini Cumartesi dağıtım olacak” yazıyordu

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Hocam aramadılarsa bugün gelmez horoz kargo arıyor normalde veya SMS atıyor.

• B9 55 inç

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam. Güzel tercih

• Sağ olun hocam, önce sizden alacaktım fakat Ankara’ya izin çıkmadı buradan almak zorunda kaldım. Merak ettiğim konu var, bu ürünün teşhir ürünü olmadığını veya daha önce kullanılmadığını nasıl anlarım? Kurulumu yapan adam, ben bu ürünü daha yeni açıyorum dedi yani bilgisayarda daha önce kullanılmamış dedi.

Hocam öyle dediğse sorun yoktur olsa direk söyler size hayırlı olsun güle güle kullanın. 🇹🇷

• Hocam bu etiket televizyonlara yapışık mı geliyor yoksa garanti kartların içindeki poşette mi geliyor? Mağazalarda hep yapışık görüyordum.
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultras1943 -- 7 Aralık 2019; 16:42:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultras1943

Hocam bu etiket televizyonlara yapışık mı geliyor yoksa garanti kartların içindeki poşette mi geliyor? Mağazalarda hep yapışık görüyordum.
    Kutunun içindeki poşette geliyor.

Hocam normal de yapışık gelıyor ama şuan ki yeni gelen partide kitapcığın olduğu poşet içinde cıkar.

• O zaman teşhir ürünü veya kullanılmış ürün vs değil galiba. Yani içim az da olsa rahatladı :) peki bu oled tvlerde 4 saat ve üzerinde izlendiğinde ardından kapatınca çalışan Pixel temizleyici. Çalışıp çalışmadığını nasıl anlarız?

Gerek duyduğunda arka planda kendi otomatik devreye girer ve çalışır hocam keyfini cıkar artık takılma hiç bir şeye nasıl görüntü kalitesi v.s?

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.