Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (1054. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.036
Cevap
426
Favori
664.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10521053105410551056
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sorunu internet üzerinden yaşadım zaten. Sonrasında farklı farklı videolar açtım hepsinde bi donma kayma tarzı bozulmalar vardı. Videoladım ve servise ilettim. Fakat servis üç gün boyunca denemiş cihazda bi sorun bulamamış cihaz geri gelecek bana. Alalı bir ay olmadı iade konusunda haklarım var mı nasıl bir yol izlemeliyim bilgi verirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ph electro kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ürünü nereden aldınız?
  • simurg_07 kullanıcısına yanıt

Merhabalar. benimde bütçem ve ihtiyaçlarım bu yönde. fiyat ve taksit yapıldı mı? bilgi alabilirmiyim.

@Burak_Keskin06

• Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Mediamarkttan aldım hocam. Ve teşhir olarak almıştım teşhirde kalma süresi bir ay kadar olmadığı için. Cihaz kullanım süresine baktığımda ise 3500 saat gösterince yaklaşık 9 ay full çalışmış hemen kayıt oluşturdum. Yalan beyanla satış yapıldığını ve iadesini istediğimi belirttim. Bugün dönüş yaptılar iade alabileceklerini söyleyip. Ek garantide yaptırmıştım onun da iadesini alacağım sanırım.

• mrbaki M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Hangi ürün düşünüyorsunuz hangi kredi kartı kullanıyorsunuz?
    Hocam hiç bir şekilde marketlerden teşir ürünü bir daha asla almayın derim size,
    Tesir ürünü alınca faturanızda tesir yazdığı sürece hiç bir şekilde ürün değişim hakkınız olmuyor herhangi bir sorun sıkıntı olursa eğer bilginiz olsun.

Merhaba.

İş bankası,

20 25 k civarı 55 ekran TV izlemek için. netflix gibi akıllı TV özellikleri olan bir ürün ihtiyacımız var.

"LG 55UR91006 modelini önerdi" bir arkadaşa önerdiginizi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaki -- 12 Mart 2024; 12:36:10 >
  • mrbaki M kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    LG 55UR81006
    LG 55UR91006
    Bu 2 model arasında karar verebilirsiniz tavsiye ederim.
  • Merhaba , LG Oled C34 veya CS3 serisi düşünüyorum , boyut olarak da 55'' . Rica etsem fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz ve taksit imkanlarını ? @Burak_Keskin06

• Kurinnaxx K kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hangi kredi kartınız var hangi sehirdesiniz hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bonus kullanıyorum Garanti , izmirdeyim.

• Kurinnaxx K kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartınız mağazadan çekilirse 9 taksit olur sanal posda 3 taksit olur bilginiz olsun.

Hocam sadece iade olmayacağı bilgisi verilmişti. Değişime dair bilgi verilmemişti. Teşhirin bir daha yanından geçmem. Neyse ki para iademi alacağım kesinleşti. Şimdi size sorum şu LG 50QNED7S6QA mi yoksa 50UR91006LA hangisini alayım? Cihazı lg nin kendi sitesinden almam sanırım daha sağlıklı olacak.

LG 50UR91006LA alın yeni model hocam.

Merhabalar hocam. Fazla vaktim olmadığı geçmiş mesajları okuyamadım. Samsung 65QN85C televizyonu almak istiyorum. Sizce nasıldır? Geri dönüşler olumlu mu?

• Aryel kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam başarılı ürün tavsiye ederim fiyatlarda dahada artış olmadan direk alın.
  • LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• Merhabalar, rica etsem 55s90c için fiyat ve taksit bilgisi alabilir miyim acaba@Burak_Keskin06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aérosmith -- 15 Mart 2024; 23:34:34 >
  • Aérosmith kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Ödemeniz nasıl olur hangi şehirdesiniz?
  • Burak Bey elinizde lg 55ur91006 var mı, fiyatı nedir acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10521053105410551056
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.