Şimdi Ara

LG 2017 OLED SERİLERİ. FİYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
4
Favori
19.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B7 nin ozelliklerini bulamadim c6 ile karsilastirmak istiyorum yukarıda 2017 modellerde 3d yok yazılmış dogru mudur ?

Birisi de b7 yerine c6 alinir demiş?

B7 2017 model webos 3.5 var ve duz ekran bence bunlar artilari ama eksi yönleri var mi bilemiyorum yardim lutfen teknosa fiyati ayin 21 ine kadar ekrandan gosterdiler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flander F kullanıcısına yanıt
    Dostum B7 ile C7 komple aynıdır tek farkları kasa renkleri ve tasarımı başka hiçbir fark yok ikiside flat ekran. 2017 modellerde 3D yok çünkü artık ölü bir teknoloji. B7 varken C6 alınmaz arada şuan 1500₺ fark var B7 daha iyi. Rtings.com dan side by side sekmesine tıklayarak tüm tv leri kıyaslayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    B7 incelemelerini okudum trustedviwes 2017 nin en alinabilir oledi olarak bahsetmiş lg b7 nin fiyatinda indirime gitmiş 9bin cok iyi fiyat tek sorunum bu fiyat bayrama kadar gecerli olur mu gecerli olursa teknosa bir de gecen bayram yaptiklari gibi %10 hediye ceki kampanyasi yapar mi? Olursa bir de ps 4 pro patlatıcam 😎

21 ağustosun geçmesini bekleyip ayni fiyatta kalirsa birde bayramda hediye ceki mi kovalasam?

Yoksa yarin gidip 9bine alsam mı?

İddaa gibi riskli yani napam bilemedim? 😂

Siz olsaniz naparsiniz?

O kadar beklemem ben hem stoğu az bir ürün heran bitebilir ya da fıyat artabilir hemen teknosa dan yapıştır derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: flander

B7 nin ozelliklerini bulamadim c6 ile karsilastirmak istiyorum yukarıda 2017 modellerde 3d yok yazılmış dogru mudur ?

Birisi de b7 yerine c6 alinir demiş?

B7 2017 model webos 3.5 var ve duz ekran bence bunlar artilari ama eksi yönleri var mi bilemiyorum yardim lutfen teknosa fiyati ayin 21 ine kadar ekrandan gosterdiler...

Zaten Vatan düşürdükten sonra düşürdüler o yüzden Vatan sabit tuttukca teknosada da bu seviyede kalır, 7 oled serisi tüm Avrupa da indirime girdi

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Vatana gittim az önce fiyat indiriminden haberleri yoktu aradi sordu merkezi tamam 8999 dan biz de verebiliriz internet fiyati gecerli mağazada da dedi ama elimizde 1 tane kapali kutu var bugun satarım almazsanız dedi cok korktum

B7 yi alıcam inşallah bu haftasonu hediye çekini beklerken indirim filan biterse diye riske giremeye gerek yok ama yine de bir tarafım bekle diyor 😂

• quote:

Vatana gittim az önce fiyat indiriminden haberleri yoktu aradi sordu merkezi tamam 8999 dan biz de verebiliriz internet fiyati gecerli mağazada da dedi ama elimizde 1 tane kapali kutu var bugun satarım almazsanız dedi cok korktum

B7 yi alıcam inşallah bu haftasonu hediye çekini beklerken indirim filan biterse diye riske giremeye gerek yok ama yine de bir tarafım bekle diyor 😂

Mediamarkt ve hepsiburada Doğuhan elektronik te de 9000 TL olmuş 55B7V
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Arkadaşlar rtingste b7 incelemesi yok henüz.

c7'den farkı nedir acep?

tasarım ve ayaklar farklı. o görünüyor zaten. ama başka ne gibi farklar vardır ?

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    B7 ve E7'yi incelemediler çünkü tasarım hariç görüntü farkları C7 ile komple aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 18 Ağustos 2017; 18:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

quote:

c7'den farkı nedir acep?

tasarım ve ayaklar farklı. o görünüyor zaten. ama başka ne gibi farklar vardır ?

kendi kendime cevap vereyim :)

buldum

https://www.youtube.com/watch?v=3JIlhzhzYok

• quote:

quote:

quote:

quote:

c7'den farkı nedir acep?

kendi kendime cevap vereyim :)

buldum
    https://www.youtube.com/watch?v=3JIlhzhzYok

Evet, vincent theounun da dediği gibi sadece kozmetik farklar varmış ve görüntüde hiçbir fark tespit edememişler.

Ancak c7'nin ayakları daha sağlam ve stabil gibi diyor. b7'de tv hafif sallanabiliyormuş.

B7, ayaklarının daha az yer kaplaması nedeniyle daha küçük standa/masa vs.ye ihtiyaç duyarken, B7'nin uzun ve geniş ayakları nedeniyle daha fazla yere ihtiyacı varmış.

B7'nin dış çerçevesi gri, c7ninki siyah imiş. HDTV sitesine göre, karanlık bir salonda siyah çerçeve daha iyi bir seyir sunabilir demiş ama vincent efendi, karşıdan oturdupunuzda zaten gri çerçeve görülmediği için karanlık odada da farkı hissetmezsiniz minvalinde birşeyler diyor.

Ancak, hdtvtest incelemesinde,

b7 için: Measured peak brightness 750 cd/m2 10% window; 148 cd/m2 full-field
    c7 için: Measured peak brightness 690 cd/m2 10% window; 150 cd/m2 full-field

yazılmış...%10 windowdaki bu farklılık, pratikte nasıl etkiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Ağustos 2017; 19:14:30 >

• Bende C7 seviyorum ayaklar benim için önemli değil çünkü duvara monte ediyorum her zaman tv yi ama siyah renk daha güzel duruyor fakat C7 resmi olarak TR ye getirilmedi mecbur B7 ve E7 alacaz.
  • Ben b7 yi aldim birazdan servis gelip kuracak oled oldugu icin ilgi üst seviye bu saatte tv yi teknosadan alip getirip kuracaklar 😄 lg nin danismani arkadas tv ile fotografimi cekti whatsapp grubuna yazmis guney marmarada ilk alan benmişim 1 adet bluray film hediye ettiler bu yüzden 😃

LG 2017 OLED SERİLERİ. FİYATLARI

Hayırlı olsun..Güzel günlerde kullanın.

Lütfen kurulumdan sonra da görüşlerinizi esirgemeyin. Hatta ayrı bir başlık açıp bu TV'yi inceleseniz ne güzel olur..şöyle bol fotolu, videolu.
  • Tskler Allah herkesin gönlüne göre versin 2017 modellere bakmiyordum bile fiyatlarindan ötürü c6 yı alip işi bitirmeyi planlıyorum bu fiyat indirimiyle istedigimden de daha iyi bir tv aldim sanirim tabiki deneyimlerimi paylasirim foto ve video da koymaya çalışırım ama teknik bilgilerim kısıtlı benden daha iyi bilen arkadaşlar var aramızda mahcup olmayalim sonra 😃

Ben riske etmek istemedim ama bayramı bekleyin teknosa bir de %10 hediye ceki verebilir o zaman buralar dolup taşar benden söylemesi 😀

Amin. Ben de bir alabilseydim hayırlısıyla. Geçen sene sony 55xd9305 tecrübesinden sonra led lcd'lerden uzak duruyorum artık. Keşke dediğiniz gibi bir kampanya olsa.
  • Olacak kardeşim geçen bayram vardı bu bayram da olacak ama iste fiyat garantisi yok bu seviyede kalir mi bilemem

Hayırlı olsun kardeş TV'nin kralını aldın tek rakibi Sony A1 ama onunda oyun performansı B7 kadar iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 18 Ağustos 2017; 20:08:59 >
    Tabi fiyatı 10 bine yükseltip çek verdikten sonra anlamı olmuyor.

• quote:

Ben b7 yi aldim birazdan servis gelip kuracak oled oldugu icin ilgi üst seviye bu saatte tv yi teknosadan alip getirip kuracaklar 😄 lg nin danismani arkadas tv ile fotografimi cekti whatsapp grubuna yazmis guney marmarada ilk alan benmişim 1 adet bluray film hediye ettiler bu yüzden 😃

LG 2017 OLED SERİLERİ. FİYATLARI

Hocam hayırlı olsun. Güle güle izleyin. Biraz acele etmişsiniz ama karar sizin tabiki. Ben fiyatların değişeceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi bu TV ler çok satmiyor pahalilar o yüzden biraz daha cazip hale gelmeleri gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.