Şimdi Ara

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.676
Cevap
112
Favori
659.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de araştırdım bulamadım,optiklere de sordum eskiden di o dediler
    mecbur aldım lensi kullandım sorun çıkanı geri vermeye çalıştım verebildiğim oldu veremediğimde 10-15 gün sonra sorun çıkarmasıydı.
    şuan 4. marka modeldeyim ve bunda da gece yatarken ille çıkarmam gerekiyor 15 güne kadar çıkarmadan kullanılabilir denen lensten olmasına rağmen.
    sizde eğer öyle deneme lensi veren yer bulursanız sevinirim
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 6 senedir Oasys Toric kullandığım için deneme lensine ihtiyacım olmuyordu şikayetim de yok ama doktor Biofinity de kullanabilirsin dedi bende önce denemek istiyorum eğer deneme lensi bulamazsam Oasys e devam ederim eğer bulursam sizi de haberdar ederim.
  • Merhaba arkadaşlar renkli numaralı lenslere internetten bakıyorum ama kendi göz ölçülerime göre bulamıyorum çapı 14.20 var benim gözüm 14.00 temel eğride benim gözüme uyan lens yok aynı ölçülerde olmassa sıkıntı olabileceğini söylemişti doktor ben nasıl bulabilirim kendi ölçülerime göre renkli numaralı lens

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omeraydn kullanıcısına yanıt
    bende air optix night and day kullanıyorum 6 aydır.
    biofinity tavsiyesi duydum forumdan bende merak ettim.cevabınızı bekliyorum.teşekkürler.
  • Eylülde ilk kez lens kullanmaya basladım gayet iyiydi airoptik kullandım buarada kasım ayında göümde batma oldu sanki bide damarlarım genişledi gibigeldi doktora giim dotor alerji dedi damla verdi ama sanki geçmedi 10 gün kullanmıştım sonra başka doktora gittim buda gözmerhemi verdi ve netildex verdi. simdi yine lens almayı düşünyorum acaba alerjinin geçip geçmediğini nsıl anlarım? yarın alıcam lütfen yardıım edin.vegöz kuruluğu olup lmadıgını nasıl anlayabilirim
  • merve1234s M kullanıcısına yanıt
    bende de alerji çıkmıştı doktor damla vermişti lenside çöpe at bir hafta ara ver Demişti.bende bir hafta sonra gittim doktor gözlerin tertemiz devam lense dedi
    kuruluğu da doktor söylüyor.suni Gözyaşı kullanıyorum onun için

• Lensmarkette Acuve Oasys for Astigmatism lenslerde artık 2.75 astigmat numarası da üretiliyor. Herkesin bilgisine!
  • 7yıldan fazla sadece lens kullandım.Hiç bir problem yoktu piyasadaki en pahalı ve iyi markayı kullandım. 7. yılda gün içinde gözlerime hava değdiğini hissediyordum buhar gibi birşeye ihtiyaç duyuyordum hep sonra doktora gitmeye karar verdim göz kuruluğu başladığını söyledi. Damla verdi kullanmam için. 1 senelik daha lensi toptan almıştım ama damladan sonra kullanmayı bıraktım tamamen . damla işe yaradı bi süre gayet iyiydi bende bıraktım kullanmayı yaklaşık 3 yıldır çok kuruluk olmuyordu gözümde fakat son dönemde yine başladı. Tekrar kullanmam gerekecek. Tavsiyem güzel bir cam ve çerçeve araştırmanız. yedek olarak bir kutu lens alabilirsiniz çok takmak isterseniz onuda takarsınız. Ama şu an gözlükten vazgeçmeyin derim.

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler ***

• beyler lens alıcam da benim çap 14.20 , 14.00 diası olan bir lens alsam sorun olur mu
  • arkadaşlar ben yakın zamanda muayene olacağım ve gözlükten bıktım lens kullanmak istediğimi belirteceğim. 1.50 1.75 miyop . Ve öğrenciyiz sonuçta fiyatlar hakkında bilgim yok internetten baktım tabi ama pahalı gibi geldi 3 aylık 80-90 tl civarı halledilebilir mi acaba ?
  • Rui Costa kullanıcısına yanıt
    Lensler üç aylık 60 lira dan başlar 90 a da var.
    Solüsyon da 10-15 lira bir ay gider.
    Büyük rahata ereceksin lensler le.
    10 aydır kullanıyorum miyop 3 numara
    Air optix night and day ı ve bu yaşıma kadar kullanmadığıma pişmanım.
    Sen bi kullanmaya başla vereceğin para göze bile gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

Lensler üç aylık 60 lira dan başlar 90 a da var.
    Solüsyon da 10-15 lira bir ay gider.
    Büyük rahata ereceksin lensler le.
    10 aydır kullanıyorum miyop 3 numara
    Air optix night and day ı ve bu yaşıma kadar kullanmadığıma pişmanım.
    Sen bi kullanmaya başla vereceğin para göze bile gelmez

Teşekkürler bilgi için. O zaman ben bir muayene olayımda başlayayım ağırlık yapıyor artık sanki kar yağmur burunda bıraktığı iz vs. Bir an önce kurtulmam lazım :D

• Rui Costa kullanıcısına yanıt
    Yağmur da ıslandı derdi yok buharlanma derdi yok
    Büyük kolaylık ama ilk bir ay falan gözünüzün altındaki morluklar gözlük izi geçene kadar garip olur sonra düzelir.hayırlı olsun şimdiden.
    Gözlerine kibar olduktan sonra ve ellerini her seferinde takarken çıkarırken yıkadıktan sonra hiç bir sıkıntı çekmezsin.
    Ben bi kaç kere sert davdandım ellerimi tam yıkamadım mikrop kaptı bir hafta ara verdim sonra akıllandım.şimdi çok dikkat ediyorum ve sonuç harika.

• Arkadaşlar bugün lens muayenesi oldum ve şuan takılı gözümde.Birdahaki ay için sağ gözü astigmatsız alsam sorun olur mu ?(0.75 astigmat var )bir de doktor air optix yazdı şuan rahat gibi 1-2 saat oldu.bir göz 8.6 diğeri 8.7 ikisinide aynı alsam sorun olur mu?Son olarak da internetten mi yoksa atasun optiğe filan mı baksam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    diğer sorularının cevabını en iyi doktor bilir.
    alışveriş olarak netten alman daha iyi olur.
    lensmarket ve lensoptik ten alışveriş yaptım ikisinde de sorun yaşamadım.hem taksitli hem ücretsiz kargolu.
    solüsyonu da netten baktım ama en uygun büyük eczanelerden buldum dışarıda.
  • Teşekkür ederim cevaplar için kullandığım gözlük astigmatsız lensde de umarım sorun çıkmaz.astigmatlı lens diğerine göre az da olsa hissediliyor bir de daha pahalıya geliyor.Bakalım 1 ayın sonuna doğru alırım Atasun dan alan var mı fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.Air optix için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustCrew -- 13 Şubat 2015; 17:33:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    rica ederim.
    gözlükte nasıl kullanıyorsan lenstede aynısı olur.
    atasun fiyatlarını arayıp öğrenebilirsin.
    önce netten kullandığın lensin fiyatına bak.
    ben air optix night and day kullanıyorum kutusu 90 lira.
    normal air optix de 60 lira ama
    air optix night and day batma yapmıyor ve pc başından gün boyu kullanabiliyorum sorunsuz.air optix normali sıkıntı yapmıştı.
  • Bir goz hekimi olarak sizlere tavsiyem ayrintili bir muayene olmadan asla lens almayin.goz yapisinin uygun olmadigi hastalar ve ayni zamanda çap numara aks gibi degerler degisim gostermektedir.internet satislarina dogrusunu soylemek gerekirse tabi herkezi kapsamayacak sekilde soyluyorum guvenmiyorum nedenmi satilan urunlerde 2 risk var 1-)fiyat oldugundan ucuz ise son kullanim tarihi yaklasmis olabilir yani lens deformitesini kaybetmis olagan seklini bozulmus oldugunu gordugum hastalarim oldu,bir hastama kutunun ustunu gosterdim internetten aldigi son kullanimina 1 ay kalmis tabi gozu enfeksiyon kapmis kurtarmak icin baya ugrastim.3-4 hastam gozunu kaybetti2-)satin almis oldugunuz urun orjinalmi yada taklit cin malimi.bunu sizin anlamaniz imkansiz,gozunuz enfeksiyon kaptiginda anlarsiniz.deneyimli goz hekimi lensi eline aldiginda kalitesiz silikon hidrojel oksijen gecirgenligi cok az olan lensi tanir..siz siz olun gozlerinize saglikla bakin...saglicakla kalin.eger bir sikintiniz olursa bu konuda kisaca pm gonderebilirsiniz.

• Arkadaslar lensmarket ten alışveriş yapan var mı veya internetten lens alan? nasıl güvenilir mi sizce ?

• o siteden 3 kere alışveriş yaptım sorunsuz.
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.