Şimdi Ara

Lenovo y580 pil şarjı sorunu (pil göstergesi sıfırlama işlemi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Belki daha sonradan bu konuya uğrayıp merak edenler olur diye yazıyorum. Ben bilgisayarımı teknik servise gönderdim. Gerçekten çok ilgilendiler ve har aşamada SMS yoluyla bilgilendirme sağladılar. 7 gün içinde tamir edip bilgisayarımı onararak geri gönderdiler. Belki şansıma sorunsuzca işimi halledebildim, belki de kendilerine çeki düzen verdiler bilmiyorum. Ancak eğer sizin de bilgisayarınız bozulduysa bir an önce tamire yollamaktan çekinmeyin derim.
  • slaugh S kullanıcısına yanıt
    Keske su yazilanlari okusaydim. Benim y510p de simdi basima geldi. Sifirlarken kapandi. Acilmadi. 4 saat bekledim sarj oluyordur diye. Nafile. Batarya elektrik söktüm acma tusuna 5 dk bastim. Sonra fis batarya taktim actim. Acildi %15 sarj oldu. Kardesim fisi cekti. Geri taktik ama sarj olmuyordu. Pc kapanmadi. %15 den yavas yavas azaldi. O surede verilerimi kurtardim. Kapandi simdi hic elektrik almiyor. Tusa basiyorum kirmizi isik yanip sonuyor batarya bitik diye ama elektrik alan isik yanmiyor. Tekrar sokup taktim ama yok acilmiyor. Lenovoyu aradim. Garantim yok. Servisin bakmasi 60 lira merak ettim anakarti sordum. Anakart 1500 lira diyor. Ne yapayim yardim edin. Soruni cozen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ascani -- 8 Kasım 2017; 17:7:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.