Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun Fan Club (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
6
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın kurucu bey ne kadar şanslı olduğunun farkında mısın Onur gibi bir üye var artık :D

Ekle hacı laaps diye! :)
  • benide yaz L&M <3
  • Akşam şerifleriniz hayrolsun fan club!
  • Ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv nin karsisina gecip Bluray filmler ve haberler haric izledigim tek dizi film Leyla ile Mecnun dur
  • Çabuk yaz
  • Hacım beni de ekleyebilirsin
  • Beni de ekleyin hocam geç de olsa 3.sezondan başladım, sonra 1-2'yi bitirdim durmadan
  • Ekleyebilirsin dostum
  • ekle ekle.
  • ekle
  • Benide yaz kardeşim
  • elimde 12 haziranda jolly jokerdeki leyla the band konserine 2 kişilik bilet var. okulumun büt dönemine geldiğinden ve ben de şehir dışında okuduğumdan satmak zorundayım. aldığım fiyattan ikisini de vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejjattolga

elimde 12 haziranda jolly jokerdeki leyla the band konserine 2 kişilik bilet var. okulumun büt dönemine geldiğinden ve ben de şehir dışında okuduğumdan satmak zorundayım. aldığım fiyattan ikisini de vereceğim.

fiyat ?
  • biletin üzerinde yazan hizmet bedeli vs... dahil 84 lira. ben 80 liraya bırakıcam ikisini.
  • quote:

biletin üzerinde yazan hizmet bedeli vs... dahil 84 lira. ben 80 liraya bırakıcam ikisini.

Valla çok pahalıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

biletin üzerinde yazan hizmet bedeli vs... dahil 84 lira. ben 80 liraya bırakıcam ikisini.

Valla çok pahalıymış.

öyle gelmiş olabilir ama maalesef daha ucuza bulma şansının olduğu bişey değil. gidip biletix den aldığında bile 4-5 lira fazlasını veriyorsun. ayrıca artık 40 liraya bir bilet alabileceğin pek fazla grup kalmadı:D
  • quote:

quote:

quote:

Valla çok pahalıymış.

öyle gelmiş olabilir ama maalesef daha ucuza bulma şansının olduğu bişey değil. gidip biletix den aldığında bile 4-5 lira fazlasını veriyorsun. ayrıca artık 40 liraya bir bilet alabileceğin pek fazla grup kalmadı:D

Sago'ya 35 tl alıyorum biletleri hep oradan alışkanlık kalmıs. 80 pahalı geldi.:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Valla çok pahalıymış.

Sago'ya 35 tl alıyorum biletleri hep oradan alışkanlık kalmıs. 80 pahalı geldi.:)

bu da bilet başına 5 lira fazla. hani benim yapabilceğim bişey değil. organizatör firma fiyatları böyle belirlemiş. 2 bilet toplam 80 lira

• ya kusura bakmayında nasıl beğeniyorsunuz bu diziyi

1 tek bölümünü bile izlemedim. youtubdan 5-6 videosuna baktım

yani saçma saçma, ergence, sihirli annem tarzı bir kitleye hitap eden bir dizi kanısını koydum ben bu diziye. çok basit espriler ve çocukca hareketler

üstüne para verseler yine izlemem bu diziyi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.