Şimdi Ara

Levelli Duzgun Güzel Bir Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Bılındıgı Uzere Artık Ultımada Adam Gıbı Server Acan Kımse Yok...

Levelli Alternate-Pk Yada BeePK Tarzında Bır Server Varsa Bıldıgınız Burda Paylasalım 6 Saat Aradım Server Bulamadım Bulduklarım Kapanmıs Resetlenecekmıs Tekrar Acılacakmıs Falan Fılan Burdan Suanda Mevcut Acık Olan Serverları Paylasabılırsek Cok Iyı Olur Sımdıden Kolay Gelsın Tesekkur Ederım.

• Arkadaşım bende çok aradım ama levelli bi server bulamadım. Bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın..Eski bir hg ci olarak tekrar ultimaya dönmek için sabırsızlanıyorum :)
  • Levellı serverlar pek sağlam olmuyorlar ama www.revolutionuo.net buna bir bak 6 senedir açık ve kapanmasıda zor
  • ıyıde orası levellı degılmıskı yaw :S oyuna gırmedımde oynayan bırısıne sordum msneden runuo sıstemlerının bır kısmını normal speherede aktıf hale getırmıs adamlar ama levellı degılmıs
  • Evet levellı değil,ama levellı güzel server yok şuan Türkiyede
  • UO Arbeit RunUO Tarzında Cokda Guzel Bı Server Levellı Ben Basladım Level 25 oldum :)
    Beklerım..
  • Revoda oynuyorum 6 senedir :) server kapanınca ultimayı tamamen bırakırım kapanmadığı sürece arada actilere gidiyorum
  • UO arbeit de cok aptal bı server cıktı oynamayın bostan yere gmler dangalak hakıkı bole :)
  • Eğer adam akıllı bir serverda oynamak istiyorsan gel iştewww.revolutionuo.net kapanma ihtimali yok 6 senedir açık ve ownerın sözü var player istemedikçe server kapanmayacak diye ve ne saldırılar yememize rağmen ayaktayız hala şuan milletin finalleri ve sınavları olduğu için gün içinde 80-90 gecede 110 online falan oluyor ama milletin okulları bitsin online sayısı 130 a kadar çıkacaktır ve saat akşam 11 den gece 3,,4 e kadar çok güzel actiler oluyor guild savaşları...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.