Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aydinpurcek Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.725
Cevap
416
Favori
648.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam,
    Geçmiş olsun öncelikle,
    Düşündüğünüz ekran boyutu nedir bütçe aralığınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 15 Ocak 2024; 11:24:58 >
  • Hızlı yanıtınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Ekran boyutu 49 inçten aşağı olursa güdük gibi kalacak. Bütçe aralığı da max 26bine çıkabiliyor maalesef...

• Turkishwifie T kullanıcısına yanıt
    LG 55UR81006
    Bu modeli tavsiye ederim size direk
  • Söylediğiniz modeli inceliyorum şu anda;

Samsung 50Q67C 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV ( HDm2.1 yok, Qled var, Tizen işletim sistemi, 2023 model)

Philips 50PUS8506 50'' 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV (HDM2.1 yok, Qled yok, Android İşletim sistemi,2021 model)

LG 55UR81006LJ 55" (HDM2.1 var, Qled yok, WebOS işletim sistemi,2023 model)

Bu 3 modelin fiyatları 100 er Lira fark ediyor sadece. Hepsi aynı fiyat bandında.

Bir de yanma olayı ve tv nin açık kalma süresinin uzunluğu olmasa aynı fiyat bandında;

LG OLED48A26LA 48" 126LA26LA Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD webOS Smart OLED TV modeli de var 2021 model olarak. Başınızı ağrıtmak istemiyorum ama yukarıda söylediğim ilk 3 model arasında neden LG 55UR81'i tavsiye ettiğinizi açıklarsanız karşılaştırmalı olarak, çok sevinirim.

• Çok teşekkür ederim hocam, ben de bugün sipariş verdim. Bir de mutfakta kullanmak için uçuk kaçık olmayan ama görüntü kalitesi de kötü olmayan (UHD abartı mu olur emin değilim ama FHD veya UHD) uygun fiyatlı ne önerileriniz olabilir? Uydu yayını izlemek için kullanacağız, onun haricinde platform içeriklerini tüketebilmek için belki az da olsa "smart" olması güzel olabilir. Ama bu durum fiyatı çok arttıracaksa smart olmayan bir TV alıp stick falan bağladığımız bir senaryo da düşünülebilir tabii ki. Boyut olarak çok da emin olmamakla beraber 32-40 inch aralığında bir şey yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `ronaldinho` -- 15 Ocak 2024; 12:29:1 >
    Merhaba hocam,
    LG 55UR81006LJ 55" (HDM2.1 var, Qled yok, WebOS işletim sistemi,2023 model)

Bu modeli tavsiye ederim size.
  • `ronaldinho` kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim,
    Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
    SAMSUNG 32T5300
    SAMSUNG 40T5300
    Bu modellere bakabilirsiniz.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim aynı modeli tavsiye etmissiniz yine, aslında benim sorum samsung Qled yerine neden LG UHD yi tavsiye ettiğiniz idi. Muhtemelen dediğinizi alacağım ancak karşılaştırmalı olarak nedenini söylerseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam 50 inç yerine 55 inç alıyorsunuz.
    Parlaklık olsun QlED serisinde 1 tık daha üstündür ama Q60C değilde Q70C alırsanız farkını görürsünüz.
    Burada tercih size kalıyor.
    Merhabalar, 75 inç en f/p televizyon öneriniz hangisi olurdu? Tcl tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bütçe aralığınız nedir?
    TCL markasını tavsiye etmiyorum 1 tane yetkili servis ağı yok anlaşmalı taşeron firmalar bakıyor bilginiz olsun.
    Hocam bütçede durum şöyle, piyasaya çok hakim olmadığım için bir fiyat aralığı veremiyorum ama ne en markasız zayıf bir cihaz ne de segmentinin en üst cihazı yerine alınabilecek en mantıklı 75 inç tvyi arıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam,
    LG 75QNED816RE
    SAMSUNG 75QN90C
    Bu modellere bakabilirsiniz burada bütçenize göre hareket edebilirsiniz ürün olarak kalite olarak Samsung 1 tık üst model bilginiz olsun.

Çok teşekkür ederim, inceleyeceğim. Beyaz eşyaları alacağımız arçelikte de bir arkadaşım A43 D 790 B televizyonunu önerdi. Fakat sizin bilginiz olur mu veya burası Samsung & LG konusu olduğu için bu soruyu sormak açısında doğru yer midir emin olamadım.

Hocam kıyaslama dahi yapmayın derim,
    Herhangi bir mağazada inceleme yapın sonra karar verin ama benim size tavsiyem LG, SAMSUNG olur.

Samsung için SAMSUNG 40T5300 önerinizi not aldım. LG tarafında önereceğiniz bir model olur mu?

LG 43UQ75006
    LG 43UR81006
    Bu modellere bakabilirsiniz hocam.
  • + tv'yi koyacağım yerde güneş ışığı bol olduğundan Neo Qled aldım geçtim. tercih sizin.

• 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.