Şimdi Ara

Lenovo Y50 Kullanıcılar Klubü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
40
Favori
89.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FunnyClub

iyiymiş alıcam şun bi pazarda yaygınlaşsında saol bu arada

Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli31200

arkadaşlar bazı uygulamalarda net görüntü alamıyorum mesela google chrome netken yandex utorrent bulanık gözüküyor bunun nedeni nedir arkadaşlar

dpi sıkıntısı. Onun için sağ tıklayıp özellikleri açın. Sonra Uyumluluktan dpi ayarı tikli olsun. Ancak bu şekilde düzeltilebilir.
  • beyler malzeme kalitesi nasıl ben bunu 5-6 yıl kullanmak istiyorum da
  • quote:

beyler malzeme kalitesi nasıl ben bunu 5-6 yıl kullanmak istiyorum da

Kasa kalitesi guzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kaymak817

quote:

Orijinalden alıntı: memoli31200

arkadaşlar bazı uygulamalarda net görüntü alamıyorum mesela google chrome netken yandex utorrent bulanık gözüküyor bunun nedeni nedir arkadaşlar

dpi sıkıntısı. Onun için sağ tıklayıp özellikleri açın. Sonra Uyumluluktan dpi ayarı tikli olsun. Ancak bu şekilde düzeltilebilir.

Teşekkür ederim

• memoli31200 M kullanıcısına yanıt
    menteşelerinde felan sorun çıkkarmı ?
  • quote:

menteşelerinde felan sorun çıkkarmı ?

Gayet saglam duruyor

• Selamlar,

Arkadaşlar lenovo Y50 almayı düşünüyorum. beraberinde Birde SSD alacağım. Standart 2.5" SSD ler uyuyor mu yoksa SLIM model SSD mi almamız gerekiyor?
    TEŞŞEKÜRLER birde incelemenizde oyun incelemesi olacakmı
  • quote:

TEŞŞEKÜRLER birde incelemenizde oyun incelemesi olacakmı

Kardesim oyun yüklemedim henüz ama yukleyince o konuda da yazarım

• Kyser Sozey kullanıcısına yanıt
    hdd yi sokmek gerekiyor
    tekrar teşekkürler
  • Arkadaslar cihaz cihaz fazla ısınmıyor sadece ekran altında bulunan fan çıkışları ısınıyor kullandığım zamandan bu yana en fazla 70 dereceyi gordum. Batarya olarak y510p nin şarjından daha cok gittiğini gordum şarjın 2 saatlik bir filmde full ışık acik %60 anca gitti şarjı. Y510da film bitmeden sarj bitiyordu. Bendeki bilgisayar diger arkadaşlardaki gibi yavaş açılıp yavaş kapanmıyor anlam veremedim açıkcası 40 saniyelerden bahsediyor arkadaslar ama bende 15/20 saniyeyi geçmiyor kapanirkende 5/10 saniyede kapanıyor. Harddiskten ses geliyor birileri dedi ama bende boyle bir seste gelmiyor. Y510p ye göre ekran sadece canlı parlak degil onada 1 gun geçtikten sonra alışıyorsunuz. Y510daki kadar gözleri yormuyor ekran. O konuda daha iyi. Ses olarak y510da son ses açtığın zaman bazen bogukluk olabiliyordu bunda. Oyle birsey yok ses kalitesi cok iyi. Wifi olarak hic sıkıntı yasamadım elimde birde dell laptop var kardeşimin onun az çektiği yerde bu full çekiyordu.oyun yukleyince incelemelerimi paylaşacağım arkadaslar

• Kyser Sozey kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam Slim modelleri oluyor.

Ama bence almadan önce biraz kullan bak bakalım, açılma süresi şu an bende 25-30 saniye .

SSD alınca orjinal gelen harddiski kullanamayacaksınız bu yüzden belirli bir süre denedikten sonra almanızı tavsiye ederim.

Bende almayı düşünüyorum.Ama herhalde 5-6 ay sonra alırım . Hemde fiyatlar daha uygun bir hale gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haerhaer -- 9 Eylül 2014; 15:02:45 >
  • FunnyClub kullanıcısına yanıt
    Selamlar, sadece mevcut disk yerine hangi SSD modelini alabilirim diye araştırıyordum. bir önceki sayfada Samsungun 6.8MM lik SSD modelinin uygun olduğunu gördüm. SSD ve cihaz siparişini verdim. yarın ilk işim üzerindeki SSHD diski sökerek SSD montajını yapmak. daha önce kullandığım cihaz Y510P serisiydi. bakalım bu cihaz nasıl olacak SSD sonrası :)
    Ayrıca sağ panelde bulunana görüntü ayarlarlarından Film'i seçin ve sesin ne kadar farklı olduğunu anlayın :)

Dün ben şans eseri bir bakiyim dedim nedir bu ayarlar diye, sadece görüntü ayarları değişmiyor ayrıca ses ayarlarınıda değiştiriyor.
  • Daha önce Y510P serisi kullandım. onda da aynı disk geliyordu. SSHD olan ön bellekli SSD pek memnun kalmamıştım ve SSD sonrası farklı bir cihaza bürünmüştü ama ekran kartı sorunundan dolayı değiştim o ürünü. bundada aynı disk olacağı için pek performans beklemiyorum. bu yüzden Samsung marka 250 gb 6.8MM Slim sipariş ettim. bakalım yarın gelirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyser Sozey -- 10 Eylül 2014; 15:04:08 >
  • Eğer mümkünse takma işlemini adım adım resim çekerek yapabilirmisiniz ?

Buradaki diğer Lenovo Y50 sahibi arkadaşlar içinde bilgilendirici olur.

Birde nereden ve ne kadara sipariş ettiniz ?
  • Sizden ricam SSD disk montajını yaparken adım adım resim çekebilirmisiniz ? Kasayı açma v.b. ile başlayarak. Böylece buradaki diğer Lenovo Y50 kullanıcıları için güzel bir kaynak olur.

Diskinizi nerden ve ne kadara aldınız?

Neden samsung tercih ettiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haerhaer

Ayrıca sağ panelde bulunana görüntü ayarlarlarından Film'i seçin ve sesin ne kadar farklı olduğunu anlayın :)

Dün ben şans eseri bir bakiyim dedim nedir bu ayarlar diye, sadece görüntü ayarları değişmiyor ayrıca ses ayarlarınıda değiştiriyor.

Nerde ki ben anlamadım sizin dediğiniz yeri
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.