Şimdi Ara

LG 2012 3D Plazma 50PM6800 İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
30.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslaryardiminiza ihtiyacim var LG 50pm 6800 plazma tv uzaktan kumanda ile kapatıyorum düğmeli priz var oradanda kapatıyorum eğr ne zaman açacaksam prizdeki düğmeye basınca elektrik tv ye gidince kendisi açılıyor kumandaya bamadan bir bilen varmı
  • arkadaşlar bu tv yi kullanan bir yazı yazsın ya benim tv fişi takınca hemen çalışıp görüntü geliyor sorun ne olabilir uzaktan kumandaya basmadan yani fişi takıyorum çalışıyor
  • güncel konu bir cevap veren yokmu
  • cidelimemo kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz konu bence önemli ve en doğru cevabı servisten alırsınız sanıyorum. Mutlaka bir an önce arayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isiciter150

Ben lg pm 6800 modelini yeni aldım. Çok güzel alet ama bikaç sorunum var. Usb'den ve harici diski usbden takınca 50 mb ustu filmleri okurken takılma yaparak okuyor. Çok sinir bozucu bir durum. Yeni guncellemeleri yuklemedim acaba guncelleme yukleyince sorunu cozulur mu?

3d 9gb filim seyrediyorum çıt yok, sizin hdd problem vardır
  • Güzel plazmaymış tşkl
  • bende 6800 var hdmi kablo ile laptopa baglıyorum ama mause hareketini 1-2 saniye civarı geç algılıyo. Yani göruntuyu aslında geç algılıyor. Sizce bu normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidelimemo

arkadaşlar bu tv yi kullanan bir yazı yazsın ya benim tv fişi takınca hemen çalışıp görüntü geliyor sorun ne olabilir uzaktan kumandaya basmadan yani fişi takıyorum çalışıyor

Varmı benim gibi, sorun yaşayan arkadaşlar birde alt yazılı film izlerken harf hatalarına karşı türkçeyi seçiyoruz ama her seferinde seçmek zorunda kalıyoruz bilen varmıdır acaba

• günceldir arkadaşlar
  • quote:

quote:

arkadaşlar bu tv yi kullanan bir yazı yazsın ya benim tv fişi takınca hemen çalışıp görüntü geliyor sorun ne olabilir uzaktan kumandaya basmadan yani fişi takıyorum çalışıyor

Varmı benim gibi, sorun yaşayan arkadaşlar birde alt yazılı film izlerken harf hatalarına karşı türkçeyi seçiyoruz ama her seferinde seçmek zorunda kalıyoruz bilen varmıdır acaba

malesef televizyonun bence tek kötü noktası bu. her akşam film izliyoruz, her seferinde tekrar tekrar kodlamayı değiştirmek zorunda kalıyoruz.
    bir de arada sırada güncelleme alıyor cihaz. ne geldi, ne gitti, ne değişti herhangi bir açıklama yok. bu konuda bilgisi olan varmı?

LG 2012 3D Plazma 50PM6800 İncelemesi

• Arkadaşlar benim televizyonumda da elektrik kesilip geldiği zaman kendiliğinden açılma sorunu vardı, LG Türkiye'ye sorunu mail attim , servis yönlendirdiler ,gelen servis öncelikle menüden (farklı bir kumanda ile gelip servis menüsünü açtı) otel modunu aktif etti, faat sorun çözülmedi , iki gün sonra servis tekrar aradı sorun devam ediyor mu diye , ettiğini söyleyince gelip ana kartını değiştirdi . sorun çözüldü. bilginize.

bu arada 3 adet ag s350 gözlük aramaktayım az kullanılmış da olabilir. ilgilenenlerin pm ile ulaşmasını rica ederim.
  • Arkadaşlar bu cihaz 5+1 ses sistemi destekliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    aaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZulfikarAliHaydar -- 12 Mart 2015; 1:18:36 >
  • ürün için mekan yapmazsanız size anca oval ekranda arabalara çekilen siyah cam filimli TV lerden almak düşer :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.