Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
16
Favori
30.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snuffxxx

Custom rom kullanip kamerasini begenmeyenler snap kamera yuklesin stok kameraya yakin tavsiye ederim.

video daki 4k ve slow motion gibi özellikler mevcut mu?
  • merhaba telefonum zuk z2 telefonumda çin için çıkan andoid 7 rom yüklüydü
    ufak bir güncelleme geldi ,güncellemeyi yaptıktan sonra telefon sürekli recovery modda açlıyor lütfen yardım edin
  • Zuk Z2 Pro Flyme 6.7.6.13 by Siyang

https://mega.nz/#!Z25QRJ5J!-vIbNagowU2-XNF4o1Y4YKeAMXvrw7PZ9cFVww7UcH4

Arkadaşlar bu rom u denedim . Tek sorunu Türkçe dil ekli değil . LocalMore 2 indidip kurun googleplayden ordan Türkçe yi seçin telefon tamamen Türkçe olur . Bu romun bi önceki sürümünde birkaç sıkıntı vardı ( watsapp kişileri ve google hesabındaki yedeği falan görmüyordu . bu versiyonda sıkıntısız çalışıyor ). Yani şu an elde olan kullanılabilecek en problemsiz romlardan birisi . U health ve u touch mevcut ( benim için gereksiz uygulamalar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiIIyTheKiD -- 16 Haziran 2017; 21:13:14 >

• BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    u-touch ve u- healt var mı ? çalışıyor mu ? mobil veri ve şebeke sorunu nasıl ? bildiğim kadarıyla sms gönderme sorunu da var bu romlarda .. kullandıysanız anlatabilir misiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebagirtan

u-touch ve u- healt var mı ? çalışıyor mu ? mobil veri ve şebeke sorunu nasıl ? bildiğim kadarıyla sms gönderme sorunu da var bu romlarda .. kullandıysanız anlatabilir misiniz acaba ?

yukarda yazdım detayları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiIIyTheKiD -- 16 Haziran 2017; 21:6:0 >
  • Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!!

Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!!

Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!!

• Parmak izi okuyucu çok hızlı çalışıyor.
    öncelikle teşekkürler ama bazı eksiklikleri bende dile getireyim..

zuk z2 pro içindir yazdıklarım yukarıda ki flyme os romu için

romu denedim unutmuşsunuz yada ben görmedim rom original 2.3.044 st üzerine kuruluyor bir güncelleme gibi eğer telefonunuzda başka rom varsa arkadaşlar silmek yada bu rom un gizrom gibi versiyonunu falan kurmak işe yaramıyor . original hiç ellenmemiş versiyon olacak dün bütün günüm bu rom u denemek için geçti.. önce telefonunuzu yedekleyin ardından da qpst qfil ile telefona 2.3.044 st zuk romu kurun ardından telefonu fast boot ekranına alıp sonra da twrp yi kurun twrp ekranını acın yukarıda verilen siyang flyme os 6.7.6.13r romunu telefonun ana dizinine atın ve twrp ile onu telefona kurun. buraya kadar herşey tamam ..

sonra yapılacaklar rom rootsuz bir root indirin twrp ile kurun
    ardından google play de yok onuda android 6.0 ile uyumlu bir gapps indirerek twrp ile kurun
    sonra sizinde dikkatinizi çekecek içerisinde çince uygulamalar (360 securty vb sürekli saçma ve çince bildirim veren proğramlar) var . onları da root unistaller ile kaldırabilirsiniz
    telefonda şebeke sorunu yok olmuyor mobil veride çalışıyor ama kişileriniz vcf dosyası ile yedekleme yaptıysanız telefonun kendi arama uygulamasındaki içe aktarma vcf yi içe aktarmıyor bunun için google kişiler gibi proğramlar kullanabilirsiniz ..

arkadaşımızın da dediği gibi u-touch ve u-healt var telefonda ama! u-touch telefon boşta iken kilitli iken bazen çalışmıyor kilidi açsan da aktif olmuyor ( ara ara sezdim çok sıkıntı mı değil tabiki de ) u healt ise more locale proğramı ile telefonu türkçe yapınca hemen çince oluyor . haberiniz olsun.

iyi günler dilerim.

• quote:

öncelikle teşekkürler ama bazı eksiklikleri bende dile getireyim..

zuk z2 pro içindir yazdıklarım yukarıda ki flyme os romu için

romu denedim unutmuşsunuz yada ben görmedim rom original 2.3.044 st üzerine kuruluyor bir güncelleme gibi eğer telefonunuzda başka rom varsa arkadaşlar silmek yada bu rom un gizrom gibi versiyonunu falan kurmak işe yaramıyor . original hiç ellenmemiş versiyon olacak dün bütün günüm bu rom u denemek için geçti.. önce telefonunuzu yedekleyin ardından da qpst qfil ile telefona 2.3.044 st zuk romu kurun ardından telefonu fast boot ekranına alıp sonra da twrp yi kurun twrp ekranını acın yukarıda verilen siyang flyme os 6.7.6.13r romunu telefonun ana dizinine atın ve twrp ile onu telefona kurun. buraya kadar herşey tamam ..

sonra yapılacaklar rom rootsuz bir root indirin twrp ile kurun
    ardından google play de yok onuda android 6.0 ile uyumlu bir gapps indirerek twrp ile kurun
    sonra sizinde dikkatinizi çekecek içerisinde çince uygulamalar (360 securty vb sürekli saçma ve çince bildirim veren proğramlar) var . onları da root unistaller ile kaldırabilirsiniz
    telefonda şebeke sorunu yok olmuyor mobil veride çalışıyor ama kişileriniz vcf dosyası ile yedekleme yaptıysanız telefonun kendi arama uygulamasındaki içe aktarma vcf yi içe aktarmıyor bunun için google kişiler gibi proğramlar kullanabilirsiniz ..

arkadaşımızın da dediği gibi u-touch ve u-healt var telefonda ama! u-touch telefon boşta iken kilitli iken bazen çalışmıyor kilidi açsan da aktif olmuyor ( ara ara sezdim çok sıkıntı mı değil tabiki de ) u healt ise more locale proğramı ile telefonu türkçe yapınca hemen çince oluyor . haberiniz olsun.

iyi günler dilerim.

dostum rom u neyin üzerine nasıl kuracağını bilmiyorsan zaten özellikle bu telefonlarda hiç bulaşmayacaksın . Ben detaylı birşey anlatmak istesem zaten zahmete girer gidip yeni bir konu açardım . Bence kimsenin umrunda olmayan bir zamanda burda 1 tane bile faydalı bir link paylaşılmışsa şükretmelisin. Yani senin romu kuramaman benim problemim değil :) ben eminim önceki sayfalarda bununla alakalı birisi birşeyler yazmıştır özelliklede ilk sayfada . Sizler zahmete girip okumazsanız kim ne yapsın ?

şimdi şöyle anlatayım telefon bana ilk geldiğinde mokee kuruluydu . mokee rom da android 7.1 a geçinde bütün sensörler arıza verdi ve çıkmak zorundaydım. original rom a geçince de şunu fark ettim türkiye de kullanılacak bir rom değil normal sms proğramı çalışmıyor bildirim sorunu var arka plan da çalışan uygulamalar sıkıntılı . daelie nin yaptığı flyme os direkt twrp ile kuruluyor ve mobil veri çalışmıyor. remix ve lineage de de bildirim ışığı ve ısınma sorunları var . kendi original rom u dışında da camera uygulaması doğru düzgün olan bir rom yok. siyang ın original 2.3.044st üzerine yazdığını ben bilemezdim bunu bu sayfada da görmedim basit birşey ama qfil ile 60 gb hafızayı taşıyıp tekrar telefona atmak istemedim. bu yüzden önce gizrom marshmelow kurdum yukarıdaki mesajımda da dile getirdim denemeyin diye. bu da yaklaşık 2-3 saatimi aldı. benim seni sorguladığım bir nokta yok ama yukarıda gayet kibar bir dille yazdım herşeyi. qualcomm işlemcili telefonlara yakın zamanda geçtim mtk işlemcili telefonlarda yapamadığım hiç bir şey yok(brick de zorlanıyorum) ama bu qualcomm da evet çok iyi değilim . alınmanı gerektirecek yada seni sorguladığım bir yer yok açıkcası anlayamadım hatta yukarıda bilgi verdiğin için teşekkürde ettim burada sadece sana değil belki bu rom u deneyecek herkese bilgi vermek istedim ki keşke öyle bir platform olsada herkes kullanabilse ...

zuk z2 pro için
    denediniz mi bilmiyorum ama aicp 03.06.2017
    indirme linki
    https://drive.google.com/open?id=0B7ROYDPwIF8BX3NnMjgwTGJfeDg

deneme fırsatım oldu u-touch çok güzel çalışıyor . android 7.1.2 sürüm twrp ile kuruluyor içerisinde aicp xtras ve root var. yalnız sizler de gapps 7.1 kurmalısınız . tamamen türkçe hiç bir problem yok ses olarak da baya tatmin ediyor . herhangi bir durdu olayı falan yaşamadım . tam bir geliştirici romudur ucu açık ve geleceği de var .. tek eksik u-healt..

saygılarımla arkadaşlar iyi günler.

• şu anda internet aleminde Zuk z2 pro için çıkmış olan bütün gelmiş geçmiş romları denedim telefonda . bahsettiğin rom da dahil . Bunların içinde sadece 2 rom stabildi benim için . Birisi Miui 8 4.20.2017 versiyonu diğeride şu anda kullandığım Flyme 6 6.7.6.13R Siyang versiyonu . AOSP bazlı romların yüzde doksanında sensör sıkıntısı var . Tek olayı Türkçe olması ve güncelleme alması . Onun dışında bir ekstrası yoktu benim için . Şu anda Flyme rom dan memnunum böyle kullanacağım yeni güncelleme çıkana kadar.
  • adb reboot bootlader bu komut sonrası bir defa fastboot menu acıldımı ama tekrar denedigimde kapanıp telefon normal acılıyor nasıl fastboot a gecebilirim
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    bootloader kilidi açık ise telefon açılır açılmaz ses açma veya kapama tuşuna basıp boot menüsüne geçebilirsiniz oradan aşağı yukarı yaparak fastboot ekranına geçebilirsiniz. ? bootloader açık değilse konu başında nasıl açılacağı yazılı bootloader kilidi arkadaşım sırasıyla uygulayarak açabilirsin...
  • quote:

bootloader kilidi açık ise telefon açılır açılmaz ses açma veya kapama tuşuna basıp boot menüsüne geçebilirsiniz oradan aşağı yukarı yaparak fastboot ekranına geçebilirsiniz. ? bootloader açık değilse konu başında nasıl açılacağı yazılı bootloader kilidi arkadaşım sırasıyla uygulayarak açabilirsin...

yok kapalı acmak için gecmesi lazım
  • Zuk Z2 Pro Flyme 6 rom yeni versiyon çıkmış ama doğru dürüst indirme linki yok henüz . Çoğu problem giderilmiş.

http://bbs.lenovomobile.cn/z2pro/t897612/
    http://www.flyme.cn/firmware.html#16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zuk Z2 Pro Flyme 6 yeni versiyon indirme linki
    https://mega.nz/#!7dt3gL5R!J-zUuBAYddAPySJpaPbxRtFeP7tieJm7W-P6l0dFdRM
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    işlemleri doğru uygulamıyorsun demekki. unlock işlemi bitmeden telefon yeniden başlamıyor . başladığında zaten unlock olmuş demektir. sırasıyla yeniden dene doğru yaparsan olacaktır..
    teşekkürler güncelleme olarak eskisinin üzerine kurup deneyeceğim.
  • quote:

işlemleri doğru uygulamıyorsun demekki. unlock işlemi bitmeden telefon yeniden başlamıyor . başladığında zaten unlock olmuş demektir. sırasıyla yeniden dene doğru yaparsan olacaktır..

Unlock yapmam icin bootloder acılması gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.