Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
32
Favori
74.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shooter13

teşekkür ederim. gönül rahatlığıyla alabilirsin diyorsunuz ben de kampanya kovalamaya başlayacağım. şu anda fiyatlar hedefimin üzerinde. ne zaman düşer fiyatlar tahminen

http://m.gittigidiyor.com/urun/172292544
    (Kliksa sanırım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kliksa,teknosa ve gold da 42lf650v tv ler 1899 tl ye duşmuş.h.sonu indirimi dedi arkadaş..duşunuyorum hala:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave34

kliksa,teknosa ve gold da 42lf650v tv ler 1899 tl ye duşmuş.h.sonu indirimi dedi arkadaş..duşunuyorum hala:(

dostum şuan 1699TL + Axesse 100tl çip para

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-42lf650v-uydu-alicili-3d-full-hd-webos-smart-172293586

innovastore diye geçiyor ama kliksaymış firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_sefa61 -- 13 Haziran 2015; 17:08:59 >
  • 42lf650v almayı düşünüyorum.

Kanal geçiş hızları nasıl ölçebildiniz mi?

Ayrıca duvara monte etmek istiyorum. Öğrendiğim kadarı ile USB girişleri arkada kalıyormuş. Bu problemi nasıl halledebilirim? Uzatma kablosu ile olabili mi mesela?
  • opa O kullanıcısına yanıt
    Ölçemedim ama 1 saniyedir.... Usb girişleri arkada kalmayan televizyon yok zaten :) Uzatma al bir tane (1.8 mtrelik en fazla) yeterli
  • 42lf650v ile 43uf7787 arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
    Uf de ki ips panelin olmaması büyük bi eksimi?
    Uf ye yazılımla 4k yayın desteği gelirmi ?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Benim acelem yok 3ay veya 5ay bekleyebilirim 2.nci tv olarak alacağım için beklerim, büyük ekran istemiyorum mevcutta samsung tv var 32" lik bi ürün bu konuda bahsi geçen lf650 serisi için kampanya kovalayalım bakalım

@özgenmohan paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgenmohan Ö kullanıcısına yanıt
    Dün akşam aldım tv yi. Yerinde gördüm almadan önce gerçi teşhirde 50" vardı; arkasına baktım diğer tv lerden farklı olarak girişlerin içerisinde bulunduğu çukurluğun bir kenarı alçaltılmış değildi. Yani bir karton tutuğumda tamamen kapanıyor girişler fakat duvara monte yaptığımda askı aparatının kalınlığı yeter dedi satan kişi. Uzatmayı da aldım yine de ne olur ne olmaz. Fakat bir problem çıkaracağa benzemiyor. Nette bu durumdan şikayet eden kişi sanırım çok ince satılan askı aparatlarından kullanmış. Neyse kurulumdan sonra anlarız.

Bu tv benim sondan bir önceki teknolojinin en son modelini alma kuralıma uyuyor. Dolayısıyla iyi bir sonuç bekliyorum. Bakalım görücez; yine yazarım buraya.
  • Tasher T kullanıcısına yanıt
    42Lf650 alin... Ileriye donuk alacaksaniz 43 inc olani alin fakat 650 daha stabil calisiyor.

• based.1984 kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar n11'de 1500tl üzerine 199.5tl indirim yapıyor, 42LF650V şu anda sepetimde ve tutar 1615tl görünüyor n11'de yeni üyelik için 11tl veriyor, bkm kampanyası var mı bilmiyorum, haber vereyim dedim benim bu aralar almaya maddi olarak imkanlarım el vermiyor. Umarım bi faydam dokunmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi based.1984 -- 15 Haziran 2015; 20:55:23 >
  • Merhabalar
    Dün n11 den 42LF650V siparişi verdim. indirimleriyle beraber yaklaşık 1600 tl ye geldi. Yalnız LG nin sitesinde bazı özellikleri yazmıyor galiba veya yoktur onu çözemedim.Mesela Dualplay özelliği yazmıyor Bilginiz var mı?
    Sihirli kumanda olarak sadece yeni nesil kumanda ile mi uyumlu? (fiyatı 130 tl)
  • Arkadaşlar lgsatismerkezi diye bi sitede 50LF650V modeli 2250 TL ye satılıyor... Acaba güvenilir bir site midir ki?
  • gittigidiyor da da 2250 tl
    ayrıca 50 tl bonus veriyor
    bide %5 veya %10 indirim bulabilirsen çok daha uygun fiyata hemde güvenilir yerden almış olursun
  • 42LF650V kurulumu yapıldı. İlk izlenimlerimi yazayım.

Renkler doğal. Teşhirde olan ve optimze görüntü oynatan TV lerden aşağı kalır yani yok. Çok iyi.

Arka girişlere tv yi biraz duvardan uzaklaştırınca el giriyor. Bayan eli uzaklaştırmadan da girer. Yani bir problem yok diyebilirim.

Kanal geçişleri 2-3 saniye arasında değişiyor. Uydu bağlı belki ondan da bir gecikme ekleniyordur bilemiyorum fakat tüplüden geçmeme rağmen alışılmaz değil.

Fakat full filim izlediğim bir siteye girmeye çaılışınca Flash Player desteği yok diyor. Olsaydı iyi olurdu yıl 2015 yeni seri.

Çocuklardan fırsat buldukça daha da bakar yazarım.
  • daha detay yazarsan kardeş çok ii olur.ben hala düşünme aşamasındayım.özellıkle smart ödellıklerı benım için öncelıklı.ayrıca normal kumandamı çıkoyr yoksa diğer kumandamı?ayrıca tvyı nereden aldın.?
  • based.1984 ..
    kardeş 199.5 tl indşirim nasıl oluyor?ben denedım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave34

based.1984 ..
    kardeş 199.5 tl indşirim nasıl oluyor?ben denedım olmadı

Hocam merhaba,
    N11'de %11 indirim vardı alt limit 1500tl idi Max indirim 200tl,

199.5tl tutarında indirim dün vardı ne zaman olur bidaha bilemiyorum, n11'de yeni üyelik için 11tl veriyor.

Ben pek kampanya kovalayan biri değilim beceremem de fakat dün bu şekilde bir fiyat görünce paylaşmak bikaç arkadaş almış bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi based.1984 -- 16 Haziran 2015; 17:56:52 >
  • TŞK EDERİM
  • brave34 kullanıcısına yanıt
    Pek ilgilenme fırsatım olmuyor genelde trt cocuk vb. kanallar açık oluyor.

Youtube uygulamasını denedim gücelleme yaptı açıldı ve çok güzel. Avrupa yakası bölümlerini tam ekran seyrettim tüplüden daha iyiydi.
    Bir de browser denedim fakat en büyük eksikliği flash player olmaması. Filim izlenmiyor. Gerçi olsaydı ayrıca bir youtube uygulaması geliştirmezlerdi zaten. Gazete okudum işte.

Diğer özellikleri kullanmadım. Facebook uygulaması var fakat youtube gibi güncelleme yapamadı ve kullanılabilir değil diyor. LG store için de hizmet geçerli değil diyor. Account mu gerekli bilmiyorum artık beni pek ilgilendirmiyor. Bu nedenle sormak istediğin spesifik bir şey varsa bakayım.

Görüntü ise muhteşem.

HDMI kablosu alırsam input lag hissediliyor mu ona bakıcam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.